Soccermanager - World Cup 2010

... be the manager!
sakisdop
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Jul 18, 2005 2:46 pm
Location: ATHENS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΗΡΑ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΟ CHAMPIONS LEAGUE ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΨΙΛΟΜΟΥΦΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΧΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΣΤΟ WORLD CUP. ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΞΙΖΕΙ.
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sakisdop wrote:ΠΗΡΑ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΤΟ CHAMPIONS LEAGUE ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΨΙΛΟΜΟΥΦΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΧΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΣΤΟ WORLD CUP. ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΞΙΖΕΙ.
Νομίζω βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα...Το δώρο σου δεν το έχεις χάσει και σε καμιά περίπτωση δεν είναι μούφα. Σε παρακαλώ επικοινώνησε ξανά τηλεφωνικά με την εταιρεία για να ξεκαθαρίσεις το θέμα σου και κράτα μας ενήμερους. Σε κάθε περίπτωση, θα υπάρχει επικοινωνία και απο τη πλευρά μας με τους δωροθέτες ώστε να λυθεί αυτή η παρεξήγηση.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19929
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Δεν χάνεις κανένα δώρο φίλε μου...στο λέω γιατί...
Μόλις σήμερα μου ρθε ο κούριερ με το DS Lite που κέρδισα σαν δεύτερος που βγήκα,απλά να ξέρεις εγώ μίλησα με τα παιδια από το e-κατάστημα και με τον Soccermanager με e-mails...έχουν αρκετή δουλειά,ξανακάνε μια προσπάθεια.

Ευχαριστω για το δώρο Soccermanager :-D
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
karafon
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Thu Jun 10, 2010 1:55 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@ sakisdop

Φιλε μου αυτο δεν ισχυει σιγουρα.

Το παιχνιδι και κατ' επεκταση τα δωρα δεν νομιζω να ειναι μουφα. Κι εγω ειχα κερδισει σε μια αγωνιστικη του Τσ.Λ. και μου εστειλαν το δωρακι με αρκετη καθυστερηση. Απ' οτι εχω καταλαβει οι δωροθετες ειναι πολυασχολοι και δεν ασχολουνται μονο μ' εμας.

Παντως αυτοι που φτιαχνουν το soccermanager εχουν κανει φοβερη δουλεια. Ειμαι εντυπωσιασμενος και ειδικα με τις αλλαγες που εκαναν για το Παγκοσμιο Κυπελλο.
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πω ρε γαμωτο τι εκανα !!! εβγαλα ιγοθαιν και εβαλα κλοσε!! τωρα βρηκε να βαλει τα 3 γκολ
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

GrKiller wrote:πω ρε γαμωτο τι εκανα !!! εβγαλα ιγοθαιν και εβαλα κλοσε!! τωρα βρηκε να βαλει τα 3 γκολ
Νομίζω είχες τρελή εμπνευση...Ο Ιγκουαιν έβαλε 3 γκόλ και ο Κλοζε έφαγε κόκκινη....Η απόλυτη γκαντεμιά -toixos2
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν ενας παικτης παιξει 70 λεπτα η παραπανω παιρνει καποιους ποντους ετσι?γιατι ο θεος ο λεβ τον οζιλ τον εβγαλε στο 69 και εχασα τους ποντους :D
Join the Universal Church of Truth
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sir___Alex wrote:αν ενας παικτης παιξει 70 λεπτα η παραπανω παιρνει καποιους ποντους ετσι?γιατι ο θεος ο λεβ τον οζιλ τον εβγαλε στο 69 και εχασα τους ποντους :D
Θα πάρει κανονικά τους πόντους του αλλα ανάλογα αν παίζει βασικός ή αλλαγη παίρνει διαφορετικούς πόντους...
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
karafon
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Thu Jun 10, 2010 1:55 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GrKiller εισαι θεος. Συγχαρητηρια. Μου φαινεται οτι εκανες την καλυτερη αλλαγη του Μανατζερ στο Παγκ. Κυπελλο. Με συγχωρεις, πλακα κανω ετσι?
Δεν σε κοροιδευω.

Παντως το τουρνουα εχει αποκτησει αγρια μορφη με τις εκπληξεις που γινονται. Πραγματικα δεν ξερεις τι μπορει να γινει παρακατω.
hookah
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3618
Joined: Mon Aug 08, 2005 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Siena
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: What the f*ck did I do?
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χα

Εφτιαξα την ομαδα μου τη πρωτη μερα που ανοιξε η λιγκα, και δεν ξανασχοληθηκα.

