A.C Milan @ FM 2010

Εδώ αναλύουμε το έμψυχο δυναμικό κάθε ομάδας και προτείνουμε σχήματα και πιθανές μεταγραφές που θα βοηθήσουν
Post Reply
panosmentz
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Nov 05, 2009 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image



Associazione Calcio Milan, commonly referred to as A.C. Milan and as just Milan in Italy, is an Italian professional football club based in Milan, Lombardy. The club was founded in 1899 by English lace-maker Herbert Kilpin, Alfred Edwards, and four other Englishmen and has since spent most of its history in the top flight of Italian football (only two years in Serie B in the eighties).

The club have won 18 officially recognized international titles, tied with Boca Juniors as having the most in the world. Milan have won four world titles, more than any other club in the world; they have won the Intercontinental Cup 3 times and the FIFA Club World Cup once. AC Milan have also won the European Cup on seven occasions; only nine-times champions Real Madrid have exceeded this total. As for Italian Serie A titles, Milan are tied with Internazionale for being the second most successful club with 17 league titles; only Juventus have won more (27).

Other important titles won by Milan include the European Super Cup a record five times, and the Cup Winners' Cup twice. Domestically, they have won the Coppa Italia five times, as well as five Italian Super Cups. Milan have never reached the UEFA Cup final, though reaching the semi-finals in 1972 and 2002, and this remains the only major trophy for which they are eligible that they have never won. Milan were founding members of the G-14 group and the European Club Association that was formed following the first organisation's dissolution.

Milan's home games are played at San Siro, also known as the Stadio Giuseppe Meazza. The ground, which is shared with rivals Internazionale, is the largest in Italian football, with total capacity of 80,018.


National titles

Serie A / Italian Football Championship:

* Winners (17): 1901; 1906; 1907; 1950?51; 1954?55; 1956?57; 1958?59; 1961?62; 1967?68; 1978?79; 1987?88; 1991?92; 1992?93; 1993?94; 1995?96; 1998?99; 2003?04
* Runners-up (15): 1902; 1910?11; 1911?12; 1947?48; 1949?50; 1951?52, 1955?56, 1960?61; 1964?65; 1970?71; 1971?72; 1972?73; 1989?90; 1990?91; 2004?05

Serie B:

* Winners (2): 1980?81; 1982?83

Coppa Italia:

* Winners (5): 1966?67; 1971?72; 1972?73; 1976?77; 2002?03
* Runners-up (7): 1941?42; 1967?68; 1970?71; 1974?75; 1984?85; 1989?90; 1997?98

Supercoppa Italiana: (record)

* Winners (5): 1988; 1992; 1993; 1994; 2004
* Runners-up (3): 1996; 1999; 2003

European titles

UEFA Champions League (former European Cup)

* Winners (7): 1962?63; 1968?69; 1988?89; 1989?90; 1993?94; 2002?03; 2006?07
* Runners-up (4): 1957?58; 1992?93; 1994?95; 2004?05

UEFA Cup Winners' Cup

* Winners (2): 1967?68; 1972?73
* Runners-up (1): 1973?74

UEFA Super Cup (record)

* Winners (5): 1989; 1990; 1994; 2003; 2007
* Runners-up (2): 1973; 1993

World titles

Intercontinental Cup (record)

* Winners (3): 1969; 1989; 1990
* Runners-up (4): 1963; 1993; 1994; 2003

FIFA Club World Cup

* Winners (1): 2007



Image
Ας δούμε το Ρόστερ..

:!: Goalkeepers
Image
Ο Abbiati θα είναι βασικός,μέχρι όμως να επιστρέψει απο τον τραυματισμό θα πάιζουμε με τον Dida.O Flavio Roma για τρίτος και παίρνουμε τον Alphonse Areola apo PSG ο οποίος εξελίσεται σε ΤΕΡΑΣ.
Βέβαια μπορείτε και να πουλήσετε τον Abbiati και να πάρετε τον Igor Akinfeev ή τον Sergio Asenjo αν και δεν νομίζω πως είναι απαραίτητο

:!: Right Defenders
Image
Ο Zambrotta πέρνει την φανέλα του βασικού σπίτι του
Απο εκεί και πέρα ο Bonnera δεν μου γεμίζει το μάτι γιαυτό και μπαίνει Transfer Listed και πωλείται τουλάχιστον 7-8m
όπως και ο Oddo καθώς και ο Antonini για 5-6m και οι δύο
Με τα χρήματα που παίρνουμε απο αυτούς πέρνουμε τον Rafinha απο Schalke ή τον Micah Richards απο Man City

