Training,Περιφερειακο...

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
ferguson
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Mon Jul 19, 2010 12:11 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια εχω αρχισει περιφεριακο με το κρανιδι.Σκεφτομαι να φτιαξω ενα δικο μου προγραμμα με pre season training μιασ και δεν υπαρχουν παρτ τιμε.Χριαζεται ομοσ σε τοσο χαμιλο επιπεδο pre season?εσεις τι λετε?Και στη δειαρκεια της σεζον να φτιαξω προγραμμα ξεχωριστο για καθε βασικη θεση η 1 βασικο?Please βοηθηστε με οσοι εχετε παρομοιες ομαδες γιατι δν σκαμπαζω και πολλα απο περιφεριακο ΛΟΓΩ καταγωγης εχω αυτη την ομαδα....
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολλά ψάχνεις για περιφεριακό ...
:D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
ferguson
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Mon Jul 19, 2010 12:11 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χαχαχα εχω φιλοδοξιες γιαυτο.ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ δεν υπαρχει προβλιμα εξαλου δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να εισαι coach σε περιφεριακο γιαυτο κιολας ζητησα απο παικτες που εχουν coacharei τετοιες ομαδες
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν έχω δοκιμάσει Part time schedules ποτέ -αν και θα έπρεπε γιατί αρκετά παιδιά ενδιαφέρονται- αλλά μπορώ να σου πω αυτό που λέει και το παιχνίδι εδώ και χρόνια στα tips του. Δώσε έμφαση στον τομέα της φυσικής κατάστασης καθώς συνήθως στις μικρές κατηγορίες, η δύναμη παίζει κυρίαρχο ρόλο και όχι τόσο η τεχνική.

Από του χρόνου δεσμεύομαι να ασχοληθώ και με αυτό τον τομέα της προπόνησης :D
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2010”