Kits Δ' Εθνικής

Εδώ θα βρείτε τις εμφανίσεις των ομάδων
Post Reply
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιζει να βγουν κιτς για την δ'???
Solo Mango

Image
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν νομίζω να είναι και πολύ πιθανό.

Είναι πολλοί όμιλοι, που μας βγάζουν σύνολο αρκετών ομάδων.

Πρέπει να βρεθούν 5-6 kitmakers και να μοιραστούν οι όμιλοι.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντως μακαρι. Kit maker δεν ξερω να γινω, αλλα αμα θελετε βοηθεια με φωτο απο τις εμφανισεις ομαδων μπορω να βρω καμποσες
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nickpes21 wrote:Παντως μακαρι. Kit maker δεν ξερω να γινω, αλλα αμα θελετε βοηθεια με φωτο απο τις εμφανισεις ομαδων μπορω να βρω καμποσες
και γω το ιδιο
Solo Mango

Image
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μίλησα με τον vagelis4 και συμφωνήσαμε πως ναι μεν είναι ένα τεράστιο πρότζεκτ, αλλά αξίζει και να γίνει.

Έτσι λοιπόν αν έχουμε την κατάλληλη ανταπόκριση από εσάς , δηλαδή να μας στείλετε όσο το δυνατόν περισσότερες φωτογραφίες, τότε θα ξεκινήσουμε όσο το δυνατόν γρηγορότερα!

Έτσι λοιπόν όσοι θέλουν ας μας στείλουν φωτογραφίες , απλώς αν είναι μιλήστε και μεταξύ μας ποιους ομίλους ή ποιες ομάδες θα στείλει ο καθένας για να μην γίνει κάποιο μπέρδεμα και βασικά θα 'ναι δικό σας διπλός κόπος.

Ορίστε οι όμιλοι:
Πρώτος όμιλος: Δεύτερος όμιλος: Τρίτος όμιλος: Τέταρτος όμιλος: Πέμπτος όμιλος: Έκτος όμιλος: Έβδομος όμιλος: Όγδοος όμιλος: Ένατος όμιλος: Δέκατος όμιλος: Όπως καταλαβαίνετε μόνο από τον αριθμό των ομίλων μιλάμε για τεράστιο αριθμό ομάδων για αυτό όσο περισσότεροι βοηθήσουν τόσο το καλύτερο!
vagelis4
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 467
Joined: Sun Oct 28, 2007 4:33 pm
Football Manager της ομάδας: OFI, Boavista, Avellino
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχουμε να κάνουμε με 160 ομάδες αρα το λιγότερο 320 φανέλες, δεν ειναι και ευκολο πράγμα.
Η μόνη ομάδα που εχω ετοιμη ειναι η Γλυφάδα στον 8ο ομιλο που μου είχε ζητήσει πριν λίγο καιρό ενα παιδί από εδώ να την φτιάξω.

Image Image


Θα δούμε τι μπορεί να γίνει.
vagelis4
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 467
Joined: Sun Oct 28, 2007 4:33 pm
Football Manager της ομάδας: OFI, Boavista, Avellino
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και εχω βρει και άλλες ομάδες από τον 8ο όμιλο και κάποιες απο τον 10ο αλλα βέβαια την μια απο τις 2 φανέλες τους και δεν ξεχωρίζουν και οι χορηγοί αλλα αυτό ειναι το λιγότερο.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω μπορω τον 9ο Ομιλο για αρχη. Που θελετε να στελνω φωτογραφιες?
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
tazz_3dgt
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 268
Joined: Thu Nov 23, 2006 12:51 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπορω να βοηθησω και γω αν χρειαστειτε νεα (η μαλλον παλια :P ) templates

προτεινω ολες οι φωτογραφιες να μπαινουν σε αυτο το thread
αλλα με link σε uploaded archive ωστε να μπορουμε ολοι να δουμε τι υλικο εχει βρεθει
αλλα και να μη γεμισουμε το thread με inline images
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτα ειναι κινεζικα για μενα. Εχω καμια 20αρια φωτο απο αγωνες η απο τις φωτογραφησεις των ομαδων. Δωστε μου με Pm ενα email να τα κανω zip να τα στειλω. Μερικες βοηθανε πολυ και αλλες ετσι και ετσι :D
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tazz_3dgt wrote:μπορω να βοηθησω και γω αν χρειαστειτε νεα (η μαλλον παλια :P ) templates

