Κύπριοι Managers στο Football Manager Live

Post Reply
The Godfather
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΠΟΕΛ
Location: Λευκωσία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίδες, καλησπέρα... Απ 'ότι κατάλαβα υπάρχουν αρκετοί Κύπριοι που παίζουν Football Manager Live, αλλά είμαστε σκορπισμένοι σε διάφορους GW. Στον Fernandez για παράδειγμα είμαστε 3... Ανοίγω αυτό το τόπικ ούτως ώστε να δούμε σε πρώτη φάση πόσοι είναι οι Κύπριοι του FML και σε ποιον GameWorld αγωνίζονται οι ομάδες τους.

Αν δούμε και είμαστε πράγματι αρκετοί, μπορούμε στο μέλλον να κάνουμε μία προσπάθεια να μαζευτούμε όλοι σε ένα GW (ίσως σε κάποιο από τους καινούριους που λογικά θα ξεκινήσουν γύρω στον Οκτώβρη-Νιόβρη με την καινούρια database).

Εδώ είναι και το αντίστοιχο group στο facebook.

Ξεκινώ λοιπόν από τον Fernandez... Όπως είπα και πριν, στον Fernandez αγωνίζονται 3 Κυπριακές ομάδες:
1) Kryoneri F.C 2008
2) Atletico Villaes Cr
3) FC Limassol

Υ.Γ. Ευχαριστώ τα παιδιά του fmgreece που μας προσφέρουν την δυνατότητα να οργανωθούμε μέσω του φόρουμ.
shilasAEL
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Mon May 26, 2008 10:52 am
Football Manager της ομάδας: Internazionale
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σου φιλε ξεκινησα και εγω εδω και 1 εβδομαδα...

Ειμαι στον λεμερ εγω

ΑΕΛ Λεμεσου η ομαδα μου

υπαρχει ακομα ενασ κυπριοσ αποσω γνωριζω...

ειμαστε στην αναζητηση και αλλων -kavouras
The Godfather
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΠΟΕΛ
Location: Λευκωσία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε αυτη την στιγμη ειμαστε στον Ramos μαζι με την υπολοιπη Ελληνικη Κοινοτητα. Ειμαστε 6 ενεργοι Κυπριοι κ περιμενουμε αλλον ενα αυτη την βδομαδα. Αν θες την γνωμη μου, και αφου τωρα ξεκινας, οποτε δεν εχεις τιποτα να χασεις, κανε αιτηση στο support για να μεταφερουν την ομαδα σου στον RAMOS. Ειναι pre-season βδομαδα, οποτε δεν θα υπαρξει προβλημα, φτανει να τους πιεσεις λιγο...

υ.γ. Συγνωμη που δεν βαζω τονους αλλα εχω προβλημα με το πληκτρολογιο μου και προσπαθω να βρω την λυση...
shilasAEL
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Mon May 26, 2008 10:52 am
Football Manager της ομάδας: Internazionale
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειμαστε προσ το τελοσ τησ χρονιασ φιλε μολισ τελειωσει θα το κανουμε και θα πω και στο αλλο το παιδι...
παντωσ καλο λυσιμοοο και ξεκινησαμε φορτσατα παμε για την κουπα :drinking:
User avatar
Anofroussos
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AΝΟΡΘΩΣΗ ΑΕΚ ΜΑΝ UTD
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σας παιδια, είμαι κύπριος και σκεφτομαι και εγω να ξεκινήσω με το live....
Post Reply

Return to “Ομάδες Football Manager Live!”