4-4-2 ρόλοι επιθετικών

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
steve62742
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Sat Dec 03, 2005 12:21 pm
Football Manager της ομάδας: Firewind FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι στην Manchester City και παίζω 4-4-2 αλλά πιστεύω πως οι επιθετικοί μου δεν βάζουν όσα goal θα έπρεπε
εδώ είναι η ομάδα μου
Image
εδώ τα στοιχεία των επιθετικών μου
Image
Image
Image
Image
Ο Parnaby πιστεύω πως πρέπει να παίζει Poacher αλλά δεν μπορώ να βρω θέση για τον 2ο επιθετικό,όπου ο Bungau όπου και να τον βάλω δεν σκοράρει με τίποτα,ενώ στην Liverpool την προηγούμενη χρονιά είχε 26 γκολ και 16 ασσιστ σε μένα έβαλε μόλις 6 γκολ και 2 ασσιστ.Ο cicek είναι η μεταγραφή του καλοκαιριού,εξετάζετε ακόμα αλλά περιμένω ιδέες
oliver kahn
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Mar 16, 2010 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το 9 κ το 12 ειναι πολυ παιχταραδες....το 9 μου φαινεται καλως σαν poacher(ειναι γρηγορος,20 off the ball κ αλανθαστος εκτελεστης) τωρα το 12 θα ελεγα target man(support)....πιστευω θα σου κανουν πολλα γκολ..επισης αν βαλεις ενα δεκαρι μπορεις να βαλεις κ τους 2 poacher..δοκιμασε κ πες μου αποτελεσματα..
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Υπάρχιε και παίκτης Maccarone;!! LOL LOL LOL LOL !!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aMBYviOlfV4[/youtube]
User avatar
ortega13
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Fri Mar 26, 2010 11:42 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βαλε τον εναν..τον αγγλο που εχεις...move into channels..και τον αλλον το ψηλο cut inside..ο ενας θα ανοιγει χωρους..και ο αλλος θα κλεινει στη περιοχη..και θα βρουνε χημεια
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”