Στανταρ τακτικη vs. αναλόγως τον αγώνα!

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
matrixxakos
Trialist
Trialist
Posts: 60
Joined: Mon Jul 07, 2008 11:02 pm
Football Manager της ομάδας: LiverpooL
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παντα επαιζα με στανταρ τακτικη δεν με ενιαζε με πιον επαιζα αν ηταν δυσκολος αντιπαλος φορτονα κεντρο και τα αμυντικα χαφ, αν ηταν ευκολος γιουργια μπροστα. μετα απο πολα μαναντζερ εχω βγαλει ενα συμπερασμα. οσο καλα και να πιγενει η τακτικη μου. μπρορει στον προτο γυρο να ειμαι προτος να βαζω πολα γκολ να περνο ιστορικες προκρισεις κτλπ ,μετα απο καπιο καιρο εχανα συνεχεια και απο την πιο κουτση team. εκατσα και διαβασα το tt και ναι αλαξα τροπο παιχνιδιου, δεν εχω ποτε στανταρ τακτιτκη . εχω μονο μια που την χρησιμοποιω στα πολυ ευκολα ματσ. πριν αρχισει καθε ματσ παρακολουθο το προιγουμενο του αντιπαλου (το analyseis dld τις φασεισ που εγιναν και πωσ. και αναλογα αυτου του match πρατω. διορθονω τις πασες και τα σουτ μου παλυ apo to alaisys και το αποτελεσμα ειναι πολυ πιο καλο. το μονο κακκο ειναι οτι δεν ξερω ποσο και αν θα αντεξω να το κανω αυτο συνεχεια. θελω να μου πιτε το κανετε αυτο? η εχετε κατι στανταρ και παιζετε πανω σε αυτο με καπιες αλαγες αναλογος το match? παιζω με villiareal ειμαι 1ο ετος. exω miguel veloso kai vukcevic τπτ αλλο. τα παω πολυ καλα δεν εχω χασει ποτε. στην μεση του προταθληματος. εχω παρει 2πλο μεσα στιν ατλενικο χ μεσα στην ρεαλ με σκορ 2-2 και εχω το τελευτεο ματσ τορα μεσα σε εμενα με την μπαρτσα που ειναι 8η και εχει τραυματιες μεσσι και ιμπρα.
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”