:!: Left Defenders
Image
Εδώ υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ πρόβλημα και καθώς ο Antonini έχει πωληθεί...Ο Zambrotta αποδίδει εξίσου καλά ως DL και DR
Η μεταγραφή εδώ θα είναι ο Gareth Bale ή Juan Manuel Vargas
Οπότε έχουμε Bale (ή Vargas),Zambrotta(όταν βάζουμε Rafinha ή Micah στα δεξιά)

:!: Centre Defenders
Image
Εδώ είμαστε πλήρης με Nesta,T.Silva και Onyewu(ντουλάπα)
Nesta βασικός και T.Silva me Onyewu να μοιράζονται
Μπορούμε να κάνουμε και μια επένδυση αγοράζοντας τον Nicolas Otamendi
Επίσης φεύγει και ο Kaladze απο τις Reservers

:!: Central Midfielders
Image
Pirloώς βασικός ασυζητητί και αγοράζουμε τον υπέροχο Miguel Veloso ο οποίος παίζει και MC
Βασικούς MC έχουμε τον Gattuso και Ambrosini και άν πάρετε τον Veloso ή κάποιον άλλον μπορείτε να πουλήσετε τον
Flamini(πιάνει αρκετά)

:!: Attacking Midfielders
Image
Ronaldinho βασικός AMR και αγοράζουμε τον Gourcuff(ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ)
Το καλό είναι πως και οι δύο παίζουν ως και AMC οπότε μπορείτε να παίζετε με τις τακτικές
Di Gennaro και Abate τους κρατάτε ή τους πουλάτε αγοράζοντας ταλεντάκια όπως Martin Galvan,Verratti,Pjanic
Να προσθέσω και τον ελεύθερο Jadson

:!: Strikers
Image
O Pato ΣΚΟΤΩΝΕΙ.
Ο Huntelaar δεν με εντυποσιάζει γιαυτό και φέυγει και στην θέση του έρχεται ο Dzeko
Σε περίπτωση που τα οικονομικά σας δεν είναι καλά διώχνετε και τον Boriello αλλιώς τον κρατάτε


:!: Συνοπτικά
Φεύγουν : Bonnera,Oddo,Antonini,Di Gennaro,Abate και Άν χρειαστεί Flamini και Boriello,Kaladze,Jankulovski
Έρχονται : Rafinha(ή Micah Richards),Dzeko,Gourcuff,Pjanic,Bale,Martin Galvan,Verratti,Veloso,Areola,Jadson

:!: Tactics
Image
Image
Και Instructions
Image

:!: Extra
Άν σας περισέψουν χρήματα μπορείτε να πάρετε και τους Anthony Annan και Zuniga


Ζητώ συγνώμη αν δεν έχω κάνει καλή δουλειά αλλα ήταν η πρώτη μου προσπάεια σε τέτοιο θέμα.
kolofagos
Trialist
Trialist
Posts: 69
Joined: Sat May 09, 2009 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Μιλαν
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ,Μιλαν
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο ρε φιλε!! Με την βοηθεια σου καταφερα να κανω -traino την Μιλαν!!
panosmentz
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Nov 05, 2009 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:oops: :oops: :oops:
(: (: (: (: (:
kolofagos
Trialist
Trialist
Posts: 69
Joined: Sat May 09, 2009 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Μιλαν
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ,Μιλαν
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mια ερωτηση μονο...Τον Γκουρκουφ πως καταφερες να τον παρεις?? Σ'εμενα δεν θελει να ερθει,γιατι λεει προσφατα πηγε στη Μπορντο...
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποιον Zuniga ρε φιλε; :?
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
panosmentz
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Nov 05, 2009 3:02 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον Camilo Zuniga της Napoli....μια χαρά είναι για back up..
Τον Gourcuff τον πήρα 19m αν θυμάμαι καλά..τώρα αν έκανε καινούργιο συμβόλαιο με την Μπορντό δύσκολα
θα στον δώσουν..Πάρε τον Pjanic..
kolofagos
Trialist
Trialist
Posts: 69
Joined: Sat May 09, 2009 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Μιλαν
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ,Μιλαν
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Του εκανα προταση ακριβως με την αρχη της χρονιας,αλλα τεσπα...πιρα τον Καλου απο Τσελσι τωρα...!

