πειραματισμοι μεσω editor

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
oliver kahn
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Mar 16, 2010 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια χαρα,τελευταια πειραματιζομαι με editor με σκοπο να καταλαβω την λειτουργια διαφορων τακτικων,roles-duties,attitributtes k prefered moves.αυτο π κανω λοιπον ειναι να φτιαχνω ομαδες με παιχτες της επιλογης μου με σκοπο να βγαλω ενα συγκεκριμενο πλανο..


Αυτο που εχω στα σκαρια ειναι να φτιαξω μια ομαδα με συστημα 4-5-1 (2mc,2 etxrem k 10ρι) κ να εχω γκολ απο τους 4 μπροστινους παιχτες.αρα θελω συμβουλες (role-duty,attitributtes,prefered moves) τα extem κ ο amc να πατανε πολυ συχνα περιοχη κ να ειναι,οσο το δυνατον περισσοτερο,σε θεση για γκολ. Δευτερον...τι επιθετικο χρειαζομαι? Deep Lying που να απομακρινεται απο την περιοχη κ να μοιραζει καθετες η' target man π να καθεται ''περιπτερο'' στη περιοχη? (σε καθε περιπτωση πειτε μου τις οδηγιες προς παιχτη κ ομαδα). τριτον...για τους mc σκεφτομαι εναν Deep Lying playmaker κ' εναν ball winning.τελος για την αμυνα πιστευω ειναι απαρετητος ενας ball playing defender για να ειναι πιο κοντα οι γραμμες. Δε ξερω κατα ποσο θα βγει αυτο που εχω στο μυαλο μου η' αν η ομαδα θα ειναι ασυνδετη..σε καθε περιπτωση ομως θελω να το δοκιμασω...περιμενω ιδεες,προτασεις.ευχαριστω πρωκαταβολικα
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”