4-2-3-1 Unstoppable

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
User avatar
danis
Rotation
Rotation
Posts: 1081
Joined: Thu Apr 17, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αχιλλεας Φαρσαλων
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα..Η τακτικη αυτη την βρηκα στο fmscout ,την δοκιμασα με Ολυμπιακο κ μεχρι στιγμης εχω παθει πλακα..Εχω 7 στα 7 στο πρωταθλημα..(τερματα 18-0) ,μια νικη κ μια ισοπαλια στο ch.league και γενικα πολυ καλα αποτελεσματα.Αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι οτι σε σχεση με τις αλλες που δινουνε πολυ καλα αποτελεσματα (π.χ.4-2-1-3) ειναι οτι ειναι πιο ρεαλιστικη και πιο κοντα στην πραγματικοτητα(νομιζω πως οι πιο πολλες ομαδες παιζουνε με δυο ακραιους κ ενα φορ περιοχης,παρα με 3 φορ περιοχης) και πως δεν υπαρχουνε τρελα σκορ σαν τις αλλες τακτικες..Ειναι βασικο περα απο το ποσες σερι νικες μπορεις να πετυχεις να νιωθεις πως εισαι κ κοντα στην πραγματικοτητα..Η διαταξη ειναι GK,DR,DL,DC,DC.DMC,DMC,AMR,AMC,AML,FC..Συγνωμη αλλα δεν γνωριζω πως μπαινουνε screenshoots..
http://www.mediafire.com/?tznnutn3vmg
Vairous
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Mon Jul 12, 2010 2:02 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

danis wrote:Καλησπερα..Η τακτικη αυτη την βρηκα στο fmscout ,την δοκιμασα με Ολυμπιακο κ μεχρι στιγμης εχω παθει πλακα..Εχω 7 στα 7 στο πρωταθλημα..(τερματα 18-0) ,μια νικη κ μια ισοπαλια στο ch.league και γενικα πολυ καλα αποτελεσματα.Αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι οτι σε σχεση με τις αλλες που δινουνε πολυ καλα αποτελεσματα (π.χ.4-2-1-3) ειναι οτι ειναι πιο ρεαλιστικη και πιο κοντα στην πραγματικοτητα(νομιζω πως οι πιο πολλες ομαδες παιζουνε με δυο ακραιους κ ενα φορ περιοχης,παρα με 3 φορ περιοχης) και πως δεν υπαρχουνε τρελα σκορ σαν τις αλλες τακτικες..Ειναι βασικο περα απο το ποσες σερι νικες μπορεις να πετυχεις να νιωθεις πως εισαι κ κοντα στην πραγματικοτητα..Η διαταξη ειναι GK,DR,DL,DC,DC.DMC,DMC,AMR,AMC,AML,FC..Συγνωμη αλλα δεν γνωριζω πως μπαινουνε screenshoots..
http://www.mediafire.com/?tznnutn3vmg
συγνωμη για την ηλιθεια ερωρηση μου αλλα το κατεβαζω οκ μετα?πως το περναω στο παιχνιδι...το κανω μετακινιση στο φακελο αλλα μετα δε ξερω -.-
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Vairous
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Mon Jul 12, 2010 2:02 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ποοο ολα σωστα τα κανω αλλα εκει που ειναι τα tactics δεν υπαρχει τπτ :S
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”