Δυνατοτητα επιλογής feeder club

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2011!
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ναι...
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
User avatar
anastasis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 384
Joined: Wed Mar 30, 2005 9:11 am
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οκ να σε καλα... οταν σε αφηνει να διαλεξεις εσυ την επιλογη που την εχει? πανω δεξια σε μια οπιαδιποτε ομαδα κοντα στο get loan report ?
μια μεταφραση στις παρακατω επιλογες ?
Spoiler: show
Image
1. Για να στελνω δανεικους
2. Για να ανεβασω το προφηλ μου στη χωρα εκεινη (?)
3. Να εχω την πρωτη επιλογη να αγορασω απο την ομαδα που θα διαλεξω
4. Να αυξησω το Scout στην χωρα εκεινη

κανω κατι λαθος?

Τι αλλες επιλογες μπορει να βγαλει?

Και οταν σου σκαει αυτο το μηνυμα τι ειναι καλο να απαντησεις ?
Spoiler: show
Image
Sometimes in life, you find a special friend, Someone who changes your life just by being part of it. Someone who makes you laugh until you can\'t stop,Someone who makes you believe that there really is good in the world. Someone who convinces you that there really is an unlocked door just waiting for you to open it.well...you have it or not????
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Όχι, δεν κανεις κάτι λάθος.Η δεύτερη επιλογή είναι για να σου βρει feeder club από Αμερική, Ιαπωνία, Κίνα ή άλλες χώρες που μπορείς να έχεις οικονομικά οφέλη.Στην ουσία καθεμια από τις 4 επιλογές αντιστοιχεί σε ένα διαφορετικο είδος feeder club (national loan, commercial link, first option, international link).

Αν δεν κάνω λάθος στις Βρετανικές ομάδες υπάρχει και η επιλογή "work permit".

Εγώ απαντάω το τρίτο και συνήθως δέχονται.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
trake
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 273
Joined: Sun Jan 17, 2010 8:46 am
Football Manager της ομάδας: πολλες και διαφορες
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Status: κολησαααα λεμε :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ciric21 wrote:Όχι, δεν κανεις κάτι λάθος.Η δεύτερη επιλογή είναι για να σου βρει feeder club από Αμερική, Ιαπωνία, Κίνα ή άλλες χώρες που μπορείς να έχεις οικονομικά οφέλη.Στην ουσία καθεμια από τις 4 επιλογές αντιστοιχεί σε ένα διαφορετικο είδος feeder club (national loan, commercial link, first option, international link).

Αν δεν κάνω λάθος στις Βρετανικές ομάδες υπάρχει και η επιλογή "work permit".

Εγώ απαντάω το τρίτο και συνήθως δέχονται.
νομιζω καλο ειναι μια ομαδα να εχει απο ολα τα ειδη..για διαφορους λογους feeder clubs :|
ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΣΤΟ FM ΠΑΙΧΤΕς ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 :p
http://WWW.GREEKTUBE.ORG
Image

Image

Image
thanosk
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 18, 2008 12:57 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα! (ναι θυμήθηκα να γράψω λιγο νωρις ειναι η αλήθεια :P )

ο Anastasis ποιο πάνω ρώτησε που σου έχει την επιλογή για να προτείνεις εσύ feeder club αλλά απο'τι είδα δεν έχει απαντηθεί ακόμα... αν είναι εύκολο να μας πει όποιος ξέρει!

(sorry αν έχει ξαναυποθει)
Ευχαριστώ
thanosk
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 18, 2008 12:57 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και κάτι ακόμα...
τα τελευταία 2 χρόνια (είμαι με ολυμπιακό και έχω πάρει ένα cl και ένα uefa) όταν ζητάω feeder club μετά από μερικές μέρες μου λένε ότι δεν κατάφεραν να βρουν ομάδα.... βεβαια έχω 6 feeder αλλά από την 3η εχς μονο 2 που τα βρήκα την 1η χρονια!
αν μπορει κάποιος αν βοηθήσει θα το εκτιμουσα!

Ευχαριστω!
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και γω ειχα το εξης προβλημα:δεν μπορουσαν να "τα βρουν" με ομαδες που τους προτεινα εγω.

Τι εννοω.Ειχα ΟΣΦΠ και στα πρωτα χρονια τους ελεγα να μου προτεινουν αυτοι ομαδα,ολα οκ.Απο ενα σημειο κ μετα ελεγα να βρω εγω ομαδα,ειχα υψηλο rep ημουν νο3 στον κοσμο και τους προτεινα την Λακουρουνια που ηταν β Ισπανιας κ απαντηση δεν πηρα ποτε...Μετα απο καιρο ξαναμανα τα ιδια...Αρα υποθετω δεν μπορεσαν να κλεισουν το deal.Αλλα αν κ αλλα παιδια εχουν το ιδιο προβλημα τοτε μηπως ειναι αχρηστη η επιλογη να διαλεξεις οποιο feeder θες εσυ? :roll:
thanosk
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 18, 2008 12:57 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δε ξέρω τι να πω... η αλήθεια είναι πως δεν έχω πρωτεινει ποτε εγω ομαδα για feeder γιατι δεν ξερω πως...
ενω με ρωτανε αν θελω να πρωτεινω τούς λεω ναι αλλα μετα τι??? τι πρεπει να κανω? απ'οτι θυμαμαι στα ποιο παλιά fm σε εβγαζε σε μια σελιδα και διάλεγες μια ομαδα... τωρα πως γινετε??? αν μπορει κάποιος ας μου απαντήσει πρακαλω!!!
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thanosk wrote:δε ξέρω τι να πω... η αλήθεια είναι πως δεν έχω πρωτεινει ποτε εγω ομαδα για feeder γιατι δεν ξερω πως...
ενω με ρωτανε αν θελω να πρωτεινω τούς λεω ναι αλλα μετα τι??? τι πρεπει να κανω? απ'οτι θυμαμαι στα ποιο παλιά fm σε εβγαζε σε μια σελιδα και διάλεγες μια ομαδα... τωρα πως γινετε??? αν μπορει κάποιος ας μου απαντήσει πρακαλω!!!

Τωρα αμα πεις πως θες εσυ να διαλεξεις,πας σε οποιαδηποτε ομαδα κανεις δεξι κλικ κ θα δεις την επιλογη...Η πας εκει που βλεπεις τα αλλα κλαμπ κ εκει που εχει propose friendly εχει και την επιλογη για feeder.Το θεμα ειναι πως οσες φορες το εκανα ποτε δεν εγινε κατι.... :evil:
thanosk
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Feb 18, 2008 12:57 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχω απογοητευτεί... δεν μου το βγαζει... δε ξερω αν κανω κατι λαθος αλλα δεν.... ευχαριστω πάντως για τη βοήθεια σου φιλε :-D
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2011”