How i met your manager

Ιστορίες προχωρημένου επιπέδου
Post Reply
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Άντε ρε, που είσαι;

Άστα...έκανα βλακεία, έπρεπε να αλλάξω πουκάμισο τελευταία στιγμή...Και τι σ' έπιασαν ρε 'συ τα κυριλίκια; Σήμερα που βγήκαν έξω οι δικές μας, δε μπορούσαμε να συναντηθούμε σπίτι;

Όχι...

Γιατί...;

Θα σου πω ρε...κάτσε...Τι λέει, πως πάει;

Λοιπόν. Ήδη έκανα μια προεργασία και έχω κάνει μια πρώτη επαφή με τους μάνατζερ για τα συμβόλαια που λήγουν...Πολλά είναι ρε, πρέπει να δούμε τι θα κάνουμε...

Ξέρω, ξέρω...Και σου έχω και χειρότερα νέα...

Δηλαδή; Τι; Πρόλαβε κανένας να κάνει κρούση στον Αυστριακό;

Όχι ρε μπαγλαμά...Είχα ραντεβού με τον πρόεδρο νωρίτερα...

Σοβαρά; Πως έτσι; Γιατί δε μου...

Μου είπε οτι αφορά την ομάδα και όχι εμένα προσωπικά γι' αυτό δε πήρα..Γι' αυτό σε γείωσα και σου έστειλα μνμ για να κλείσεις εδώ να φάμε...

Ρε 'συ, παρήγγειλες; Που 'ξαφανίστηκε ο σερβιτόρος;

Ναι ρε, έχω παραγγείλει.... Λοιπόν....Έλα, διάβασε...

Τι ειν' τούτο ρε; Ραβασάκι;
Spoiler: show
Image

Πως; Τι; Τι έγινε ρε; ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!.... Ρε μήπως μπερδέψανε τα μηδενικά;

Όχι, μου εξήγησαν τι παίζει...Και όλα αυτά με αφορμή τη πρόκριση στους "16" του Τσάμπιονς Λιγκ.... Είπα να κάνω μια συζήτηση και να τους πω οτι θα ήταν πιο λογικό αυτή η αύξηση του μεταγραφικού μπάτζετ να γίνει λόγω της παρουσίας μας στη κορυφή της βαθμολογίας, για να πάρουμε το τίτλο αλλά...

ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ @@ΡΙΑ;;; Ρε 'συ, πας καλά; Οι ανθρώπ' ΣΟΥ ΞΑΝΑΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΞΟΔΕΨΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ αντί να το βάλουν στα χρέη και εσύ πήγες να τους πουλήσεις πνεύμα; Ρε 'συ, αυτά δε γίνονται πουθενά....Συνήθως, είναι take it 'r forget it και αυτοί σου τα ξαναδίνουν....

Γι' αυτό ήθελα να έρθουμε εδώ, να το γιορτάσουμε, διότι αυτό το πετύχαμε με την εικόνα της ομάδας φίλε...

Κάτσε, διότι εσύ θα με τρελάνεις... Θα χτυπήσεις τίποτα; Θα κινηθούμε για κανέναν; Έχουμε και έντεκα συμβόλαια που λήγουν... Δηλαδή δε πήρες παίκτες το καλοκαίρι και θα πάρεις Γενάρη;

Όχι ρε, χαζός είσαι; Τίποτα, εκεί θα μείνουν... Ανέγγιχτα...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
**John**
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Oct 26, 2007 8:19 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Juventus
twitter: calchas7
Location: Λέσβος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ανέγγιχτα ε? Χαχα... έλα ρε συ χρησιμοποίησε το δωράκι που σου έδωσαν! Πάντα τέτοια, καλή συνέχεια! :wink:
We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καθε τετοιο δωρο εινα ευπροσδεκτο.U know best ;)
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Σιγά μη ξοδέψει ο tsak 28M σε μεταγραφές, ο τσιγκούνης !
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Τι να πω ρε παιδί μου...Τι να πω...Από τη μια στο άσχετο πάμε και κάνουμε μεταγραφή 13.75Μ για ένα παίκτη που οκ καλός αλλα όχι και για τόσα λεφτά. Και τώρα που σου δίνουν τα διπλάσια λεφτά, στα δίνουν σχεδόν ένα πριν τις μεταγραφές και εσύ έχεις ήδη αποφασίσει να μη ξοδέψεις ούτε Ευρώ τσακιστό;

Ναι...

