Goal απο τον Επιθετικο

Post Reply
User avatar
nikiforenko_13
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sat Nov 22, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πως θα κανω την ομαδα να τροφοδοτει ακαταπαυστα το επιθετικο μου?? παιζω με εναν επιθετικο σινιθως!!!
Last edited by nikiforenko_13 on Wed Apr 21, 2010 11:33 pm, edited 1 time in total.
O theos mas edwse moialo ki o pao mas to peire!KAMATERO13!
Kai mhn ksexniomaste nikiforenko htan enas dustixws den uparxei stis kainourgies ekdwseis tou cm para mono sto editor!!!
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωτον φιλε γραφε με ελληνικα καθως απαγορευονται τα greeklish, οποτε διορθωσε αν μπορεις κ τον τιτλο του thread κ το ποστ σου. Κατα δευτερον νμζ πως η λυση στο θεμα σου ειναι να τον ορισεις ως target man στην τακτικη σου. Τουλαχιστον εγω αυτο θα εκανα.
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
User avatar
nikiforenko_13
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Sat Nov 22, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kapoios wrote:Πρωτον φιλε γραφε με ελληνικα καθως απαγορευονται τα greeklish, οποτε διορθωσε αν μπορεις κ τον τιτλο του thread κ το ποστ σου. Κατα δευτερον νμζ πως η λυση στο θεμα σου ειναι να τον ορισεις ως target man στην τακτικη σου. Τουλαχιστον εγω αυτο θα εκανα.
Ναι απλα το εχω δοκιμασει και αυτο αλλα αν εχεις διαβασει το manual προπονητη που υπαρχει διαθεσιμο στο σιτε για download θα εχεις διαπιστωσει οτι εκει που αναφερει για target man μιλαει για εναν ψηλο επιθετικο κλπ. Εγω στην Chelsea μονο τον Drogba εχω και αυτος εχει φτασει 33!!!! για πειτε γνωμες ρε παιδες


υγ θα το κανω αυτο που προτεινες αν και οπως ξαναειπα το εχω δοκιμασει ξανα και δεν ειδα και τρελες αλλαγες
O theos mas edwse moialo ki o pao mas to peire!KAMATERO13!
Kai mhn ksexniomaste nikiforenko htan enas dustixws den uparxei stis kainourgies ekdwseis tou cm para mono sto editor!!!
Arxiereas
Amateur
Amateur
Posts: 230
Joined: Wed Dec 16, 2009 4:34 pm
Football Manager της ομάδας: L.A Galaxy
Αγαπημένη Ομάδα: Oympiakos, Man Utd, Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εαν έχεις από πίσω amc και μιας και μιλάμε για μεγάλη ομάδα, δοκίμασε να τον βαλεις trequartista.
Image
Image
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”