Nik33's FM11 Summer Pack v1.5

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
Post Reply
KAGOURASG4
Trialist
Trialist
Posts: 70
Joined: Sat May 30, 2009 12:56 pm
Football Manager της ομάδας: paok
Has thanked: 0
Been thanked: 0

skerzos wrote:Νικ τι να σου πω, μαλλον random ειναι... Εγω σου λεω μια το παθαινω μια ειμαι οκ...

υ.γ. αν ελεγες σε μενα, ναι σε αυθεντικο παιζω, σου στελνω και το steam id μου να το δεις...
οκ δεν υπαρχει θεμα...το ελυσα...ειχαν μπερδεφτει τα update....ειχα το 11.1 και οχι το 11.3
Andreas803
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Sun Aug 07, 2011 12:13 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος,Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στον Παναθηναικο να παει ο Κοτσολης τον εχει ελευθερο(http://en.wikipedia.org/wiki/Stefanos_Kotsolis) κατα τα αλλα εξαιρετικο και ο Iturbe παιζει στην Πορτο (http://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Manuel_Iturbe)
pro7
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 619
Joined: Fri Oct 30, 2009 10:39 pm
twitter: NotoriousPr0
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

shikabalas wrote:Μια παρατηρηση μονο,ο Σπαντασιο εχει συμβολαιο 250k οχι 500 οπως τον εχετε.

Λαθος μου γιατι του εβαλα το συμβολαιο μαζι με την εφορια. Οκ θα το φτιαξω. Ευχαριστω!!


Andreas803 wrote:Στον Παναθηναικο να παει ο Κοτσολης τον εχει ελευθερο(http://en.wikipedia.org/wiki/Stefanos_Kotsolis) κατα τα αλλα εξαιρετικο και ο Iturbe παιζει στην Πορτο (http://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Manuel_Iturbe)


Καποιο λαθος εχεις κανει στα αρχεια διαβασε τις πιο πισω σελιδες , κανονικα ειναι ο Κοτσολης στον ΠΑΟ.
Οσο για τον Iturbe οντως τον ειχα ξεχασει και τον περασα!!
aekaraole21
Trialist
Trialist
Posts: 89
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:24 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Status: Kυπελλοοοοοοο,κυπελοοο ΑΕΚαρα φερε μας το κυπελλο!!!!!!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε προ το εψαξα...ο φαλκαο παιρνει 5.700.000 εκατομυρια το χρονο χωρις εφορια...να σ πω και κατι αλλο εθνικη γερμανιας πως ενεργοποιω????
pro7
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 619
Joined: Fri Oct 30, 2009 10:39 pm
twitter: NotoriousPr0
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

aekaraole21 wrote:φιλε προ το εψαξα...ο φαλκαο παιρνει 5.700.000 εκατομυρια το χρονο χωρις εφορια...να σ πω και κατι αλλο εθνικη γερμανιας πως ενεργοποιω????

Να σαι καλα , θα το βαλω οπως μου το λες... Εθνικη Γερμανιας γραφει στο 1ο ποστ πως ενεργοποιεις πανε και θα το βρεις !!
User avatar
leomessi10
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 423
Joined: Mon Sep 21, 2009 6:27 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona
Status: Επιτρεπεται να πεσεις.... επιβαλεται να σηκωθεις!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rtms wrote:
babisz14 wrote:Ο ΜΑΣΕΡΑΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟΠΕΡ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΣΚΕΤΣ.Ο ΒΙΓΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΡ.ΕΞΤΡΕΜ.Ο ΠΕΠΕ ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ ΧΑΦ.Ο ΚΟΕΝΤΡΑΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΜΕΣΟΥ,ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ.Ο ΟΖΙΛ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΩΣ ΔΕΞΙ ΕΞΤΡΕΜ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΡΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Φορτσατος.

Ολα αυτα που ειπες καντα εσυ σιγα το πραγμα.
Το καντα εσυ θα το πει ο Νικ και ο Προ φιλε μου, Οχι εσυ... Για ολους το φτιαχνουν το παιχνιδι και οτι νομιζουμε οτι χρειαζεται βελτιωση τους το λεμε και αν συμφωνουν το κανουν. Τις υποδειξεις αλλου...
Mes que un club
laz
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Fri Nov 21, 2008 8:38 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pro7 wrote:Σβηστα εντελως απο τον φακελο με delete !!


Και αν εχεις μονο αυτα στον φακελο μετα, κανε νεο παιχνιδι και επελεξε με τικ μονο τα δικα μας αρχεια αυτα που θελουμε!

