Πληρωμές κλπ

Post Reply
nofairplay
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Nov 09, 2010 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos CFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλησπέρα σε όλους . ΘΙέλω να ξεκινήσω το Live με έναν φίλο μου μόνο που αυτός δεν έχει paypal ή Κάρτα πιστωτική . Υπάρχει τρόπος να πληρώσω με τη δική μου κάρτα και για τους δυο όμως να μπορούμε να παίξουμε και στο ίδιο πρωτάθλημα ; Ευχαριστώ
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Αυτό που ρωτάς δε το ξέρω διότι δε το έχω ψάξει. Θα μπορούσε ο φίλος σου να αγοράσει μαι χρεωστική κάρτα έτσι ώστε να σιγουρευτείς οτι δε θα έχει πρόβλημα. Μια δεύτερη λύση - σκέψη, και δε ξέρω αν είναι εφικτή, είναι να μη κάνεις και τις δυο εγγραφές - ομάδες από την ίδια ip, από το ίδιο πισί δηλαδή και η μια να γίνει απο το σπίτι σου και η άλλη απο το σπίτι του φίλου σου.

Δεν ξέρω αν έχει απαγορευτικό το να έχουν πληρωθεί δυο διαφορετικές ομάδες, με διαφορετικό user και να είναι στον ίδιο Gameworld...

Αν μάθω κάτι, διότι θα ρωτήσω και στο φόρουμ της SI, θα σου πω...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
nofairplay
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Nov 09, 2010 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos CFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχήν ευχαριστώ Τσακαλάκι για τη βοήθεια . Ρώτησα στο chat στο παιχνίδι (ναι εκανα ομαδααααααααα :-D :-D :-D :-D ) και είπα να το αναφέρω και εδώ μήπως έχει κάποιος άλλος φίλος την ίδια απορία . Και οι δυο ομάδες (και η δική μου και του άλλου) δημιουργήθηκαν κανονικά και πληρώθηκαν και οι δύο με τον δικό μου λογαριασμό της τράπεζας . Απλώς όταν θα θέλουμε να κάνουμε μεταγγραφή μεταξύ μας θα πρέπει να το πούμε πρώτα στους υπέυθηνους του παιχνιδιού .

FORZA NoFairPlay FC!!!
Post Reply

Return to “Προτάσεις / Απορίες”