Τι "ναι" ρε, τι "ναι"; Ρε συ...Εγω δε στο λέω για μένα. Το ξες οτι εγώ δεν έχω αποδείξω σε κανέναν τίποτα. Ούτε παίκτες απο μένα πήρες, ούτε θα πάρεις 30 μαζί για να μας κατηγορήσουν. Παίζει να 'μαστε και από τους ελάχιστους φίλους στο χώρο που ουσιαστικά δε κάνουν δουλειές μαζί...

Γι' αυτό και μείναμε φίλοι. Όσοι έμπλεξαν τη φιλία με τη δουλειά, τα σπάσανε κάποια στιγμή...

Αλλά μη μου λες χαζά ρε συ... Είσαι μπροστά στη βαθμολογία είσαι πρώτος...Να το ξαναπώ; ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ρε βλάχο, και δε θα κάνεις μεταγραφές;

Δηλαδή αν ο πρώτος θέλει μεταγραφές, ο δεύτερος τι θέλει; Αλλαγή προπονητή;

Τι με νοιάζει ρε εμένα ο δεύτερος; Το καταλαβαίνεις οτι θα κάνουμε Πρωτοχρονιά χωρίς να βλέπουμε ούτε μια πλάτη; Και δε ενισχυθούμε;

Τι κακό βλέπεις στην ομάδα ρε συ;

Ε, τώρα αυτή είναι η πιο λάθος ερώτηση που μπορείς να κάνεις... Το ξες οτι αν χάσεις το πρωτάθλημα και δε κάνεις μεταγραφές, οι δημοσιογράφοι θα σε τυλίξουν σε μια κόλλα χαρτί;

Και τι θα μου πουν δηλαδή, για πες;

"Κύριε Τσακαλέα...Γιατι προτιμήσατε να μην ενισχυθεί η Τόνεμα, ενώ ξέρατε πως το δεύτερο μισό της χρονιάς θα είναι πιο απαιτητικό και είχατε τη δυνατότητα να το κάνετε;" Απάντα μωρή, απάντα...

"Η ομάδα ξεκίνησε τη χρονιά με ένα στόχο. Την διεκδίκηση όλων των εγχώριων τίτλων και την αξιοπρεπή παρουσία στην επιστροφή μας στο Τσάμπιονς Λιγκ. Στα μισά της σεζόν είχαμε συγκεντρώσει 16 βαθμούς περισσότερους απο ότι στο ίδιο σημείο της σεζόν πέυσι. Μιλάμε για βελτίωση που αγγίζει το 100% σε επίπεδο νικών. Πέρυσι τη πρωτοχρονιά είχαμε κάνει 7 νίκες και φέτος 14..." Και να σου πω; Υποθετικά θα μιλάμε τώρα;

Γιατι; Τι νομίζεις οτι είναι η ζωή μας; Ένα τεράστιο "αν"...Συνεχώς και για τα πάντα... Και για το παρελθόν και για το μέλλον...Διαφωνείς;

Έτσι είναι; ΑΝ δεν κάνουμε μεταγραφές και πάρουμε το πρωτάθλημα, τι θα πεις;

Θα πω οτι ΑΝ είχαμε κάνει μεταγραφές θα είχαμε έτοιμη ομάδα και για την επόμενη σεζόν...Ειδικά απο τη στιγμή που έχουμε δέκα συμβόλαια που λήγουν...

Ε, δε παίζεσαι ρε 'ρυ, σε παίζεσαι...

Ρε...ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ... Κόλλησες τώρα "έτσι πάει καλά η ομάδα, δεν την αλλάζω ούτε στο ελάχιστο". Μη βλέπεις μόνο το τώρα...Η επόμενη χρονιά; Δε πρέπει να ξεκινήσεις τις κινήσεις απο τώρα; Να ξέρεις που θα χρειαστείς παίκτη, μήπως μπορείς να πάρεις κάποιον τώρα γιατί το καλοκαίρι δε ξέρεις αν θα μπορείς και αν θα θέλει...Εγω θα σου τα λέω αυτά;





Spoiler: show
Champions League, First Knock out round
Image

Image



Μια χαρά κλήρωση για τα δικά μας δεδομένα. Θεωρώ οτι τους έχουμε και δε μιλάω υποτιμητικά για τον αντίπαλο, απλά ξέρω καλά τη Τότεναμ πλέον και δε νομίζω οτι είναι η ομάδα που μπορεί να μας αποκλείσει.






Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 17 (1rst place, 37 Points)
Image



Άνετη νίκη δεν ήταν απο την άποψη των διαστάσεων που είχε σε σχέση με αυτή που θα μπορούσε να είχε το σκορ, αλλα ήταν μια πεντακάθαρη επικράτηση μιας ομάδας που έδειξε πως είναι καλύτερη. Αυτή είναι μεγάλη ανακούφιση. Να παίζεις καλά και να κερδίζεις.


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 18 (1rst place, 40 Points)
Image



Αυτή μάλιστα...είναι μια α ν ε τ η επικράτηση, ένα εύκολο και ωραίο απόγευμα για μας, που βρίσκαμε με κάθε τρόπο εστία. Δε παρασυρόμαστε. Εξάλλου είναι η τρίτη φορά που ρίχνουμε φέτος εφτάρα...Τι να τις κάνουμε τις μεταγραφές;



Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 19 (1rst place, 43 Points)
Image


Στο δεύτερο ημίχρονο το γκολ ήρθε νωρίς διότι μετά θα ερχόταν το άγχος. Πάλι καλά, καθώς ίσως αυτή είναι η πρώτη φορά που κερδίζουμε μετά απο εφτάρα....


Image

Στο +16 απο ότι πέρυσι (όταν είχαμε 30 βαθμούς με 7 νίκες - 9 ισοπαλίες - 3 ήττες και γκολ 25-15)...Και σχεδόν διπλάσια γκολ!!!! 48 έναντι 25... Ε, δε θέλουμε μεταγραφές, με την έννοια του "κάτι μας λείπει"...Τίποτα δε μας λείπει, πάει και τελείωσε...



Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 20 (1rst place, 46 Points)
Image


Το πιο τρελό δεύτερο ημίχρονο που θυμάμαι στην Αγγλία. Δυο γκολ και δυο αποβολές, ένα γκολ ο αντίπαλος και αρκετές φάσεις ειδικά προς το τέλος, αλλά το τρίποντο δικό μας... Το σερί συνεχίζεται και τώρα πάμε για τα παιχνίδια με Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Έβερτον που θα κρίνουν πολλά
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σαρωνεις τους παντες και τα παντα,απλα ασταματητος! Αμα παρεις νικες στα επομενα 2 ματς τοτε θα αποκτησεις (ακομα)μεγαλυτερο προβαδισμα.
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Image
Image





Καλησπέρα σε όλους...Είμαι ο Grag White. Καλώς ήρθατε στο How i met your manager...




Θα μου πείτε, τι θέλω εγώ εδώ. Και να φανταστείτε ότι το τελευταίο καιρό κάποιος από τη παραγωγή της εκπομπής, μη πω ποιος, μου είχε πει : «Θέλω τη βοήθειά σου για να κλείσουμε τον επόμενο καλεσμένα της εκπομπής για το προπονητή». Γέλασα στην αρχή, και επιβεβαιώθηκε το ρητό ότι γελάει καλύτερα αυτός που γελάει τελευταίος…



Όταν πήγαμε στο Liverpool για το παιχνίδι με την Everton, ήταν η μέρα της ονομαστικής εορτής του προπονητή. Όποιος πήγαινε να του ευχηθεί και να του πει και μια κουβέντα, τον έκοβε αμέσως. «Μετά το ματς όλα αυτά, ναι; Άντε, άντε…Σ’ ευχαριστώ πάντως».


Και δεν ήξερες τι να κάνεις. Διότι αν στράβωνε κάτι με το συγκεκριμένο παιχνίδι, τι να έκανες; Να πήγαινες να του πεις αυτά που θες μετά τη «κρυάδα» σε ντέρμπι; Μπορεί να σε έβριζε, και στη τελική, θα είχε και δίκιο, ξέρω ‘γω;


Με τη λήξη του αγώνα, πήγα στα αποδυτήρια του διαιτητή και περίμενα απ’ έξω, όπως πάντα γίνεται, να πάρω το φύλλο αγώνα και να το πάω στον γενικό αρχηγό να το κρατήσει. Βγαίνει ο Grossi έξω, μου κάνει «high 5» με το αριστερό με το δεξί μου δίνει το φύλλο αγώνα και μου λέει: «Πήγαινε στο λεωφορείο και ζήτα απ’ τον Harry αυτό που του έδωσα το μεσημέρι…φύγε ΤΩΡΑ».


