Για χαμπιμπι για λελελι....

Το FM με έξτρα κανόνες
Post Reply
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεγάλη μου αγάπη.......

Image

"Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ανακοινώνει την πρόσληψη του Σ. Οικονόμου ως πρόπονητή της ομάδας"

Δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω ότι είμαι προπονητής στο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ.................. Όμως, ξέρω ότι τα πράγματα δεν είναι εύκολα.........

Έχω όνειρο να κάνω αυτή την ομάδα την καλύτερη της Ευρώπης, να φέρω μεγάλους παίχτες ....

Τα οικονομικά της ομάδας όμως δεν μου επιτρέπουν να το κάνω........ώσπου ξαφνικά......


"Αλλάζει χέρια από αύριο ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ με τον Άραβα Yia habibi yia leleli να αγοράζει την ΠΑΕ"
Spoiler: show
Image
'Ολοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό.....

Δεν το περίμενε κανείς......Ο Άραβας ήρθε όμως με όρεξη και πολλά ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!

Λίγο πολύ όλοι περίμεναν ότι θα έμπαιναν αρκετά λεφτά στα ταμεία του ΠΑΟ......Όμως ο Άραβας ήθελε να μας τρελάνει όλους.....

Έτσι την επόμενη μέρα ο Άραβας βγήκε στα κανάλια για να κάνει μια απίθανη ανακοίνωση....:

"Τα λεφτά που θα μπούν στο μεταγραφικό μπάτζετ την ομάδας είναι............1,72 δισ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο

Δεν μπορούσα να το πιστέψω.......Το όνειρο μου θα γίνονταν πραγματικότητα.....
Image
User avatar
johnara7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5811
Joined: Sat Feb 02, 2008 1:18 pm
Status: Διαβασμάαα.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωπ, ο εντιτορ πρέπει να πήρε φωτιά :D

Για να δούμε τη νέα ιστορία :wink:
Spoiler: show
[quote="zbutsam"]Nτελικάτο πουλέν του Φωστήρος / γειαααααα :D[/quote]
[quote="chris792"]Ο Τζόνι, είναι κοψιά Άνταμ Τζόνσον, πήγε Αγγλία και τους έχει πάρει και τα χαρακτηριστικά ο πστης. -doublekiss[/quote]
[quote="Coach Ventouza"]Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω Χανκ Μουντυ 8)[/quote]
zidane72003 wrote:Κυνηγας,πονας,νοιαζεσαι και στο τελος το μονο που σου εχει μεινει ειναι ενα καλο ποτηρι ουϊσκι για να πας παρακατω.Ε οχι ρε:Πτανες γυναικες.
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με τα νέα δεδομένα λοιπόν ξεκίνησα τον μεταγραφικό σχεδιασμό..... Ποιόν σχεδιασμό; Ότι ήθελα έπαιρνα με τόσα λεφτά........

Έτσι λοιπόν ξεκινήσαμε μεταγραφές!!!!!!

Χωρίς να το πολυσκεφτώ αμέσως το μυαλό μου πήγε στον Rafael Van Der Vaart!!!!!!!!!!!!

Πήρα τηλ. τον πρόεδρο και αμέσως αρχίσαμε επαφές.......

Τελικά 1η του Ιουλίου πάτησε Ελλάδα αυτή η μεγάλη παιχτούρα.....
Spoiler: show
Image
Αφού κλείσαμε τον Rafael ήρθε η ώρα και γι' άλλες μεταγραφές!!!!!!!


Ένα μεγάλο αγκάθι για τον Παναθηναϊκό είναι εδώ και πολλά χρόνια η θέση του τερματοφύλακα....Πολλοί πέρασαν κάτω από τα δοκάρια του τριφυλλίου χωρίς να τα υπερασπιστούν επάξια.....

Ήθελα έτσι να δώσω ένα τέλος σε αυτό το πρόβλημα και έτσι μετά τον Rafael έστρεψα την προσοχή μου στην απόκτηση ενός καλού γκολκίπερ...

Μέτα από αρκετά ονόματα κατέληξα στον εκλεκτό. Το όνομα αυτού....

Federico Vilar

Ότι καλύτερο σε τερματοφύλακα (που έρχεται στον ΠΑΟ)...
Spoiler: show
Image
Πήρα μια βαθιά ανάσα με την απόκτηση του Federico......Μεγάλος γκολκίπερ.....

