Από την Πλατεία στη λεωφόρο της δόξας ΙΙ (Greeks only)

Το "κοιμητήριο" των ιστοριών
Post Reply
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι μωρη ομαδα, μερες '98 :drinking: :drinking:

Νταξ, πολυ σωστο το σκηνικο με το Νικολακο, μπορουσες να βαλεις και τους αντικειμενικους της αθλητικης κυριακης. :P
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

εμπιστέψου πιο πολύ τον Πετρόπουλο, μην τον βγάζεις από την εντεκάδα, αμα βρει ρυθμό θα γίνει κανόνι!
τον Χριστοφή τον έχεις κοιτάξει; είναι καλή περίπτωση αν παίρνεις Κύπριους :wink:
:liverpool:
User avatar
cereal killer 69
Manager
Manager
Posts: 4401
Joined: Wed Dec 13, 2006 7:54 pm
Location: matters!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ημερομηνια : 18.4.2010 - 29η αγωνιστικη
Σταδιο : Nεα Σμυρνη
Εισiτηρια : 5896


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


Image

Image

"ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ!Τα γκρεμισατε ολα!Ποσο [System Interruption: Μη βρίζεις!] παιζει να ειστε ρε;ΠΟΣΟ;30.000 ευρω προστιμο.-"

Εννοειται οτι ο ΠΑΟΚ κερδισε και ελπιζουμε σε στραβοπατημα απο τη Λαρισα τελευταια αγωνιστικη,μεσα στην Τουμπα,1% πιθανοτητες σα να λεμε :x

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ημερομηνια : 21.4.2009 - 30η αγωνιστικη
Σταδιο : Zωσιμαδες
Εισiτηρια : 6159


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Image

Image

Με χατ-τρικ του Μουσλιμοβιτς ο ΠΑΟΚ ειναι οριστικα 5ος.Εχουμε τον τελικο Κυπελλου για να παρουμε το αιμα μας πισω,κι ενα εισητηριο για την Ευρωπη του χρονου.Παμε δυνατα ρεεεεε!


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE 2009/2010

Image

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Κατσε να τους βαλω λιγο γκαζια γιατι πολυ χαλαρους τους βλεπω...

Image

-"Μανιατης,μαζεψε τους ολους στο κεντρο και σε 2 λεπτα ειμαι εκει."

-"Μαλιστα κοουτς!"

-"Οπως ξερετε ολοι πολυ καλα,αυτο ειναι το τελευταιο παιχνιδι της σεζον.Θα κριθει η παραμονη των περισσοτερων απο σας στην ομαδα.Ηδη οπως εχει ανακοινωθει απο την διοικηση θα ερθουν τρεις παιχτες,συν τον Καπετανο που εκλεισε πριν απο κανα 2ωρο,τεσσερις.Το ξερετε οτι εχω δεθει μαζι σας,και οτι τους μικροτερους σας βλεπω σαν παιδια μου,αλλα δεν μπορω να συνεργαστω με ατομα που δεν εχουν νοοτροπια νικητη.Γι'αυτο καντε τα κουμαντα σας..."

Στοργικος,ηρεμος,αλλα περασα το μηνυμα μου.Ελπιζω να μου αποδειξουν οτι μπορω να τα καταφερω χωρις τις φωνες...

Aποφασισαμε με τον Τσακιρη να γινει η ανακοινωση για την αποκτηση του -kapetanios μετα τον τελικο,αλλα εσας δε σας νοιαζει γιατι το ξερετε ηδη :D


Stay tuned -diatakste
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην αρχή της χρονιάς δεν πίστευα οτι θα πήγαινες τόσο καλά ΜΟΝΟ με Έλληνες!

Αλλά με διέψευσες και έφτασες στο σημείο να διεκδικείς τίτλο! :thumbleft:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Και πλέι οφς.. Σωραίος μικρέ!

Πάμε για το κύπελλο!
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
cereal killer 69
Manager
Manager
Posts: 4401
Joined: Wed Dec 13, 2006 7:54 pm
Location: matters!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ημερομηνια : 24.4.2010 - Τελικος Κυπελλου HOL
Σταδιο : ΟΑΚΑ
Εισiτηρια : 69618


ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Image

Oλα ειναι ετοιμα,στο γηπεδο επικρατει πολυ καλη ατμοσφαιρα με τους οπαδους των δυο ομαδων να τραγουδανε συνθηματα υπερ των ομαδων τους!Νταξει ακουστηκαν και κατι λιγα για μανες αλλα το παραβλεπουμε :D

Image


Μπηκαμε δυνατα στο παιχνιδι και μεχρι το 20' ειχαμε δυο καλες ευκαιριες με Γεωργιαδη και Φανουρη που κατεληξαν κορνερ και λιγο αουτ αντιστοιχα...