Μια παρατηρηση στην τακτικη.Μηπως θα ηταν καλυτερα να βαλουμε Man Mark και οχι Zone Mark?
Γιατι τουλαχιστον σ'εμενα,οι αμυνα μου δουλευει καλυτερα με Μan. Χρησιμοποειω το 4-3-2-1.
Φιλικα παντα..
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

ο Micah Richards δεν μου γεμίζει το ματι για DR με τοσο χαμηλα crossing & dribling, προτιμήστε chretien της nancy (Μαροκινός).
επίσης ο Ροναλντίνιο έπαιζε καλά μόνο με αδύναμους αντιπάλους, προτιμώ di maria για AML που ειναι και φθηνός, ο Ρόνι φεύγει γιατι εχει τεραστιο συμβόαιο και κάνουμε μεταγραφες :wink:
:liverpool:
wildcat21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 642
Joined: Wed Jan 14, 2009 4:03 pm
Football Manager της ομάδας: inter
Αγαπημένη Ομάδα: atromitos, Man utd , juve
Status: οταν πεσεις επιβαλλεται να ξανασηκωθεις!!
Location: kolonos,athina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γτ δεν δοκιμαζεις marcelo αριστερα????????
R.I.P Spyros Repanhs (1979-2010)

ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΕ ΠΑΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

The Show must go on!
The Show must go on!Yeah!
Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile, still, stays on!

Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραια η αναληση σου φιλε αλλα εχω καποιες ενστασεις...εχω φορτωσει κατ αρχας ελλαδα(ολες τις κατηγοριες) κ κυπρο γαλλια ισπανια αγγλια γερμανια ιταλια κ πορτογαλια...α κ β εθνικη απο τς υπολοιπες που ειπα...
ξεκιναμε..στο τερμα δεν εχω πουλησει τον abbiati οποτε δεν ξερω αν ειναι εφικτο να παρω τον akinfeev και τον asenjo..αν και δεν νομιζω να μπορω ν τους παρω αλλα τεσπα...εξαλλου ο abbiati ειναι τραυματιας και δεν ξερω αν θα τον θελει καμια ομαδα..παμε στο δεξι ακρο της αμυνας..λες οτι ο bonera πολυται 7-8 μυρια..πως πολυται ρε αδερφε?ειναι τραυματιας και οταν κανω offer to clubs μου λεει οτι δεν εχει προτασεις επειδη ειναι τραυματιας...μαλιστα αποθεραπευεται μετα το τελος της μεταγραφικης περιοδου...οποτε ακυρα τα 7-8 εκατομυρια..εχουμε 19 προς το παρων απο την αρχη..γραφεις στην συνεχεια οτι ο οντο κ ο αντονινι πολουνται με 5-6 μυρια...εμενα μου ηρθε μονο μια προταση με 6 μυρια κ υτα με πολλες δοσεις για αντονινι (οι αλλες ηταν για δανισμο) κ τον εδωσα,οσο για τον οντο ολες οι προσφορες ηταν για δανεισμο οπου πηρα 875 χιλιαρικα με option αγορας 4,7 μυρια..λες να παρουμε τον ραφινια απο σαλκε η τον ριτσαρντς απο την σιτη..η σιτη δεν δινει τον ριτσαρντς ενω η σαλκε ζηταει τουλαχιστον 13 μυρια...ας πουμε οτι εχουμε 20 μυρια στρογκυλα(τα 6 του αντονινι ειναι σε δοσεις κ δεν τα εχουμε ακομη),μας μενουν 7 με την αγορα του ραφινια.παμε αριστερα,ο vargas θελει να ερθει...η φιορεντινα ομως δεν τον δινει..εκανα για πλακα προταση 18 εκατομυρια και ουτε καν το διαπραγματευεται..οποτε τι μας λες?παμε στον bale...τα ιδια..πανω απο 20 μυρια θελει η τοττεναμ..καλυτερα να προτινες τον drenthe της ρεαλ που ειναι αρκετα πιο φθυνος...ξεχασες να πεις οτι υπαρχει και ο jankulovski...χρησιμος θα ελεγα οτι ειναι..λες και αν δεν ηταν θα μπορουσαμε να κανουμε κατι αλλο..τον εβαλα transer list αλλα τζιφος στο υμιφος....κανενας δεν ενδιαφερεται...παμε στο κεντρο της αμυνας τωρα..εχουμε καλους κεντρικους αμυντικους...οποτε για να μην σπαταλισουμε 2 απο τα 7 εκατομυρια που εχουμε ας μην παρουμε τον otamendi γιατι τοσα θελει η velez.ο kaladze εφυγε δανεικος με 1,2 μετρητα κ 6,75 me option αγορας.οποτε εχουμε 8,2..στρογκυλα παντα..παμε στα αμυντικα μας χαφακια τωρα..λες να παρουμε τον veloso...καταφερα και τον πηρα με 7...αρα εχουμε 1,2 υπολοιπο...πουλαμε φλαμινι...η καλυτερη προταση που ειχα ηταν για δανεισμο 3,4 μυρια κ 19,75 option αγορας..αρα εχουμε 4,6...απορω πως λες ομως οτι πιανει αρκετα..στην συνεχεια μπορει αρχικα ομως οχι.συνεχιζουμε...λες δεξια να αγορασουμε τον γκορκιφ..εκτος του οτι η μπορντο θελει μια περιουσια ο παιχτης δεν ερχεται...ο di gennaro ειναι τραυματιας οποτε δεν τον θελει καμια ομαδα ενω ο abate δεν πιανει πολλα..σε μενα τουλαχιστον..και αυτος εφυγε δανεικος με 575 χιλιαρικα και 3,9 option αγορας,αγοραζουμε τον Verrati που κοστιζει περιπου 575 οσα δλδ πηραμε απ τον abate.ο galvan ειναι λιγο ακριβος οποτε ας μην τον παρουμε ενω ο pjanic δεν ειναι ουτε αυτος για τα ικονομικα μας...στην επιθεση τωρα..ο huntelaar για μενα ειναι αρκετα γκολτζης και πολυ χρησιμος...δεν προσπαθησα να τον πουλησω για να δω τι ψαρια θα πιασω..παντως ο dzeko που λες ειναι αρκετα ακριβος αφου η ομαδα του ζητα το λιγοτερο 21 εκατομυρια...εμεις εχουμε 4,6..αρα απ την ποληση χουντελααρ θελουμε τουλαχιστον 17 εκατομυρια..πραγμα δυσκολο...ενω αν πουλησουμε και τον boriello θα μεινουμε με pato inzaghi και dzeko(αν καταφερουμε να τον παρουμε)..πιστευω οτι χρειαζομαστε κ αλλον εναν επιθετικο αλλα 0 τα ευρα μας..μιας κ ο πιπο δεν ειναι και τζοβενος πλεον..

