Προπονηση για ομαδες Δ' Εθνικης (part-time schedule)

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καθωςσκεφτομουν πως θα φτοιαξω την προπονηση της ομαδας,εφτιαξα ενα προγραμμα για το καλοκαιρι(το γνωστο pre season)...Ξεχαστικα και μετα απο καιρο (στον χρονο του παιχνιδιου) ειδα ολους τους παικτες να εχουν πρασινα βελακια προς τα πανω....

Σας δινω για κατεβασμα ,για να μου πειτε την γνωμη σας και να την τσεκαρετε και σεις
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Solo Mango

Image
ferguson
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Mon Jul 19, 2010 12:11 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε οτι και να ειναι...ειναι μια βοηθεια να σαι καλα σε ευχαριστουμε....ΕΓΩ παντως εφτιαξα ενα pre season λιγο πιο βαρυ τωρα θα φανει στην πραξη....
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ferguson wrote:Φιλε οτι και να ειναι...ειναι μια βοηθεια να σαι καλα σε ευχαριστουμε....ΕΓΩ παντως εφτιαξα ενα pre season λιγο πιο βαρυ τωρα θα φανει στην πραξη....
Aν μπορεις στειλτω σε πμ να τσεκαρω
Solo Mango

Image
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε μου θελει καπιο συγκεκρημενω συστημα η κανει για ολλα δ.λ. θα εχει διαφορα στα απο τελεσματα τησ ομας????
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

elcorto wrote:φιλε μου θελει καπιο συγκεκρημενω συστημα η κανει για ολλα δ.λ. θα εχει διαφορα στα απο τελεσματα τησ ομας????
Κοιτα...εμενα εδειχνε στους part time players πως ειχαν ανεβασμενα τα βελακια προς τα πανω...Παντως εγω πηρα ανοδο κατευθειαν και αν διαβασες την ιστορια μου θα καταλαβεις μεχρι που ειχα φτασει...
Solo Mango

Image
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2010”