zidane72003 proposals

Συζήτηση σχετικά με Fantasy Games, γενική συζήτηση για στοίχημα καθώς και άλλα sites/communities για το FM
Post Reply
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Φτιάχνω εδώ να μην ενοχλώ το άλλο.

Ta data μου:https://theplayer.com/sheet/6492

Φφφ...σκασμένος σίγουρα όσο δε πάει & με μηδενικό πάτο. Δυστυχώς στο... Μπράιτο 1 ομάδα κατέβηκε. Τότεναμ είχε 0 κόρνερ στο 1ο ημίχρονο και 1 σουτ[ΕΚΤΟΣ ΕΣΤΙΑΣ]. Στο δεύτερο ημίχρονο (εκτός τα 2 της μπράϊτον στο πρώτο)βγήκαν 6 μέχρι το 68 και είχαμε 8 και μετά μάρμαρο μιας και η τότεναμ έφαγε το 3ο(λολ)γκολ και σταμάτησαν όλοι να παίζουν.

Βγήκαν οι κάρτες στο ντέρμπι ουραγών(αρκετό ξύλο γενικά). Και ηταν το πρώτο μου κερδισμένο σημείο(ΛΟΟΟΟΟΟΛ).

Ο Πάο έβαλε ένα γκολ και του το ακύρωσαν και η Ξάνθη έχασε ένα ακόμα με κενό τέρμα και δε βγήκε το όβερ 1(τα κόρνερ ήταν 8 οπότε ήμασταν άνετα).

Στο μπάσκετ ο Άρης κατώτερος των περιστάσεων διασύρθηκε άνετα από τον Ηρακλή(τραγική διαιτησία). Μου άξιζε βέβαια να τον πιω από το πρώτο παιχνίδι καθότι ο Προμηθέας έφτασε τους 7 πόντους(+6,5 είχαμε)με φάουλ τελευταία κατοχή.

Μου μένει ακόμα ο ΟΣΦΠ, με τραγική αρχή. Το στοίχημα όμως είναι διάβασμα περισσότερο και όχι ψυχολογία. Πρέπει αν βρίσκεις κάπου αξία να παίζεις. Δεν είναι δικαιολογία ο μη πάτος. Όσο πιο πολύ διαβάζεις τόσο βρίσκεις σημεία.

Στα αυριανά:
Χάγκεσουντ-Ρόσενμποργκ
Ροσενμποργκ Ασιατικό -0.25

Η Οντ που είναι από πάνω της χάνει στην έδρα της αυτή τη στιγμή από τη Βαλερένγκα(τελικά ήρθε Χ 1-1). Η Ρόσενμποργκ είναι 4η και μετά έχει πρόγραμμα απλά ΒΟΥΝΟ. Από τις 16 ομάδες στη Νορβηγία έχει να δοκιμαστεί με την 6η Κρίστιανσουντ(εκτός),με τη πρωταθλήτρια και πρωτοπόρο Μόλντε(εντός),και τη Μπόντο γκιμλτ(δεύτερη κυνηγάει τη Μόλντε 5 βαθμοί απόσταση) και τη 5η Βίκινγκ(εκτός-και η οποία την κυνηγάει). Ενδιάμεσα έχει και την ευρώπη(την οποία νομίζω ότι έχει εντελώς γραμμένη από τις αλλαγές με τις οποίες έπαιξε με τη PSV). Το μόνο 'εύκολο' παιχνίδι της είναι με τη προτελευταία Ρανχέϊμ(που παρόλα αυτά λογικά δε θα έχει ξεμπλέξει μέχρι τότε)προτελευταία. Αν θέλει να έχει ελπίδες για τη 3η θέση που οδηγάει στην Ευρώπη αυτό είναι ένα must take game. Η Χάγκεσουντ είναι σήμερα 6 βαθμούς πάνω από τα πλέι άουτ. Δε πάω στο ξερό διπλό αλλά παίζω με λίγη προστασία. Σε περίπτωση ισσοπαλίας ότι έχουμε ποντάρει παίζουμε πίσω τα μισά λεφτά(στην 365 έχει 2.00 απόδοση). Η χαγκεσουντ έχουν το κωμικοτραγικό 4 ισσοπαλίες και 1 ήττα στα τελευταία 5 παιχνίδια της και σε προηγούμενες αναμετρήσεις έχουμε αυτό:
Matches: 25
FK Wins: 6 (24.00%)
Ros Wins: 15 (60.00%)
Draws: 4 (16.00%)
Οταν δε ειναι η FK γηπεδούχος τα αποτελέσματα είναι έτσι:
Matches: 12
FK Wins: 3 (25.00%)
Ros Wins: 6 (50.00%)
Draws: 3 (25.00%)


