να ρωτησω κατι ρε παιδια?

... be the manager!
Post Reply
alexis21tin
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Nov 03, 2009 3:49 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γραφτικα μολις εχθες και εχω καναδυο-τρεις τεσσερης αποριες.

1ον:καθε ποτε παιζουμε παιχνιδια?

2ον:γιατι αφου εχω αγορασει παιχτες δεν με αφηνει να συνεχισω περαιτερω να φτιαχνω την ομαδα?μονο αρχηγο και το συστημα που θελω να παιξω εχω βαλει,δεν μου δειχνει ομως ουτε το γηπεδακι με της θεσεις ουτε τιποτα.

3ον:αν καταλαβαινω καλα πρεπει να γραφτω σε ενα πρωταθλημα γιανα αρχιζω να παιζω.
στο ελληνικο πρωταθλημα οκ εχω γραφτει στο αεκ φανς και σε ενα αλλο (πιστευω),στο τσου λου πως μπορω να γραφτω ωστε να παιζω?που θα βρω κωδικους ωστε να μπω σε καποιο "ομιλο"?

αυτα για τωρα.σορυ αν εχω κανει κανα λαθος σχετικα με τους κανονες αλλα πρωτη φορα γραφω κατι.
ελπιζω να με βοηθησει καποιος γιατι εχω φτιαξει και καλη ομαδα οχι τιποτ'αλλο.
SoccerManager
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Wed May 12, 2010 11:53 am
Football Manager της ομάδας: Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλως ήρθες στο παιχνίδι. Θα πρέπει αρχικά να σου επισημάνω οτι δεν πρόκειται για κάποιο παιχνίδι προσομοίωσης, οι παίκτες που επιλέγεις για την ομάδα σου παίρνουν βαθμούς βάση της πραγματικής τους απόδοσης στους πραγματικούς αγώνες. Οπότε μετα το τέλος κάθε αγωνιστικής η ομάδα σου συγκεντρώνει μια συνολικη βαθμολογία που είναι το αθροισμα των βαθμών των παικτών σου. Περισσότερες πληροφορίες εδώ...http://www.soccermanager.gr/rules.php?action=cl

Τώρα απαντήσεις στις ερωτήσεις σου.


1ον:καθε ποτε παιζουμε παιχνιδια?

Οποτε έχει πραγματικά αγωνιστική η διοργάνωση που συμμετέχει η ομάδα σου(Champions League ή ελληνικό πρωταθλημα). Μπορείς να φτιάξεις ξεχωριστή ομάδα για την κάθε διοργάνωση.

2ον:γιατι αφου εχω αγορασει παιχτες δεν με αφηνει να συνεχισω περαιτερω να φτιαχνω την ομαδα?μονο αρχηγο και το συστημα που θελω να παιξω εχω βαλει,δεν μου δειχνει ομως ουτε το γηπεδακι με της θεσεις ουτε τιποτα.

Για να σε βοηθήσουμε σε αυτό, καλύτερα να μας στείλεις στο info@soccermanager.gr το προβλημα σου και το mail με το οποίο συμμετέχεις στο παιχνίδι.

3ον:αν καταλαβαινω καλα πρεπει να γραφτω σε ενα πρωταθλημα γιανα αρχιζω να παιζω.
στο ελληνικο πρωταθλημα οκ εχω γραφτει στο αεκ φανς και σε ενα αλλο (πιστευω),στο τσου λου πως μπορω να γραφτω ωστε να παιζω?που θα βρω κωδικους ωστε να μπω σε καποιο "ομιλο"?

Για να παιξεις δεν χρειάζεται να συμμετέχεις σε κάποιο πρωτάθλημα, αφου με βάση τη βαθμολογια της ομάδας σου συμμετέχεις στη γενική κατάταξη του παιχνιδιού για την ανάδειξη του καλύτερου manager. Υπάρχει βέβαια επιπρόσθετα το fantasy league όπου αντιμετωπίζεις άλλους managers σ'ενα μινι πρωτάθλημα στο οποίο σε βάζει αυτόματα το παιχνίδι. Λεπτομέρειες εδώ http://www.soccermanager.gr/rules.php?action=fl
Επίσης έχεις τη δυνατότητα να φτιάξεις δικά σου πρωταθληματα και να καλέσεις τους φίλους σου. Τέτοια μορφής είναι το αεκ φανς στο οποίο έχεις ήδη γραφτεί.


αυτα για τωρα.σορυ αν εχω κανει κανα λαθος σχετικα με τους κανονες αλλα πρωτη φορα γραφω κατι.
ελπιζω να με βοηθησει καποιος γιατι εχω φτιαξει και καλη ομαδα οχι τιποτ'αλλο.
http://www.soccermanager.gr ---> Για ψαγμένους managers...
Post Reply

Return to “soccermanager.gr (Μην το σβήσετε)”