Αν και ο ΠΑΟ είχε απο μόνος του καλούς παίχτες εγώ ήθελα να φέρω τεράστιες αλλαγές

Αυτό που κατα την γνώμη μου θέλει ο ΠΑΟ είναι παίχτες με εμπειρία από μεγάλες ευρωπαϊκές ομάδες....Αυτοί θα μας οδηγούσαν σε μεγάλες διακρίσεις....

Έτσι λοιπόν άρχισα να ψάχνω τον επόμενο.......

Ενώ έψαχνα ένας φίλος από Ιταλία μου είπε πως ο Hasan Salihamidzic έχει πάρει το δρόμο για την έξοδο από την Juve!!!!!!!

Με μια αστραπιαία κίνηση και με την σύμφωνη γνώμη του "Μεγάλου", χτύπησα τον Hasan....
Spoiler: show
Image
Image
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μπορούσα παρά να είμαι υπερευχαριστημένος με τις μεταγραφές που έχουμε κάνει...

Παρόλα αυτά δεν έχω σκοπό να σταματήσω εκεί......Όμως δεν μπορώ να καταλήξω σε κάτι συγκεκριμένο...

Ένα Σάββατο βράδυ το τηλέφωνό μου χτύπησε....ήταν ο σκάουτερ της ομάδας...

Σκάουτερ: Καλησπέρα, ελπίζω να μην ενοχλώ.....

Εγώ: Όχι τι συμβαίνει;

Σκάουτερ: Βρήκα ένα μαμάτο παιχτάκι.....

Εγώ: Ναι.....Για λέγε...

Σκάουτερ: Anthony Annan τον λένε και είναι αμυντικό χαφ....

Εγώ: Χμμμμμ καλό φαίνεται........Άρχισε επαφές.....


Πράγματι μερικές μέρες αργότερα καταφέραμε να αποσπάσουμε την υπογραφή του Anthony....
Spoiler: show
Image
Ίσως οι μεταγραφές που έχω κάνει να είναι ικανοποιητικές όμως με τόσα λεφτά μπορείς να σταματήσεις εκεί ;

Έτσι και εγώ είπα αυτή τη φορά να επεκταθώ στην αγορά της λατινικής αμερικής ...........

Πιο συγκεκριμένα είπα να χτυπήσω τον Fabian Monzon της Boca.......Ένα πολυεργαλείο για το αριστερό άκρο της άμυνας!!!!!
Spoiler: show
Image
Image
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά ρε με 1,72 δις εγώ δεν θα πήγαινα για τέτοιους παίκτες. Π.χ. αντί για Βίλλαρ θα έπερνα Casillas :wink:
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Djibril Cisse έχει ενισχύσει σε πολύ μεγάλο βαθμό την γραμμή κρούσης μας.......Πιστεύω παρόλα αυτά ότι ένας ακόμα μεγάλος σέντερ φορ είναι απαραίτητος......Έτσι άρχισα να ψάχνω τον παρτενέρ του Cisse......

Δεν ήταν καθόλου εύκολο να βρω κάποιον αρκετά καλό.......Τελικά η λύση ήρθε από την Ρωσία (From Russia with love.....) και ακούει στο όνομα...........Alexandr Kerzhakov!!!!!!!!
Spoiler: show
Image
Μέχρι και ο τύπος τρελάθηκε
Spoiler: show
Image
Ακόμα παρέα με τον Kerzhakov ήρθε και ο Kadlec από τη Sparta Prague.....(Επειδή θέλω να μαζεύω ταλεντάκια)
Spoiler: show
Image
Μιλώντας για ταλέντα εγώ ως κόουτς έχω κολλήσει με τον Gareth Bale.....Από τα μεγαλύτερα ταλέντα του πλανήτη......

Έτσι ζήτησα απο τον πρόεδρο ως προσωπική χάρη να μου αγοράσει τον Bale.....Ο Yia habibi yia leleli κατενθουσιάστηκε!!!!!!

Όμως η Totenham δεν θα τον έδινε εύκολα..........Μετά από πολυήμερες διαπραγματεύσεις η χρυσή τομή βρέθηκε.....50 εκατ. ευρώ!!!!!!

Έτσι ο Bale ντύθηκε στα πράσινα!!!
Spoiler: show
Image

Χαμός στο αεροδρόμιο για τον Bale!!!!!!