προτεινω ολες οι φωτογραφιες να μπαινουν σε αυτο το thread
αλλα με link σε uploaded archive ωστε να μπορουμε ολοι να δουμε τι υλικο εχει βρεθει
αλλα και να μη γεμισουμε το thread με inline images
Εσένα σε θέλουμε back to action. :P Έλα να κάνεις κάνα kit ρε. :P
Nickpes21 wrote:Αυτα ειναι κινεζικα για μενα. Εχω καμια 20αρια φωτο απο αγωνες η απο τις φωτογραφησεις των ομαδων. Δωστε μου με Pm ενα email να τα κανω zip να τα στειλω. Μερικες βοηθανε πολυ και αλλες ετσι και ετσι :D
Ο Ταζζ εννοεί να μπαίνουν οι εικόνες σε ένα rar/zip και ανεβασμένες σε ένα hosting site, π.χ filefront, mediafire, 4shared ένα κάρο υπάρχουν, και εδώ απλώς να μπαίνει το λινκ.

Π.Χ ανεβάζεις φωτό από τον 9ό όμιλο, βάζεις σε αυτό το τόπικ το λινκ και λες πως είναι οι ομάδες ΧΥΖ από τον 9ό όμιλο. :wink:
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αχα...το θέμε είναι πως επειδή είναι απο αγώνες οι πιο πολλές, εχω και παρατηρήσεις να κάνω. Οκ κάπως θα βρω την άκρη. Στο filefront ανεβαζω αρχεια ετσι η θελει να κανω account?
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω πως θέλει account, αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος σχετικά με αυτό. Πάντως στο mediafire μπορείς να ανεβάσεις και χωρίς account. :wink:

Κοίτα σχετικά με τις παρατηρήσεις έχω μια ιδέα:
Μπορείς να βάλεις μέσα στα rars ένα text, που θα περιγράφει τις εικόνες ή γενικώς της παρατηρήσεις που θες να κάνεις.

π.χ είναι μια εικόνα του Αιολικού, κάνεις ονομασία την εικόνα σε Αιολικός 1 και γράφεις στο text Αιολικός 1--> Η φανέλα από τα δεξιά είναι του Αιολικού ξέρω 'γω.

Ένα παράδειγμα έφερα μήπως σε βολεύει έτσι. :wink:
tazz_3dgt
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 268
Joined: Thu Nov 23, 2006 12:51 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εριξα μια ματια στις ομαδες και ειναι πραγματι 160 και για πρωτη φορα ολες υπαρχουν στο fm

εβαλα εδω αλλη μια λιστα με τις ομαδες (εχει και uniqueID) http://www.mediafire.com/download.php?ymmt3w1ztmy

λογω πειρας θελω να σας προετοιμασω λιγο
- μη περιμενετε οτι θα βρειτε photos ολων των ομαδων :(
- μη παραξενευτειτε αν η μια φανελλα ειναι umbro με διαφημηση ταβερνας και η αλλη adidas χωρις διαφημηση -toixos2
- μη περιμενετε το πακετο να ειναι ετοιμο μεθαυριο, θελει υπομονη απο ολους
- μη παραξενευτειτε αν οι φανελλες δεν εχουν καμια μαρκα η σημα ομαδας

μετα τα 2500 kits χτυπησα ταβανι ρε συ Jake και δε μπορω να κανω αλλα -meaculpa
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλά ναι από την στιγμή που μιλά για Περιφερειακό που ουσιαστικά μιλάμε για ερασιτεχνική κατηγορία όλα αυτά είναι φυσικά και επακόλουθα.

Και όπως είπα στον vagelis4 αν τελειώσουμε μέσα σε μήνες τότε θα πρέπει να 'μαστε ευχαριστημένοι.

Ωραίο το αρχειάκι θα το κατεβάσω σε λίγο, ευχαριστούμε :wink:

Ρε άσε τα σάπια πέρι 2500 κιτ. Get back to business. Θα σε χρειαστούμε. Μάλλον περισσότερο από αυτό. Whatever. :D
Έλα πίσω...!! Μόνο αυτό :P
Και έναν όμιλο μόνο να κάνεις εμείς σε θέλουμε. :D :D
Post Reply

Return to “Kits”