Μετα,ομως,χρειαστηκε να επεμβει σε δυο δυσκολες περιπτωσεις για την εστια του ο Δασκαλακης,οντας σε πολυ καλη μερα! :-D

Κι ενω πιστευα οτι το ματς παει για το 0-0 στο ημιχρονο...

Image


...ηρθε ο Ljubojevic στο 44' να κανει το 1-0 με ενα απιθανο σουτ εξω απο την περιοχη που καφωθηκε στο "γαμα"!



"Ρε Γιωργακη (σσ.Τζαβελλας),ειναι δυνατον να σου την κλεβει εξω απο την περιοχη επειδη δεν την διωχνεις;Ποσες φορες πρεπει να το πω;;ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΙΕΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΤΡΙΠΛΑΡΟΥΜΕ,ΤΗΝ ΔΙΑΟΛΟΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ!!"

"..."

"Τελοσπαντων,1-0 ειναι μονο,δεν εχει τελειωσει τιποτα,αρκει να το πιστεψετε.Καντε ενα δωρο σε ολο αυτο τον κοσμο που θελει να γιορτασει τα 120 χρονια με ενα τιτλο!ΔΕΙΞΤΕ ΠΑΘΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ,ΑΥΤΟΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ,ΕΝΩ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΗΔΗ!!ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!"

Εβαλα Σαιτιωτη στη θεση του Γουνδουλακη.

...Τι ειναι αυτοι ρε...;Μεσα σε πεντε λεπτα μας εχουν κανει 3 φασεις..."ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ,ΒΓΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!"

...Ελα ρε Πετροπουλος,καρφωσε το αγορινα μου...ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ ΤΗ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!! :evil: :evil:

64' : Σκουφαλης-Κυριακιδης εξω,Χαραλαμπιδης-Γιαντσης μεσα.

89' : "ΟΛΟΙ ΕΠΙΘΕΣΗ,'Η ΤΩΡΑ 'Η ΠΟΤΕ!!!"

Image

Ποτε... :(

Image

Συνεντευξη Τυπου

"Θελω να δωσω Συγχαρητηρια στον κυριο Σαντος και στην ομαδα του,για την κατακτηση του Κυπελλου.Ηταν καλυτεροι απο εμας σημερα και δικαια κερδισαν.Απο πλευρας της ομαδας μου ο μονος που σταθηκε στο υψος της περιστασης ηταν ο Σηφης.Ευτυχως ή δυστυχως,το ροστερ αποτελειται απο νεα παιδια,κυριως, οποτε τετοια παιχνιδια μπορει ακομα να τα φοβουνται.Εχω πιστη στην ομαδα μου και ειμαι βεβαιος οτι του χρονου θα παμε πολυ καλυτερα!"

-"Τι εχετε να πειτε στους φιλαθλους που περιμεναν πως και πως το κυπελλο για να γιορτασουν τα 120 χρονια της ομαδας;"

"Νομιζω οτι ξερουν ποσο πολυ στεναχωριεμαι,πρωτος εγω,με την απωλεια.Ελπιζω να με συγχωρεσουν με ενα κυπελλο στα 121 χρονια της ομαδας!"

-"Τι σας κανει τοσο αισιοδοξο ενοψει της επομενης σεζον;"

"Τα παντα.Η ομαδα πλεον εχει κορμο,τα παιδια γνωριζονται μεταξυ τους μεσα στο γηπεδο,η διοικηση μας στηριζει ακαταπαυστα,το τιμ αποτελειται απο αψογους επαγγελματιες,ο μεταγραφικος σχεδιασμος προχωραει οπως ακριβως θελω,κι εγω ειμαι ετοιμος να αφησω και την τελευταια ρανιδα του αιματος μου μεσα στα αποδυτηρια της ομαδας!"

-"Ωραια ολα αυτα,αλλα ακομα δεν διαθετετε διπλωμα προπονητικης και σε εναμιση μηνα θα πατε στο Μουντιαλ με την εθνικη Γκανας."

"Την Δευτερα πεταω για Αγγλια οπου και αρχιζω σεμιναρια για να αποκτησω το διπλωμα.Καλως εχοντων των πραγματων,αφου θα διακοψω για να παω στη Νοτιο Αφρικη,θα το εχω στα χερια μου πριν αρχισει η προετοιμασια.Σε περιπτωση δε που προκριθουμε,η ομαδα θα δουλεψει για οσο χρειαστει με τον βοηθο μου,Νταμιρ Σπικα."