Λίγες μέρες αργότερα οι μεταγραφές θα ολοκληρώνονταν με τους Ivan de la pena και τον Juliano Belletti!!!!!!!
Spoiler: show
Image
Spoiler: show
Image

Πουλήσαμε όμως και πάρα πολλούς παίχτες (όπως είπα ήθελα να κάνω πολλές αλλαγές)......

(Συνοπτικά όλες οι αγορές μας καθώς και πωλήσεις παιχτών μας)
Spoiler: show
Image
Image
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SiNgLe wrote:Καλά ρε με 1,72 δις εγώ δεν θα πήγαινα για τέτοιους παίκτες. Π.χ. αντί για Βίλλαρ θα έπερνα Casillas :wink:
Φίλε μου και εγώ εννοείτε πως θα έπαιρνα παίχτες κλάσης αλλά στον παο είμαι......παίρνω το καλύτερο που μπορεί να έρθει στον παο....


Off Topic:
Η συνέχεια αύριο
Image
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με την προσθήκη του Belletti δεν είχα σκοπό να πάρω και άλλο παίχτη.......

Όμως για άλλη μια φορά χτύπησε το κινητό μου!!!!!!!!!!!!!! Μια ακόμα μεταγραφή;;;;;
Spoiler: show
Μάνα: Έλα γιόκα μου θες να σου φέρω κανένα φαγητό -fai το μεσημέρι;
Εγώ: Πωωωω ρε μάνα εσύ είσαι;; Πήρα και 'γω μια χαρά.....
Μάνα: Γιατί ποιόν περίμενες;
Εγώ: Τον σκάουτερ να μου πει κανένα νέο απο τις μεταγραφές.... :(
Μάνα: Γιατί δεν παίρνεις αυτόν τον........πως τον λένε......ααααααα Messi νομίζω....
Εγώ: Τι λες ρε μάνα στο ΠΑΟ είμαι κόουτς, όχι στην Μαν.Γιουναϊτεντ....... Άσε μην ανακατεύεσαι...Εγώ σε ρωτάω τι φαγητό φτιάχνεις;
Μάνα: Καλά καλά παιδί μου.......Τελικά τι να σου φέρω να φας;
Εγώ: Τίποτα!!!!!!!!!!!Θα πάρω απ' έξω......Γειά!!!!!
Μετά από αυτή τη ψυχρολουσία από την μάνα (αααα ρε μάνα τη μου 'κανες) επικεντρώθηκα στην προετοιμασία και στα φιλικά......

Πρώτο λοιπόν φιλικό με την ΑΒ απο την Δανία.......
Spoiler: show
Image
Άνετη επικράτηση με 4-0 επι της ΑΒ..... Πολύ καλός ο Gilberto που έβαλε και γκόλ. Cisse και Σαλπιγγίδης τα άλλα δυο καθώς και ένα αυτογκόλ...

Αρκετά καλό το πρώτο δείγμα........Δεύτερο φιλικό με την Slaven Belupo......
Spoiler: show
Image
1-0 το τελικό σκόρ. Με προβλημάτησε κάπως αυτή η εμφάνιση. Περίμενα μια πιο ευρεία νίκη αν και ακόμη είναι νωρίς. Μοναδικός σκόρερ ο Rukavina στις καθυστερήσεις του Α' ημιχρόνου.....

Με δύο νίκες σε δύο παιχνίδια οι παίχτες αλλά και εγώ νιώθουμε ικανοποιημένοι!!!!!!!!!!!!!

Τρίτο φιλικό είναι αυτό με την ομάδα του ΟΦΗ..........Αν και μόλις έπεσε στην Β εθνική είναι ένας δυνατός αντίπαλος.......
Spoiler: show
Image
Άνετοι και ωραίοι οι παίχτες μου δεν έδωσαν κανένα περιθώριο στον ΟΦΗ!!!!!!! Σαλπιγγίδης, Cleyton και Μαρίνος οι σκόρερ. Περισσότερο ικανοποιημένος είμαι όμως απο την αμυντική μας λειτουργία!!!
Μόνο 3 σουτ απο πλευράς ΟΦΗ!!!!!! Εκπληκτικός ο Vilar, δεν έχει δεχθεί κανένα γκόλ μέχρι στιγμής!

Με την ικανοποίηση ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μου :-D (Χαμόγελο Αλέξανδρος Πετρίδης) ταξιδεύουμε για την Κροατία για να αντιμετωπίσουμε την Hajduk!!!!Ενώ βρισκόμαστε στον αέρα μαθαίνουμε την κλήρωση για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League............Είναι η Sparta Prague!!!!!Νομίζω οτι είναι στα μέτρα μας....