πιστευω οτι το λαθος σου ειναι οτι δεν αναφερεις τιμες στις αγορεα..λες πχ θα παρουμε τον bale τον veloso τον asenjo κλπ..ναι να τους παρουμε αλλα με τι λεφτα ομως???δεν ξερω αν στο δικο σου game πηρες τα λευτα που λες απ τους παιχτες που πουλησες παντως εγω σε καμια περιπτωση...αφου κατ αρχην μονο ενας πουληθηκε...οι αλλοι εφυγαν δανοικοι με option αγορας...μιας και δεν μου εγινε καμια προταση για κανονικη τους μεταγραφη..εγω εκανα τα εξης:


1.πουλησα αντονινι και εδωσα δανεικους καλαντζε οντο αμπατε και φλαμινι..επισης εδωσα στην φιορεντινα το 50% του ονιεγου(και τον εχω ακομη στην ομαδα μου :wink: )
2.τα εσωδα μου ειναι 14,5 μυρια
3.πηρα βελοσο(7 εκ.) μπρουνο αλβες(10,25 εκ) αρεολα(240 χιλ) βεραττι(575 χιλ) και οταμεντι(2,1)..20 μυρια εξωδα
4.εχω υπολοιπο 3,679,000

το λαθος μου ισως να ειναι οτι πηρα τον αλβες που ειναι ακριβος...αλλα εχω φτιαξει πολυ καλη αμυνα ομως :wink: το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν εχω χρηματα να παρω αριστερο και δεξι μπακ η εστω εναν οχι 2...πιστευω η αγορα του drenthe και του veloso ειναι αρκετες μιας και δεν πιστευω οτι η μιλαν θελει αλλου ενισχηση :wink:
User avatar
tzigger
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Feb 08, 2008 10:48 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεξί μπακ πέρνεις Ansaldi με 6-8Μ και τελειώνεις..
ovius
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:58 pm
Football Manager της ομάδας: paok milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η ΧΡΟΝΙΑ