Basket (Συνδιαστικά):
Εχει αδριατική λίγκα. Παίζει ο κουρασμένος σχετικά αστέρας στην έδρα του. Ο Μίλαν τόμιτς έχασε τη περασμένη βδομάδα από τη Πριμόρσκα για το σούπερ καπ. Αυτή τη φορά όμως την βρίσκει μέσα στην έδρα του. Καλό κλίμα διαβάζω μετά την καλή εμφάνιση του Αστέρα στο ΟΑΚΑ. Το 1.28 δε μου αρέσει ακόμα και για στήριγμα. Θα παίξω όμως το 1.40 για team with highest scoring quarter(Ομάδα με τους περισσότερους πόντους σε 10λεπτο). Και με τον Πάο και στο σούπερ καπ είχε το καλύτερο 10λεπτο με τους περισσότερους πόντους. Θέλει ένα ξέσπασμα, εκδίκηση και τη πρώτη του νίκη στην έδρα του. (1.40)
*
To δεύτερο ματς είναι από την Ιταλία. Η παλαιά υπερδύναμη Μπολόνια παίζει με μια εξαιρετικά ταλαντούχα ομάδα(Βενέτσια).Από τη δε άλλη ομάδα της πόλης τη Φορτιτούτο Μπολόνια η Βενέτσια έχασε τη περασμένη βδδομάδα. Και εκεί όμως σκόραρε πολύ. Και γενικά σκοράρει.
Σύμφωνα με το παρακάτω:
https://www.proballers.com/basketball/t ... nezia/2019
Η βενέτσια σκοράρει 80 πόντους αβερειτζ και δέχεται 81...Το δείγμα βέβαια είναι δυο παιχνίδια αλλά γενικά οι ιταλοί έχουν ένα καλό τέμπο.
Αντίστοιχα δε η Βίρτους σε αυτά τα 2 παιχνίδια φτάνει σκοράρει τους 81 πόντους...και δέχεται 72,5

Εκτός από το παιχνίδι με τη Μπολόνια όπως είπα, η Βενέτσια έχασε και μεσοβδόμαδα για την ευρώπη. Η Βενέτσια στο μόνο παιχνίδι φέτος που έδειξε επιθετικά να μη μπορεί να ανταπεξέλθει ήταν με την αρκετά πιο σκληροτράχηλη Παρτιζάν(την οποία επίσης κράτησε στους 60+). Αυτό που αναζητάω είναι νίκη της Μπολόνια και οι 2 ομάδες να σκοράρουν 60 πόντους(1.62)(βρίσκεται στο 2ο tab επιλογές Main)(1.62).

Κάθε ΠΣΚ θα προσπαθήσω να κάνω την ανάλυση για το τρόπο παιχνιδιού μου και να σας δίνω στοιχεία. Έτσι μπορείτε και εσείς να διαλέξετε κάποια παιχνίδια ανάλογα(πχ κάποιος ανάλογα με το πως παίζει μπορεί να πάρει σκέτη τη Βίρτους σαν στήριγμα ή ξερό τον ερυθρό. Αντίστοιχα μπορεί να πάρει 2DNB στη ρόσενμποργκ). Δυστυχώς μιας και δεν προλαβαίνω να τα γράφω εδώ δε μπόρεσα πχ να δώσω αυτά που παίζω λάιβ(πχ πιάσαμε λαιβ το οβερ 0.5 ΠΑΟ, το 1.5 & 2.5 της Λίβερπουλ και το gg & το gg Valencia). Η διαλογή των παιχνιδιών που κάνω πάντως θα προσπαθήσω να τη κάνω ακόμα πιο ποιοτική. Για ότι διαφωνίες έχετε ή θέτε να συζητήσουμε οτιδήποτε και μπορώ να σας φανώ χρήσιμος με data, site etc ελεύθερα παίδες.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καλή αρχή φίλε. Πολύ πιο εύκολο να είσαι συν στο στοίχημα, παρα στο πινακάκι
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times


Off Topic:
Επίσης να ξέρετε ότι από τους καλύτερους 'στοιχηματατζιδες' που ξέρω είναι ο Αντώνης. Μελετάει πάρα πολύ και τα περισσότερα bet του είναι βλέποντας τα games σχεδον σε ότι παίζει. Χώρια ότι έχουμε κλάψει και γελάσει μαζί σε ταμεία ImageImage.
Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

<3 <3 Δεν με ακολουθείς όμως :(

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10055
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Που ακολουθούμε; :)
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Update.