Φτάσαμε λοιπόν στην Κροατία για να αντιμετωπίσουμε την Hajduk....
Spoiler: show
Image
Νίκη μες την Κροατία με το εμφατικό 4-2 :ribo με την πιο δύσκολη αντίπαλο στα φιλικά!!!!!! 2 γκολ για τον Rafael Van Der Vaart, 1 γκολ για τους Cisse και Χριστοδουλόπουλο ......Επιστροφή στην Αθήνα για να κλείσουν τα φιλικά!!!

Ενώ επιστρέφαμε μάθαμε και την κλήρωση του φετινού πρωταθλήματος!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Αρχή με την "μητέρα όλων των μαχών"!!!!!

Μπόρω να πώ οτι με προβλημάτισε το παιχνίδι της πρεμιέρας αλλά πρώτα έχουμε το Champions League....

Εν τω μεταξύ ήρθε και το τελευταίο φιλικό με την Κέρκυρα!!!!!!
Spoiler: show
Image
Άνετα νίκη με δύο μηδέν!!!!! Cisse και Rukavina οι σκόρερ και εμπρός ολοταχώς για το πρώτο παιχνίδι με την Sparta Prague.................................
Image
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Έδιωξες ένα σωρό παίκτες, και πήρες λίγους.

Με τόσα λεφτά θα έκανα τρομερή αναδιοργάνωση στον Παναθηναϊκό.
Για δώσε ένα σσ από το ρόστερ σου..
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TazZ wrote:Έδιωξες ένα σωρό παίκτες, και πήρες λίγους.

Με τόσα λεφτά θα έκανα τρομερή αναδιοργάνωση στον Παναθηναϊκό.
Για δώσε ένα σσ από το ρόστερ σου..
Ορίστε ενα σσ από το ρόστερ μου!!!!!!
Spoiler: show
Image

Off Topic:
Επειδή έχω προχωρήσει κι άλλο τον Ιανουάριο έχουν γίνει και άλλες μεταγραφές
Image
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήρθε η στιγμή που όλοι περιμέναμε!!!!
Image

Πρώτο παιχνίδι μας στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση!!!!!!! Η μοίρα μας έφερε αντίπαλο την Sparta Prague!!!!
Image Image Image

Πιστεύω ότι η Sparta είναι στα μέτρα μας και ότι η πρόκριση στον επόμενο γύρο είναι στα χέρια μας......ή καλύτερα στα πόδια μας.....

Έτσι πετάξαμε για Πράγα........

.......Το βράδυ πριν τον αγώνα μάζεψα όλη την ομάδα και μιλήσαμε.......Ήταν το πρώτο μας επίσημο παιχνίδι.....Δώσαμε όλοι μαζί υπόσχεση για νίκη...........

Sparta Prague - PANATHINAIKOS 1ος Αγώνας Image
Spoiler: show
Image
Φανταστικά!!!!!!! Υπέροχη εμφάνιση από την ομάδα μου!!!!!!!! Για άλλη μια φορά εκπληκτικός ο Vilar, κράτησε ανέπαφη την εστία μας. 3-0 με σκόρερ τους Gabriel, Rukavina και Gilberto Silva!!!!!Την επόμενη μέρα πήραμε τον δρόμο για την Αθήνα με το "τρίποντο" στις βαλίτσες και πια είμαστε με τα "δυο" πόδια στην επόμενη φάση!!!!!!!!!!!!!........




PANATHINAIKOS - Sparta Prague 2ος Αγώνας Image

Με τον αέρα από το διπλό στη Generali Arena, υποδεχόμαστε τους τσέχους........

Είμαστε το απόλυτο φαβορί αλλά η Sparta θα παίξει επιθετικό ποδόσφαιρο και θα ρισκάρει..........
Spoiler: show
Image
ΝΑΙ!!!!!!!!!!!Είμαστε πανάξια στην επόμενη φάση......Ένα γκολ του Djibril Cisse στο 38' ήταν αρκετό για να μας δώσει την νίκη!!!!!!!!!!!
Περιμένουμε με μεγάλη αγωνία την αυριανή κλήρωση που θα μας δώσει τον επόμενο αντίπαλό μας................... :-D
Last edited by sots13 on Wed Jun 16, 2010 3:42 pm, edited 3 times in total.
Image
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο ενθουσιασμός ήταν διάχυτος στο "στρατόπεδο" μας......Εγώ δεν γύρισα μαζί με την ομάδα......Έφυγα για την Νιον της Ελβετίας για την κλήρωση........Η κληρωτίδα δεν ήταν και τόσο καλή μαζί μας..... Επόμενος αντίπαλος........Atletico de Madrid.