καλα οι τιμες που λεει ο πρωτος για τους παιχτες που πουλησε δεν υπαρχουν.....2 φορες ξεκινησα την μιλαν και οι τιμες που πουλησα καποιους παιχτες ειναι ουτε καν τα μισα απο αυτα που αναφερει......παιχτης π.χ. σαν τον bonera και να πιανει 7-8 εκ.????????αν θες ανεβασε καποιο screenshot απο τις μεταγραφες να τα δουμε...
Οσον αφορα τον γκουρκουφ, επειδη μαζι με ντζεκο ειναι τα πουλεν μου, και σε οποιαδηποτε ομαδα μεγαλη παω τους παιρνω, τον πρωτο χρονο ΔΕΝ ερχεται....δωστου συμβολαιο 10.000.000 τον χρονο...ΔΕΝ ερχεται.....
Ας μπουμε και στο ψητο.....τα συνολικα λεφτα που μπορεσα και μαζεψα τον 1ο χρονο για μεταγραφες ειναι περιπου 30 εκατ. με πολλους να φευγουν δανεικους αφου δεν πιαναν μια στην αγορα (μπονερα, αμπιατι και σια)
Η μιλαν γενικα εχει τρομερο κεντρο, μηδεν ακρα, μια αμυντικη γραμμη που αντεχει χωρις μεταγραφες για ενα χρονο και επιθεση μονο τον πατο....Αρα το συμπερασμα ειναι οτι δεν μπορεις να παιξεις με συστημα με πλαγιους....διαλεγω να παιξω ενα 4-1-2-1-2 (ρομβο).....
Με τα 31 εκατ για τον πρωτο χρονο δινω 30 και παιρνω ντζεκο και καθαριζω με την επιθεση για τα επομενα 10 χρονια......
με το 1 εκατ. που μενει μπαλωνω τρυπες και παιρνω αλλαγες...π.χ. ροναλντο, μπελετι, μπεκαμ...



Image



2η ΧΡΟΝΙΑ

το πανυγηρι αρχιζει το 2ο χρονο...επιθεση δεν θα ξαναχρειαστουν μεταγραφες....κεντρο παιρνω μονο γκουρκουφ και βελοζο και αμυνα προσπαθω να παρω οτι καλυτερο για τα f/b ωστε να μην ξαναχρειαστω μεταγραφες εκει...ετσι παιρνω srna και filipe (ansaldi και σια δεν τους προλαβα)
τελος καθαριζω και με τερμα για μια δεκαετια με ochoa.....(οσο για βαργκας που λεει παλι ο φιλος με λιγοτερα απο 30εκατ. δεν ερχεται)
Αρα η ομαδα καπως ετσι θα παιζει.....




Image



3η ΧΡΟΝΙΑ


αφου σηκωσα τα παντα (ιταλια - ευρωπη) η ομαδα χρειαζεται μια μεγαλη μεταγραψη για ενισχυση στο κεντρο της αμυνας και παρτενερ του σιλβα
οπως επισης και ενα μεγαλο μπαμ στο κεντρο αφου πιρλο-γκατουζο εχουν μεγαλωσει....με 69 εκατ. ερχεται ο ντε ροσι...... :) :) :) :)
(αλλα εκανα και μεγαλη βλακεια που εδωσα τον paloschi....)


Image




με αυτες τις μεταγραφες και τους τιτλους το meazza καιγεται σε καθε ματς....... :-D :-D :-D :-D :-D :-D


INTER INTER VAFFANCULO

Image
toni lora
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3356
Joined: Mon Dec 26, 2005 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: on Holiday
Αγαπημένη Ομάδα: Πρασινες ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ
Status: ..πιασε μια... Τουλουμπα!
Location: Κορυδαλλος-Νικαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

απο πανε ετοιμαζω αναλογη αναλυση για το VAFFANCULO..


...απο την πρωτη χρονια πεφτει φαπα -puppie (οπως και περυσι 8) )...


ΥΣκαλες αναλυσεις
στο τηλεφ. εκμπομπης>
καλησπερα>
Φρανκ,φρανκ,φρανκ..
Παρουσιαστρια>
καλα εισαι..?

μπαουυυυυυυυυυυυ....

τι ωρα ειναι?

Φρανκ,φρανκ,φρανκ..

$%$#@!^@&#&*%$*
..φρανκ...
απλα πραγματα,ΦΡΑΝΚ!
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ολα καλα αλλα ο ριβαλντο παιζει καθολου η??? οχι τιποτα αλλο να δω αμα αξιζει
CHOURDIS
Amateur
Amateur
Posts: 242
Joined: Wed Mar 31, 2010 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: Rangers
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η - Porto- Newcastle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και ο Demba Ba ειναι πολυ καλος επιθετικοσ
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”