coach..

Post Reply
oliver kahn
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Mar 16, 2010 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να ρωτησω κατι ρε παιδια...μεχρι ποσους coach μπορει να εχει μια ομαδα? γτ προσπαθω να φερω καποιους κ η μεταγραφη ακυρωνεται γτ ειμαι φουλ.κ δευτερον μπορω καπως να δω τα αστερια του καθε προπονιτη που θελω να αγορασω?και τελος...αφου δε μπορω να εχω πολλους προπονιτες δε συνφερει να παρω εναν που εχει...πχ. 19 attack κ τα υπολοιπα χαμηλα η' καποιον που να ειναι ισοροπιμενος σε πολλα χαρακτηριστηκα.. ελπιζω να εγινα σαφεις,γτ εχω καψει το κεγαλι μου προσπαθοντας να φτιαξω την καταλληλη ομαδα προπονιτων...(καθε βοηθεια ειναι πολυτιμη)
User avatar
papaki123
Trialist
Trialist
Posts: 94
Joined: Fri Sep 14, 2007 3:27 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: THESALONIKH
Has thanked: 0
Been thanked: 0

όταν κάνεις προσφορά σε έναν προπονητή εκεί που βάζεις το ποσό του συμβολαίου του σου λέει από κάτω πόσους προπονητές έχεις και μέχρι πόσους μπορείς να πάρεις. αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να διώξεις κάποιους και να τους αντικαταστήσεις με καλύτερους και επίσης αν έχεις πολλούς προπονητές στην β ομάδα να τους μειώσεις.
oliver kahn
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Mar 16, 2010 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ευχαριστω φιλε..στην οθονη με τους προπονιτες να πατησω ''auto assing all'' για να τους μειρασει αρμοδιοτητες? οταν καποιος προπονιτης συμετεχει σε 2 κατηγοριες πεφτουν αρκετα τα αστερια του..θα προσπαθησω να παρω καλους σε ολες τις κατηγοριες..και κατι αλλο..τα strength k aerobic δεν υπαρχουν στα χαρακτηριστηκα των προπονιτων....το man management αναφερεται σε αυτα?
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Tο fitness αναφερεται σε αυτα.Το man management ειναι το ποσο καλα διαχειριζεται τους παικτες
oliver kahn
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Mar 16, 2010 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

α οκ...κ δε μου λες..αρκει να εχω για καθε κατηγορια εναν καλο? κ ας εχει 7 κ 8 στα υπολοιπα?
User avatar
theotses
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6914
Joined: Mon May 29, 2006 12:15 pm
Football Manager της ομάδας: Reading
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος, Man Utd, T.F.F.
Status: Non-stop projecting!!!
Location: Stockholm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δες κι αυτο, για να σε βοηθησει http://www.thedugout.net/community/show ... ?p=2580250
:wink:
Form Follows Function Follows Financing
User avatar
papaki123
Trialist
Trialist
Posts: 94
Joined: Fri Sep 14, 2007 3:27 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: THESALONIKH
Has thanked: 0
Been thanked: 0

oliver kahn wrote:ευχαριστω φιλε..στην οθονη με τους προπονιτες να πατησω ''auto assing all'' για να τους μειρασει αρμοδιοτητες? οταν καποιος προπονιτης συμετεχει σε 2 κατηγοριες πεφτουν αρκετα τα αστερια του..θα προσπαθησω να παρω καλους σε ολες τις κατηγοριες..και κατι αλλο..τα strength k aerobic δεν υπαρχουν στα χαρακτηριστηκα των προπονιτων....το man management αναφερεται σε αυτα?
όχι μην πατήσεις να τους βάλει αυτόματα. καλό είναι να βάλεις εσύ τον καθένα εκεί που θα σου βγάζει περισσότερα αστέρια.
oliver kahn
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Mar 16, 2010 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οκ..βασικα πατησα αυτοματα..κ μετα εκανα καποιες αλλαγες...αρκει σε καθε τομεα να εχω εναν με πολλα αστερια ετσι?? αν εχ ..πχ.attacking εναν τετραστερο..δεν χρειαζεται να βαλω και αλλον attacking? ετσι τους εχω μοιρασει για να εχω πολλα αστερια σε ολες τις κατηγοριες
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”