Δες το και πες μου


thanxs ola ok

poli kali douleia
User avatar
Dinos7
Backup
Backup
Posts: 778
Joined: Fri Nov 30, 2007 8:12 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Πανσερραϊκός
Location: Ηράκλειο(Κρήτης)/Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίρνει ο Αμπντούν 1,1μυρία;;; :shock: :shock: :shock:
Δεν ξέρω πόσα παίρνει ακριβώς,απλά μου φάνηκε υπερβολικό το ποσό.
panosfragkos
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Jan 25, 2009 1:11 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Eυχαριστούμε για τα καλά σας λόγια
RedWhite83 wrote:γ)Θα βγει και τελικό update όποτε εδεήσουν να αποφασίσουν ποιες θα ειναι τελικά οι 16 της σούπα λιγδ??
Ναι, μαζί με όποιες μικροδιορθώσεις χρειάζονται.
aekaraole21 wrote:νικ και pro εξαιρετικη δουλεια ευχαριστουμε!!!με την πρωτη ματια που του εριξα θελω να επισημανω τα εξης(φιλικα παντα):
1.το συμβολαιο του φαλκαο ειναι μονο 800 χιλιαδες το χρονο????
2.ο βαργκας της αεκ παιρνει 200-250 χιλιαδες ετησιως ενω στο fm τον εχει 600.000!!!!!!ετησιως...
3.η ανζι εχει μονο 5-6 παικτες στο ροστερ...οι αλλοι????επισης οι φανελες τις ειναι ιδιες με τις werder bremen :Ο
4.ο bamogo ειναι στην og nice ενω υπογραφει στον παναιτωλικο...
5.ο μιραλας γτ δν εχει βελτιωμενο finishing???
6.jose carlos πολυ κατεβασμενος...τουλαχιστον λιγο dribbling,technique,creativity...steve-leo belleck πιο λιγο finishing και απο τον γεωργεα...
Tα αλλα λιγα που ειδα ηταν εξαιρετικα...για ενεργοποιηση εθνικη γερμανιας τι κανω????(οι επισημανσεις μου μονο φιλικες ειναι)
Τα 5 και 6 θα τα δω, το 3 γιατί ίσως δεν φόρτωσες Ρωσία και δεν τους συμπεριέλαβε το FM. Tα 1, 2, 4 είναι για τον pro.
Συγγνωμη, δεν γνωριζω καλα απο φορουμ, αλλα τι ειναι ο pro ??? τι εννοεις *νεο update για τον pro*?
panosfragkos
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Jan 25, 2009 1:11 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shikabalas wrote:Δυο χρονιες ετρεξα και οι ελληνικες ομαδες παιζουν κανονικα Ευρωπη.

ρωτησα κατι το νικ, αλλα αν ξερεις απαντησε μου σε παρακαλω !!!
panosfragkos
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Jan 25, 2009 1:11 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dinos7 wrote:Παίρνει ο Αμπντούν 1,1μυρία;;; :shock: :shock: :shock:
Δεν ξέρω πόσα παίρνει ακριβώς,απλά μου φάνηκε υπερβολικό το ποσό.
Συγγνωμη, δεν γνωριζω καλα απο φορουμ, αλλα τι ειναι ο pro ??? τι εννοεις *νεο update για τον pro*?
(εκανα την ερωτηση στο νικ, αλλα ειναι offline,μηπως ξερεις να μου λυσεις την απορια???)
pro7
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 619
Joined: Fri Oct 30, 2009 10:39 pm
twitter: NotoriousPr0
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pr0 ρε μαν ειναι το ονομα μου ! Σε μενα αναφερονται !!!
aekaraole21
Trialist
Trialist
Posts: 89
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:24 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Status: Kυπελλοοοοοοο,κυπελοοο ΑΕΚαρα φερε μας το κυπελλο!!!!!!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pro7 wrote:pr0 ρε μαν ειναι το ονομα μου ! Σε μενα αναφερονται !!!
φιλε προ σ ξανακανω παρατηρηση για συμβολαια αλλα μερικα ειναι εξωπραγματικα...ο αμπντουν παιρνει 1.100.000???παιρνει 600.000χιλιαδες...το εψαξα
pro7
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 619
Joined: Fri Oct 30, 2009 10:39 pm
twitter: NotoriousPr0
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εγω φιλε μου περναω τους παικτες οπως ειναι που να ξερω ποσο παιρνουν??? :roll:
aekaraole21
Trialist
Trialist
Posts: 89
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:24 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Status: Kυπελλοοοοοοο,κυπελοοο ΑΕΚαρα φερε μας το κυπελλο!!!!!!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pro7 wrote:Εγω φιλε μου περναω τους παικτες οπως ειναι που να ξερω ποσο παιρνουν??? :roll:
κοιταξε πηγαινε με τν λογικη..δν μπορει να παιρνει ο αμπντουν 1.1 και ο φαλκαο 800.000...και γενικα παικτες οπως ο αμπντουν το πολυ να παιρνουν 600-700 χιλιαδες...δλδ ο μιραλας εχει πιο βαρυ συμβολαιο απο τν φαλκαο???...παικτης τυπου φαλκαο παιρνει 5.000.000-6.000.000...ολα αυτα φιλικα φιλε μ προ και μπραβο για τν δουλεια σας...α και μπαμογκο στον παναιτωλικο
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”