Τωρα απο περιεργεια μπηκα να δω τι εχει γινει τοσες μερες και βλεπω ειμαι 39ος με 93 βαθμους μπροστα απο μεγαλες φυσιογνωμιες Ταζ, Περι και Ταναση 8)

Μαθετε λιγο μπαλιτσα

Χου ρε :P
TazZ wrote: Η πρώτη λέξη του Hookah όταν βγήκε από την κοιλιά της μάνας του ήταν : Μήλο ροδάκινο καρβουνάκι :D
Kastroman wrote:Πραγματικά οι ρυθμοί της ζωής σου μόνο με τους Motley Crue συγκρίνονται :P
raliaris
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Thu Dec 04, 2008 4:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά.....πρέπει να έχει γίνει κάποιο λάθος με τους παίκτες της Γερμανίας, διότι στον πίνακα που λέει τη βαθμολογία τους δεν υπάρχει μπόνους βαθμών για το ότι η ομάδα δε δέχτηκε γκολ. Θυμίζω ότι το ματς Γερμανία - Γκάνα έληξε 1-0.
Δε θα'πρεπε να υπάρχει; Ή μήπως η βαθμολογία για τους Γερμανούς δεν είναι ακόμα σε τελικό στάδιο;
"Όταν η παρτίδα τελειώνει, ο βασιλιάς και το πιόνι μπαίνουν στο ίδιο κουτί".
"Όσο μελετάς, τόσο θα ανακαλύπτεις την αμάθειά σου".
"Ήρωας δεν είναι εκείνος που δεν φοβάται, μα εκείνος που, παρά τον φόβο του, προχωρά".

Περισσότερα βρίσκονται ΕΔΩ
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

raliaris wrote:Ρε παιδιά.....πρέπει να έχει γίνει κάποιο λάθος με τους παίκτες της Γερμανίας, διότι στον πίνακα που λέει τη βαθμολογία τους δεν υπάρχει μπόνους βαθμών για το ότι η ομάδα δε δέχτηκε γκολ. Θυμίζω ότι το ματς Γερμανία - Γκάνα έληξε 1-0.
Δε θα'πρεπε να υπάρχει; Ή μήπως η βαθμολογία για τους Γερμανούς δεν είναι ακόμα σε τελικό στάδιο;
Οι βαθμολογίες αυτές είναι προσωρινές. Οι τελικές βαθμολογίες περνάνε απο επιβεβαίωση κι επαλήθευση πριν την ανακοίνωση τους. Εχεις δίκιο πάντως..οι Γερμανοί παίρνουν μπόνους βαθμών επειδή δε δέχτηκαν γκολ.. :-D
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
raliaris
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Thu Dec 04, 2008 4:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

(Δεν ξέρω αν αυτό που κάνω είναι θεμιτό ή όχι. Αν δεν είναι, ζητώ συγγνώμη)
Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθεια κάποιου παίκτη που έχει χάσει το ενδιαφέρον του για το παιχνίδι(επειδή είναι χαμηλά στη βαθμολογία ή για άλλο λόγο) για να μπορέσω να ολοκληρώσω τις μεταγραφές που θέλω με επιτυχία, γιατί, εξαιτίας του κανονισμού που λέει ότι μόνο μία συναλλαγή μεταξύ ιδίων manager επιτρέπεται, αντιμετωπίζω δυσκολίες. Όποιος, λοιπόν, ενδιαφέρεται, θα του ήμουν ευγνώμων αν αγόραζε τον Alvaro PEREIRA της Ουρουγουάης από την κατηγορία "Αγόρασε παίκτες από άλλους managers". Η τιμή είναι 5.90, όση δηλαδή και η αξία του αυτή τη στιγμή στο παιχνίδι(αν η τιμή δεν είναι 5.90, τότε πάει να πει ότι δεν αγοράζετε τον παίκτη από μένα αλλά από κάποιον άλλον, οπότε προσέξτε).
Όποιος ενδιαφέρεται, ας κάνει τον κόπο να τον αγοράσει...

Edit: Δεν ξέρω αν η αγορά έγινε από μέλος του πρωταθλήματος FMGreece ή από άλλον, πάντως τον ευχαριστώ πάρα πολύ σε περίπτωση που διάβασε το post μου και αποφάσισε να αγοράσει τον παίκτη. Αλλά ακόμη και να μη το διάβασε και να τον αγόρασε για δικούς του λόγους, πάλι τον ευχαριστώ... :-D
"Όταν η παρτίδα τελειώνει, ο βασιλιάς και το πιόνι μπαίνουν στο ίδιο κουτί".
"Όσο μελετάς, τόσο θα ανακαλύπτεις την αμάθειά σου".
"Ήρωας δεν είναι εκείνος που δεν φοβάται, μα εκείνος που, παρά τον φόβο του, προχωρά".

Περισσότερα βρίσκονται ΕΔΩ
Post Reply

Return to “soccermanager.gr (Μην το σβήσετε)”