Image


Stay tuned -diatakste
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

cereal killer 69 wrote:"Ρε Γιωργακη (σσ.Τζαβελλας),ειναι δυνατον να σου την κλεβει εξω απο την περιοχη επειδη δεν την διωχνεις;Ποσες φορες πρεπει να το πω;;ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΙΕΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΤΡΙΠΛΑΡΟΥΜΕ,ΤΗΝ ΔΙΑΟΛΟΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ!!"[/center]
Δίκιο έχεις. Γενικά δεν χρειάζονται πολλές τρίπλες. Απλό παιχνίδι.

Δεν πειράζει για το Κύπελλο, πας Ευρώπη, ή όχι;



Περιμένουμε ενίσχυση!
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν πειράζει κι ας μην το πήρες!

Στο μέλλον θά 'χεις κι άλλες ευκαιρίες αν συνεχίσεις έτσι!

-kavala
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
nikos4ever
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 695
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:58 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Στην σκληρή και άπονη ξενιτιά.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κρίμα για τον τελικό ρε γμτ. Δεν πειράζει όμως, έχεις φτιάξει τον βασικό κορμό και του χρόνου έρχονται και τα καλύτερα...
Spoiler: show
...ελπίζω, τουλάχιστον -ksilo :P
Fantastic save from Nikos4ever!!
He somehow got his fingertips to it!!

ΠΑΟΚ Μπουγάτσα και Χαλαράαααααααααααααααα σε λέω.
troufenios
Rotation
Rotation
Posts: 1041
Joined: Tue Dec 23, 2008 9:21 am
Football Manager της ομάδας: Leeds
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για πρώτη χρονιά και με αυτό το εγχείρημα τα πήγες μια χαρά .
User avatar
cereal killer 69
Manager
Manager
Posts: 4401
Joined: Wed Dec 13, 2006 7:54 pm
Location: matters!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WORLD CUP 2010


Image

Για να ειμαι ειλικρινης,το Γιοχανεσμπουργκ δεν ειναι το μερος που θελω να ειμαι αυριο.Εχω κατενθουσιαστει με τα σεμιναρια που κανουμε στο Λονδινο,εχω μαθει καινουργιες τακτικες παιχνιδιου/προπονησης/προσεγγισης των παιχτων μου.Το μονο που θελω ειναι να παρω το πτυχιο και να παω να εφαρμοσω ο,τι εμαθα στον Πανιωνιο.Αλλα,απο την αλλη,ειναι μεγαλη προκληση ενα Μουντιαλ,στη δευτερη -μολις- σεζον μου ως προπονητης.Θα παω να το χαρω χωρις κανενα αγχος :-D
Θα κατεβασω ενα απλο 4-4-2,σε ευθεια,και θα αφησω τον Εσσιεν,τον Μουνταρι,τον Τζυαν και τα αλλα τα παιδια να κανουν ο,τι καλυτερο μπορουν :)


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ημερομηνια : 11.6.2010 - Grp A / 1st match
Σταδιο : Soccer City,Johannesburg
Εισiτηρια : 87600


GHANA - PARAGUAY

Image

Tα καλα νεα ερχονται απο το αλλο ματς του ομιλου,οπου η Σλοβακια εκανε την εκπληξη και κερδισε 1-0 την Ιταλια!!!Ειμαστε με το ενα ποδι στην επομενη φαση!Οι Γκανεζοι φιλαθλοι το πανυγηρισαν με την ψυχη τους 8)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tp1kgTCt ... re=related[/youtube]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ημερομηνια : 16.6.2010 - Grp A / 2nd match
Σταδιο : Nelson Madela Bay Stadium,Port Elisabeth
Εισiτηρια : 47592

GHANA - ITALY

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-midTtnu ... re=related[/youtube]

Image

Σε ενα πολυ μοιρασμενο παιχνδι,η Ιταλια νικησε,μην εχοντας και πολλα περιθωρια για αλλη απωλεια,και σε συνδυασμο με τη νικη της Παραγουαης επι της Σλοβακιας (1-0) εχουμε τετραπλη ισοβαθμια στον ομιλο.Απαξ και νικησουμε την Σλοβακια εχουμε περασει.Σε περιπτωση ισοπαλιας,δεν θα ειναι πλεον στο χερι μας... :| ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΛΟΙΠΟΝ!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ημερομηνια : 22.6.2010 - Grp A / 3rd match
Σταδιο : Moses Mabhida Stadium,Durban
Εισiτηρια : 70000