Βγήκε από χθές ο Ολυμπιακός(οβερ 1 result γαύρος και οβερ 5 κορνερ-6 βγήκαν)

Ωραία βγήκαν και τα μπασκετικά. Αρκετά άνετα ο Αστέρας... Λίγο πιο δύσκολα το έκανε ο Τεόντοσιτς και ο Τζόρτζεβιτς.

Και εκεί που θα γυρίζαμε σχεδόν στο 0... Ρόζενμποργκ εύχομαι κάθε αποτυχία και να είσαι πάντα εκτός Ευρώπης από τούδε και στο εξής. Σε φτάσανε οι από κάτω, απομακρύνθηκαν οι από πάνω. 5η και ούτε κύπελλο Μωρη #_ %*_@@.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Καλησπέρες από διάλειμμα.

Δύο σημεία διάλεξα το ένα για σήμερα το άλλο πιστεύω ότι θα πέσει.

Καλός καιρός στο Μπόλτον στις 8 και έχει ματσάκι μεταξύ ιστορικών ομάδων. Η ομάδα του Μάντσεστερ θα αντιμετωπίσει την Μπλάκπουλ. Η Μπλάκπουλ έχει ξεκινήσει συμπαθητικά τη χρονιά και σκοπός της είναι να χτυπήσει την άνοδο. Τρομακτικά προβλήματα για τη Μπόλτον(οικονομικά, τιμωρίες βαθμών)... μέχρι πριν λίγο καιρό. Άλλη ομάδα σε σχέση με πριν ένα μηνα. Η Μπλάκπουλ έχει ένα ωραίο κενό 9 ημερών, ξεκουράστηκε και θα κυνηγήσει τη νίκη. Η Μπόλτον θα προσπαθήσει να πάρει τη πρώτη νίκη (θα το δούν και τηλεοπτικά UK).Η σούμα που έχω κάνει είναι οβερ 0 γκολ στο πρώτο ημίχρονο,οβερ 1 συνολικά στο παιχνίδι και μιας και οι δύο ομάδες βγάζουν κάποια κόρνερ πιστεύω ότι μπορούν να βγάλουν 7+(8δλδ θέλουμε για να το πιάσουμε).(1.80)

Στο δεύτερο πιστεύω ότι θα αλλάξει το όριο. Μπασκετικό Ολυμπιακός Βαλένθια. Ο ΟΣΦΠ έχει τρία προβλήματα:Α ποιοτικό. Η ομάδα φέτος έχει μέτριο (στη καλή των περιπτώσεων) υλικό-βαση του τι έχουμε δει έως τώρα. Β Ρυθμού, μιας και η ομάδα έχει 6+ καινούργιους παιχτες και μόνο προπονήσεις έως τώρα υπάρχουν για να βρούν ρυθμο. Γ Εσωτερικό, τι περνάει η ομάδα είναι γνωστό. Αλλαγή προπονητής θα βοηθήσει λίγο αλλά ο Μπόλντουιν,ο Τσέρι και ο Ρουμπιτ να βάλουν 30 πόντους,ο Βασίλης ο Γιώργος να βάλουν 25 και ο Μιλουτινοφ 12, με αρκετά άσχημες εξετάσεις, με το κόσμο κρύο όσο ποτέ (7000 λένε στο Σεφ...ρε 7000 δε θα πήγαιναν στο Σεφ με τη Βαλένθια το καλό καιρό...Μην έχει 3500-4). Ε δε ξέρω πώς διάλο ο ΟΣΦΠ θα βάλει 82 πόντους. Under 81.5 πόντους (1.83). Πιστεύω ότι θα μικρύνει το όριο (αν ανέβει...θα πάρω προσωπικά και άλλο).

Αν βρω κάτι άλλο θα ποσταρω. Αν ακολουθήσετε καλή επιτυχία.

Sent from my GM1913 using Tapatalk





Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

0-0 με είκοσι έξι σουτ. Θα πάω και ένα χαλαρό φανμπετ υ222 πόντους στο Κνικς γουιζαρντς με κίνδυνο να γίνουν 72 παρατάσεις.(1.76)

Edit και επειδή άνοιξαν και κάποια διεθνή: δε ξέρω (προφανώς)τι θα κάνουν αλλά το 1.80 της Ρουμανίας με τα Φαρόε είναι πολύ ωραίο σημείο στο -1.5 ασιατικό. Αδιανόητα ψηλά για μια ομάδα που έχει δεχτεί 20 γκολ σε 6 παιχνίδια. Θα πάρω εδώ ένα καλό ποντάρισμα.