Όταν πήγα στον Harry, εκείνος χαμογέλασε και μου είπε «άντε, πήγαινε. Τη γραβάτα την έβαλα στη τσέπη από το παντελόνι….»


Ήταν ένα κοστούμι της ομάδας με τα αρχικά A.T. στην πάνω αριστερή τσέπη του σακακιού…

Spoiler: show
Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 21 (1rst place, 49 Points)
Image


Δηλαδή, είναι μερικές φορές να σκας, να τα παίρνεις στο κρανίο, να ψάχνεις να βρεις τι έφταιξε. Τζάμπα ισοπαλία, σε ένα παιχνίδι στο οποίο προηγηθήκαμε από το 3’ και δεχθήκαμε την ισοφάριση προς το φινάλε. Τώρα, αν κάτσω και σκεφτώ τι θα γινόταν α κερδίζαμε, θα τα πάρω ακόμα περισσότερο….




F.A. Cup 2036 - 2037, 3rd Round, rematch
Image


Μπορούσαμε να το είχαμε τελειώσει από το πρώτο παιχνίδι, αλλά χρειάστηκε να τους «φιλοξενήσουμε» σπίτι μας για να περάσουμε…Και να σκεφτεί κανείς οτι πίστεψα πως το ημίχρονο θα έληγε με 0-0.






Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 22 (1rst place, 50 Points)
Image



Πως μπορεί να νιώθει ένας προπονητής όταν η ομάδα του, που είναι π ρ ω τ η στο βαθμολογικό πίνακα επιβληθεί με τέτοιο σκορ επι των πρωταθλητών; Τι άλλο να πω; Με τέτοιες εμφανίσεις και τέτοιες νίκες αρχίζω πλέον και σκέφτομαι ότι το πρωτάθλημα, δεν είναι πλέον εφικτός στόχος, όπως θεωρούσα πριν από ένα – δυο μήνες. Είμαστε υποχρεωμένοι να φτάσουμε στο τίτλο. Δεν μπορεί να χαθεί τέτοια ευκαιρία. Είμαι πλέον κάθετος σε αυτό.






Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 22
Image



Είμαστε στο +7 από τον δεύτερο, στο +11 από τους πρωταθλητές και στο +16 από τον Άρσεναλ. Για μένα, είμαι ΠΡΩΤΟΙ ΜΑΓΚΕΣ, και αυτό που μένει είναι να το διαχειριστούμε αυτό.






F.A. Cup 2036 - 2037, 4rd Round
Image



Με κεκτημένη ταχύτητα, δε νομίζω ότι θα μπορούσε η Rotherham θα μπορούσε να μας σταματήσει. Μου άρεσε η εμφάνιση, πόσο μάλλον όταν υπήρχε επιθετική πολυφωνία...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Χωρις πολλα λογια, -traino .Keep going ;)
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
katsaplias7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1253
Joined: Sat Dec 19, 2009 12:50 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
facebook προφίλ: tanasis.gl
Status: alt-tab.gr
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άλλη μια επική ιστορία μεϊντ φρομ Τσακ.Άπειρα ρισπεκτ φίλε,εισαι κορυφή...
Off Topic:
Μια αδιάκριτη ερώτηση:Είσαι ο γνωστός Αντωνης Τσακαλέας;;;
Image

Ένα νέο site ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για pc gaming
alt-tab.gr
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

katsaplias7 wrote:Άλλη μια επική ιστορία μεϊντ φρομ Τσακ.Άπειρα ρισπεκτ φίλε,εισαι κορυφή...
Off Topic:
Μια αδιάκριτη ερώτηση:Είσαι ο γνωστός Αντωνης Τσακαλέας;;;
Nαι, αυτος ειναι ο τιτανομεγιστος Αντωνης Τσακαλεας! :D
Spoiler: show
Ποτε εχουμε συνεχεια???
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

stelmat wrote:Χωρις πολλα λογια, -traino .Keep going ;)

Να 'σαι καλά ρε συ...

katsaplias7 wrote:Άλλη μια επική ιστορία μεϊντ φρομ Τσακ.Άπειρα ρισπεκτ φίλε,εισαι κορυφή...

