VALENCIA FC

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
User avatar
govou and the zoo
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jul 09, 2010 8:19 pm
Football Manager της ομάδας: Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σας

λοιπον,εχω παρει τη βαλενθια και ειμαι ακομα στην πρωτη χρονια....λογω των οικονομικων προβληματων της ομαδας αποφασισα να πουλησω ορισμενους παικτες για να εξοικονομησω χρηματα και να ενισχυθω..πουλησα παικτες με "τσουχτερα" συμβολαια(baraja,dealbert,navarro,miguel,cezar,fernandez,gonzalez) και αγορασα νεους και εξελιξιμους παικτες(van der wiel,fazio,alou diarra,di maria,andrade,viera,de gea)..αλλαξα ολο το staff...εδιωξα σχεδον ολους απο το staff και τους αντικατεστησα με αλλους με καλυτερα χαρ/κα... για συστημα επελεξα το 4-2-3-1...και την εξης διαταξη:

GK:Moya
DR: van der Wiel
DL: Mathieu
DC: Fazio
DC: Marchena
MC: A.Diarra
MC: Albelda
AMR: Hernandez
AML: Mata
AMC: Silva
ST: Villa

μεχρι τωρα τα παω καλουτσικα...στο πρωταθλημα σε 7 αγωνες εχω 5 νικες 1 ισοπαλια και 1 ηττα...στην ευρωπη περασα με 8αρα τα προκριματικα του ουεφα και στους ομιλους εχω μια νικη και μια -ανελπιστη- ηττα....το κλιμα στην ομαδα ειναι καλο παρολο που στην αρχη ειχα καποια θεματακια με τους παικτες... αν θελει κανεις να μου πει την γνωμη του....
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8418
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

φίλε δεν είναι αυτό το κατάλληλο topic! :wink:
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
govou and the zoo
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jul 09, 2010 8:19 pm
Football Manager της ομάδας: Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γιατι;;;
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Γιατι δεν αναφερεσαι συγκεκριμενα σε τακτικη αλλα σε ομαδα οποτε ο καταλληλος τομεας να ποσταρεις ειναι η αναλυση εμψυχου δυναμικου ομαδων ετσι οπως το βλεπω εγω.Αμα ζητας γνωμη για παικτες και διαφορες προτασεις τοτε στο τοπικ Προτασεις για παικτες/ομαδες :wink:

Ο συγκεκριμενος τομεας ειναι για να ποσταρουμε και να μοιραζομαστε επιτυχειμενες τακτικες
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”