Sent from my GM1913 using Tapatalk





Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Πιάσαμε τους Νικς (στο πίνακα ανανεώθηκε) περιμένω δύο σημεία(Ολυμπιακό και Ρουμάνους απέναντι στα Φεροε).

Ένα παιχνίδι μου αρέσει μπασκετικό.

Προμηθέας και Μονακό συγκρούονται για τον πρώτο όμιλο του Γιουροκαπ. Πολύ δυνατό παιχνίδι. Πολύ καλή ομάδα οι Γάλλοι που είναι αήττητοι έως τώρα όπως όμως είναι και η ομάδα της Πάτρας.

Το παιχνίδι τον περιμένω αρκετά κλειστό μιας και είναι αρχή σεζόν και γενικά οι δύο ομάδες δεν είναι τόσο μακριά. Η λογική βέβαια λέει ότι θα είναι δύο από τις 4 ομάδες του γκρούπ που θα περάσουν στην επόμενη φάση.

Υπήρχε ένα γενικό φιλινγκ ότι ι Προμηθέας είναι ελαφρά φαβορί αλλά γύρισε μέχρι χθες αυτό και οι αποδόσεις είναι σχεδόν 50ρισιες.

Προσωπικά θα πάρω 10€ στοίχημα στο Προμηθέα αλλά αντί για ξερό άσσο θα προσθέσω και το να σκοράρουν οι δύο ομάδες over 60 πόντους. Αρκετά καλές ομάδες με το πιο χαμηλό σκοράρισμα του Προμηθέα να είναι 87 πόντοι στο τελευταίο παιχνίδι απέναντι στον ιωνικό. Η Μονακό έχει σκοράρει σε όλα τα παιχνίδια πλην του δεύτερου συνολικά (πρώτου στο πρωτάθλημα) οβερ 70 πόντους στα παιχνίδια της μένοντας μόνο ενάντια στη BCM στους 67 και γενικά είναι αθλητική ομάδα. 10€ στο 1.90 το αγοράζω για τον Προμηθέα (ευελπιστώ και σε κούραση των Γάλλων από το ταξίδι)

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Mega lost από το πρώτο ημίχρονο. Κρίμα.

Θα πάρω και μια δυάδα 5€ ΝΒΑ -3.5 Μπακς και -3.5 ΝΟ (2.93). Να δούμε κάνα παιχνίδι Γιάννη να μας φτιάξει και λίγο ο Ζιον.

Gl if uou are in.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Δύο πόντους οι ΝΟ (χανανε όλο το ματς)και χάσαμε το φαν.

ΤΣΣΚΑ-4.5 ελπίζω να παίξουν καλά ευρωλιγκα μιας και έχουν 0/2 Ρωσία (ενισει και Ζενίτ καλές ήττες μεθανιωτικες)& Φενέρ-2 δυάδα. Καυτή έδρα έχει όμως Ομπράντοβιτς έχει άχτι (Partizανος...περυσι ήρθε 63-80)και έχει χάσει και ένα παιχνίδι ήδη από Ρεάλ η φενερ. Δε βρίσκω λόγο να μη σπρώχνουν οι ρεφς τις δύο ομάδες και όλας. Έχει πάει στο 2.09 η απόδοση το πέρασα 2(όσο το αγόρασα εγώ το πρωί) 15€.

Αν παίξετε gl.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Μεγαλοπρεπής ΤΣΑΠΟΥ για τη Φενέρ και για το πίνακα (δε θα μιλήσω καν για τη τσέπη μου που φάγαμε ξύλο). Σπουδαίο λαιβ χτες πραγματικά.

Πρόσθεσα το παρακάτω. Άντε να δούμε το ρημαδακι το βαριανς πότε θα μας κάνει τη χάρη.Image

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ VARIANCE ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ 2ΑΔΕΣ ΚΑΙ 3ΑΔΕΣ
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times



Update.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62638
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Επιτέλους 3/3.

Update με μικρή ανάσα. Να δω αν θα προλάβω (ΝΟΤ)να γυρίσω σε θετικό στον ένα μήνα.

Και πήρα και Μπακς-Γουιζαρντς Μπακς-5(1.90)

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Post Reply

Return to “Στοίχημα/Fantasy/FM Sites”