Τι εννοούμε όταν λέμε "συναλλαγή μεταξύ δύο manager";

... be the manager!
Post Reply
raliaris
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Thu Dec 04, 2008 4:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα,

Έχω εξοικειωθεί πια με το παιχνίδι και μπορώ με σιγουριά να επιβεβαιώσω ότι είναι....πώρωση. Όμως, δεν έχω καταλάβει κάτι: Οι κανόνες λένε ότι μόνο 1 συναλλαγή μεταξύ ίδιων manager είναι επιτρεπτή κάθε αγωνιστική. Όταν όμως λέμε "συναλλαγή", εννοούμε ότι μπορούμε και να αγοράσουμε έναν παίκτη από κάποιον manager και να του πουλήσουμε έναν στην ίδια αγωνιστική, ή μόνο ένα από τα δύο;
"Όταν η παρτίδα τελειώνει, ο βασιλιάς και το πιόνι μπαίνουν στο ίδιο κουτί".
"Όσο μελετάς, τόσο θα ανακαλύπτεις την αμάθειά σου".
"Ήρωας δεν είναι εκείνος που δεν φοβάται, μα εκείνος που, παρά τον φόβο του, προχωρά".

Περισσότερα βρίσκονται ΕΔΩ
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

raliaris wrote:Καλημέρα,

Έχω εξοικειωθεί πια με το παιχνίδι και μπορώ με σιγουριά να επιβεβαιώσω ότι είναι....πώρωση. Όμως, δεν έχω καταλάβει κάτι: Οι κανόνες λένε ότι μόνο 1 συναλλαγή μεταξύ ίδιων manager είναι επιτρεπτή κάθε αγωνιστική. Όταν όμως λέμε "συναλλαγή", εννοούμε ότι μπορούμε και να αγοράσουμε έναν παίκτη από κάποιον manager και να του πουλήσουμε έναν στην ίδια αγωνιστική, ή μόνο ένα από τα δύο;
Συναλλαγή θεωρείται είτε η αγορά είτε η πώληση. Η απάντηση στην ερώτηση σου είναι οτι μπορείς να κάνεις μια απο τις 2 ενέργειες σε κάθε αγωνιστική με τον ίδιο manager...είτε αγορά είτε πώληση. Οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις...εδώ είμαστε... :-D
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
raliaris
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Thu Dec 04, 2008 4:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ πολύ, για άλλη μια φορά...
"Όταν η παρτίδα τελειώνει, ο βασιλιάς και το πιόνι μπαίνουν στο ίδιο κουτί".
"Όσο μελετάς, τόσο θα ανακαλύπτεις την αμάθειά σου".
"Ήρωας δεν είναι εκείνος που δεν φοβάται, μα εκείνος που, παρά τον φόβο του, προχωρά".

Περισσότερα βρίσκονται ΕΔΩ
Post Reply

Return to “soccermanager.gr (Μην το σβήσετε)”