SLOVAKIA - GHANA

Image

Η προκριση πανηγυριστηκε εξαλλα στις εξεδρες :!:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dcx5gOJQ ... re=related[/youtube]

Ευκολο παιχνιδι,δεν νιωσαμε να απειλουμαστε σε κανενα σημειο απο την απειρη και φοβισμενη Σλοβακια.Σκοραρε και ο Πανθηρας ή "ο Ελαστικος" για τους πιο μυημενους :P

Στον επομενο γυρο,διασταυρωνομαστε με Αγγλια,οποτε η επιστροφη μου πιο κοντα στο πολυποθητο UEFA Pro License δεν αργει (:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ημερομηνια : 26.6.2010 - 2nd Round
Σταδιο : ABSA Stadium,Durban
Εισiτηρια : 65000

GHANA - ENGLAND

Image

Απιαστος Ρουνει,ακομα και τραυματισμενος,με χατ-τρικ μας εβγαλε φαινομενικα ευκολα απο τη μεση.Τουλαχιστον σκοραραμε στο 85' για την τιμη τον οπλων :| :-D

Αν και ηταν αναμενομενο,ενας αποκλεισμος παντα αφηνει μια πικρια πισω του...

Image

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Δεν εκατσα ουτε μια μερα παραπανω στη Νοτιο Αφρικη.Η ομοσπονδια δηλωσε ευχαριστημενη απο την παρουσια της ομαδος και μου επετρεψε να αναχωρησω για Αγγλια,γνωριζοντας ποσο σημαντικο ηταν για μενα το διπλωμα.Καπου εδω πρεπει να αναφερω οτι εχω ερθει σε αρχικη συμφωνια με τον Τσακιρη για νεο συμβολαιο μεχρι 30.6.2011 εναντι 240.000 ευρω τον χρονο,αλλα θα υπογραφει μολις παρω το διπλωμα,που ειναι και μεσα στους ορους της συμφωνιας.Οποτε ειναι διπλα σημαντικο να το αποκτησω ASAP που λενε κι εδω,στο London :D


Τελικα το σηκωσε η Βραζιλια στα πεναλτυ!

Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Λιγες μερες μετα...

Image

-gioupi -gioupi -gioupi


Αυτο ειναι και το τελευταιο πραγμα που θυμαμαι καθαρα...μεχρι....


Stay tuned -diatakste
Spoiler: show
Eυχαριστω για τα καλα σας σχολια,η ιστορια στα επομενα 2-3 ποστ θα κυλησει λιγο πιο γρηγορα,για να συνεχισω και το σειβ καποια στιγμη :P

:arrow: Ταζζ : Ευρωπη δεν παω,ενω νομιζα οτι λογω τελικου Κυπελλου θα πηγαινα,απο τη στιγμη που το πηρε ο ΠΑΟΚ που ηταν ηδη μεσα στην 5αδα.Αλλα μαλλον επρεπε να το σηκωσω για να παω :wink:

:arrow: Τασος : Υπομονη,στο επομενο ερχονται οι μεταγραφες :wink:
Last edited by cereal killer 69 on Thu Feb 25, 2010 4:32 am, edited 1 time in total.
User avatar
Kostas1993
Banned
Banned
Posts: 1757
Joined: Sat Aug 09, 2008 12:05 pm
Football Manager της ομάδας: Ντεν παιζω μανατζερ
Αγαπημένη Ομάδα: Sunderland,Bayern Munchen,QPR
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε πολύ ωραία ιστορία kai καλογραμμένη!Κρίμα για το κύπελλο,πάμε τώρα να βρείς ότι καλύτερο μπορείς για ενίσχυση
Image

Image
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ωραία φάτσα :P

Συγχαρητήρια και για το δίπλωμα.
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
amd
Banned
Banned
Posts: 14097
Joined: Sat Sep 22, 2007 8:39 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΡΕΑΛ
twitter: dmerg80
Status: ΟΥΣΤ ΑΝΙΚΑΝΟΙ
Location: ταξιδευοντας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!] πως μαυρισες ετσι στην αγγλια

τιγκα στα σολαριουμ :D :D :D
ΘΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΡΕ .... ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ
User avatar
Tripoli6
Amateur
Amateur
Posts: 108
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:18 pm
Football Manager της ομάδας: Αστέρας Τρίπολης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλα τα πηγες με την Γκανα.Άντε τωρα θελουμε Ευρώπη με Πανι!
Post Reply

Return to “Retire”