Ευχαριστώ για το σχόλιο.
bjbill wrote:Ποτε εχουμε συνεχεια???

Σύντομα, αν όλα πάνε καλά, θα πάρω ανάσα με τη δουλειά και θα ασχοληθώ...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Και να πω οτι δε στα είπα ρε συ, να πω....

Ναι, πες μας οτι είσαι και ο Κάλχας....

Ναι αλλά απο τους δέκα, οι τέσσερις μας είπαν bye bye και τώρα με τον Πελεγκρίνο, τι θα κάνουμε;

Μην ανησυχείς ρε συ...

Εγω; Εγω να ανησυχώ; Αν δεν ανησυχείς εσύ, εγω γιατί να ανησυχώ;

Το θέμα είναι τώρα τι θα κάνουμε με τη Μαίρη και τη δικιά σου...

Δηλαδή;

Ε, δεν μπορούμε σε τέτοιο παιχνίδι να τις πάρουμε στο ξενοδοχείο της ομάδας. Θα πάνε να μείνουν στο ξενοδοχείο της διοίκησης...

Ε, ναι...Τι;

Τι τι ρε; Πλάκα κάνεις; Μόνες τους;

Γιατί; Τι θα πάθουν;

Αυτές; Τίποτα...Τα μαγαζιά θα στενάξουν...

Σιγά μωρέ τώρα...Είναι δυνατόν μια γυναίκα που ζει στο Λονδίνο να πάει να σηκώσει τα μαγαζιά στο Ντόνετσκ της Ουκρανίας;

Το αποκλείεις;

Ναι...

Σίγουρα ρε;

Ναι ρε...

Μακάρι ρε φιλε....
Spoiler: show
Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 23 (1rst place, 53 Points)
Image


Και όμως δεν μπορώ να χαρώ αυτή τη νίκη έτσι όπως ήρθανε τα πράγματα. Ο καλύτερος επιθετικός μας φέτος χάνει το υπόλοιπο της σεζόν. Αντε να γυρίσει στο φινάλε, αλλα και πάλι χλωμός θα είναι...Χρόνο δεν έχουμε, έχουμε φάει και καμια πέντε - έξι άκυρα

Image

Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 24 (1rst place, 56 Points)
Image


Άνετο, με κλάση και με +12 από τον δεύτερο.... Να το ξαναγράψω... Συν δώδεκα από τον δεύτερο... Είμαι άκρως ικανοποιημένος απο αυτή την εξέλιξη. Και πρέπει να το διαφυλάξουμε αυτό, να μπορέσουμε να παίρνουμε σε κάθε παιχνίδι βαθμό - βαθμούς...

Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 24
Image


Barclays Premier League 2036 - 2037, Day 25 (1rst place, 59 Points)
Image


Κρίμα, διότι η εμφάνιση δεν είχε πολλά να ζηλέψει από τις προηγούμενες, αλλά δεν μπορέσαμε να βάλουμε τα γκολ που έπρεπε, ή μάλλον να κάνουμε γκολ τις φάσεις που κάναμε... Η διαφορά έπεσε στο +10 αλλά παραμένει διψήφια...

Image

Και νάτες οι τέσσερις αποχωρήσεις, αλλα έχω τη διαβεβαίωσή τους οτι θα κάνουν το παν για να φύγουν ως πρωταθλητές Αγγλίας απο τη Τότεναμ...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

πρωταθλητές δεν γίνεται να μην φύγουν.

δεν χάνεται το πρωτάθλημα, ότι απώλειες και να έχεις.
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

+1000 στον Ταζ,πλεον δε μπορεις να το χασεις παρα μονο με υπερπροσπαθεια 8)
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
katsaplias7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1253
Joined: Sat Dec 19, 2009 12:50 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
facebook προφίλ: tanasis.gl
Status: alt-tab.gr
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πότε έχουμε συνέχεια; -traino πας!!!
Image

Ένα νέο site ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για pc gaming
alt-tab.gr
Post Reply

Return to “Advanced”