Off Topic:
Καλά τι γίνετε εδώ;;;;; Πρώτα Sparta τώρα Atletico......... Μήπως είναι οιωνός;;;;
Οι πιθανότητες πρόκρισης: 50-50

Ξέρω πολύ καλά ότι το κλειδί για να περάσουμε είναι ένα σκορ ασφαλείας στο ΟΑΚΑ...............

Η μεγάλη μέρα έφτασε!!!!!!!!!!

Image Image Image



PANATHINAIKOS - Atletico de Madrid 1ος Αγώνας Image
Spoiler: show
Image
Χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο -wall Είχαμε την τύχη στα χέρια μας και δεν καταφέραμε να νικήσουμε...........Πάμε για το θαύμα στην Μαδρίτη


Παρόλα αυτά έπρεπε να ξεχάσουμε το παιχνίδι με την Atletico γιατί άρχιζε το πρωτάθλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτή η πρεμιέρα όμως είχε κάτι το ξεχωριστό...................ΤΟ ντέρμπι!!!!!!!!!!!!!!!!
Image Image Image

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Ολυμπιακός 1η Αγωνιστική


Οι παίχτες φαινόντουσαν αποφασισμένοι.............Μπορούμε και Θέλουμε!!!!!!!!!!!!!!
Spoiler: show
Image

Πωπωπωπωπωπωπω έτσι μωρη ομάδα!!!!!!!!!!!! Πάρτι με τον Ολυμπιακό!!!!!!!!!!!!!!Πάμε για διπλό μέσα στην Μαδρίτη!!!!!!!!!!!!!


Off Topic:
Έχω ένα προβληματάκι με τα σήματα στα σσ...............τα μπερδεύει μερικές φορές.........
Last edited by sots13 on Wed Jun 16, 2010 3:43 pm, edited 3 times in total.
Image
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρέλα μετά απο αυτή την εμφατική νίκη επι του ολυμπιακού!!!!!!!!!!!

Είχαμε αρχίσει να πιστεύουμε οτι μπορούσαμε να πάρουμε την πρόκριση μέσα στην Μαδρίτη.........

Έτσι την επόμενη μέρα πετάξαμε για Ισπανία με μόνο ένα στόχο.......Την Πρόκριση!!!!!!!!!!!!!!!

Atletico de Madrid - PANATHINAIKOS 2ος Αγώνας Image


Παρέταξα την καλύτερη δυνατή εντεκάδα........... :?
Spoiler: show
Image


ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!Πολύ μεγάλη αδικία..........Δεν φτάνει που ο διαιτητής δεν καταλόγισε καθαρό πέναλτι υπερ μας (στο 27'), δεχθήκαμε και το γκολ στην παράταση............Κρίμα...... :(
Last edited by sots13 on Wed Jun 16, 2010 3:45 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
BoboVieri32
Rotation
Rotation
Posts: 1185
Joined: Mon Oct 26, 2009 2:22 am
Αγαπημένη Ομάδα: PAO, Barca, Chelsea, NY Knicks
facebook προφίλ: manos.oikonomakis
twitter: ManosOiko
Status: Όταν γύρω σου όλα είναι σκατά, καλύτερα να είσαι μύγα!
Location: Βratislava/Άγιος Νικόλαος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1,8 πήρες για τον Νίνη??? :shock: Εχω την εντυπωση πως σε κλεψανε λιγο.. Δε νομιζεις?
sots13
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Tue Feb 19, 2008 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BoboVieri32 wrote:1,8 πήρες για τον Νίνη??? :shock: Εχω την εντυπωση πως σε κλεψανε λιγο.. Δε νομιζεις?
Έχεις δίκιο...........αλλα είχα 1,75 δισ. Δεν με πολυ ενδιέφερε πόσο θα πούλαγα τους παίχτες....Εγώ ήθελα να κάνω μια ομάδα σχεδον απο την αρχή.........Άν ήταν κανονικό το μπατζετ μου εννοείτε πως δεν θα τον πούλαγα τοσο λίγο.................. 8)
Image
Post Reply

Return to “The other way”