Πρόβλημα με Juventus

Post Reply
B.max
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jul 23, 2010 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά καλησπέρα σας... Έχω ένα πρόβλημα με Juventus.... Μόλις το ξεκίνησα το save είμαι περίπου νοέμβριο και στο πρωτάθλημα έχω πέσει στην 9η θέση από 1η -toixos2 και γενικώς δεν τα πάει καλα η ομάδα και θέλω βοήθεια να ξανα πάρω λίγο τα πάνω μου...

Το σύστημα που παίζω ειναι το εξής:

GK-Buffon
DC-Leggrotaglie
DC-Chiellini
DR-Grygera
DL-Molinaro
MC-Fellipe melo/Sissoko/Poulsen
MC-Arda/Diego
AML-Di maria
AMR-Kalou/Camoranesi
ST-Trezeguet
ST-Amauri/Del Pierro

Συνήθως βάζω στη θέση του Amauri τον Del pierro
Πείτε μου τις γνώμες σας
Ευχαριστώ
User avatar
mellberg_7
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:50 am
Football Manager της ομάδας: Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για σου φιλε

κοιτα εχεισ μια ομαδα με πολλους καλους παικτες...απλα μαλλον πρεπει να βρεις τροπους να τους ταιριαξεις..κοιτα πρωτον θεωρω οτι εχεισ πολυ καλα ακρα(camoranesi και τον di maria που αγορασες) και γι αυτο πιστευω οτι πρπει να τους εκμεταλλευτεις..να παιζεισ δηλαδη πιο πολυ απο τα ακρα,παρολο που εχεισ ενα τρομερο 10αρι(diego) και να στοχευεις στο κεφαλι τους επιθετικους...εχεις επιθετικους δυνατους στον αερα(trezeguet,amauri,iaquinta) και πρεπει να το εκμεταλλευτεις...μπορεις να παιξεις ενα 4-4-2 αλλα χωρις 10αρι(χαραμιζεται ομως ο ντιεγκο κατι που δεν ειναι και πολυ καλο)....να βαλεις δλαδη 2 καλα πλαγια μπακ να ανεβαινουν και να συμμετεχουν στο παιχνιδι..επισης 2 καλα box to box mdfs οπως melo και sissoko(ή diego αν και ειναι ρισκο) ενα βαρυ σεντερ φορ(target man ειτε attack ειτε support) και εναν deep lying forward(del piero) που να εχει σουπερ τεχνικη να σκοραρει και γενικα να ανοιγει χωρους,αν και σ αυτο το τελευταιο ειναι πιο καλο να χρησιμοποιησεις εναν πιο γρηγορο παικτη...ελπιζω να σε βοηθησα...δεν εχω παρει πολυ την γιουβε,απλα υποθεσεις κανω....ωστοσο πρπει να δωσεις και μια ευκαιρια και στο υπαρχον συστημα σου..ειναι μονο νοεμβρης,λογικο να μην εχει δεσει η ομαδα...αν περιμενεις ισως δεις αλλα αποτελεσματα.... τεσπα κανε οτι νομιζεις και ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα
B.max
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jul 23, 2010 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ευχαριστώ φίλε μου για τη βοήθεια... -ypoklinomai -ypoklinomai
Η ομάδα πλέον δεν πιάνεται με την τακτική σου...
Και πάλι ευχαριστώ...
User avatar
mellberg_7
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:50 am
Football Manager της ομάδας: Valencia
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σοβαρα??? χαιρομαι...
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”