Πρόβλημα με ελληνικό κύπελλο?

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
Hyborian
Amateur
Amateur
Posts: 130
Joined: Fri Dec 19, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φτάνω προημιτελικό! φέρνω ισοπαλία στην έδρα του Ατρoμ;hτου! Στον επαναληπτικό πάμε παράταση. Ισοπαλία και εκεί! Πάει η διαδικασία στα πέναλτυ και κολλάει! Δεν μου βγάζει πουθενά επιλογή για continue στα πέναλτυ! Παίζω πάνω από δέκα χρόνια manager δεν νομίζω να μου διέφύγε κάτι! Κρατάω επιφύλαξη αλλά ίσως να είναι bug! Ανaγκάστηκα και έκανα load!
User avatar
johnnie_p13
Amateur
Amateur
Posts: 212
Joined: Mon Oct 29, 2007 2:51 pm
Football Manager της ομάδας: Chippenham Town
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
twitter: johnnietheGreat
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Κάτι άλλο που έχει να κάνει με το κύπελλο είναι πως έχει σαν κάτοχο τον ολυμπιακό και όχι τον Παναθηναϊκό...
ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ...
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Δέκα φορές έχει απαντηθεί αυτό Μπιλ, είναι λάθος, θα διορθωθεί στο επόμενο patch. Μέχρι τότε, βολέψου με τo Data Pack.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hyborian wrote:Φτάνω προημιτελικό! φέρνω ισοπαλία στην έδρα του Ατρoμ;hτου! Στον επαναληπτικό πάμε παράταση. Ισοπαλία και εκεί! Πάει η διαδικασία στα πέναλτυ και κολλάει! Δεν μου βγάζει πουθενά επιλογή για continue στα πέναλτυ! Παίζω πάνω από δέκα χρόνια manager δεν νομίζω να μου διέφύγε κάτι! Κρατάω επιφύλαξη αλλά ίσως να είναι bug! Ανaγκάστηκα και έκανα load!
Screenshot? Save? pkm?

Χωρίς τίποτα από όλα αυτά δε μπορούμε να κάνουμε κάτι δυστυχώς.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
O-Z-Z-Y
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sat May 05, 2007 8:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κοίταξα αυτό που λέτε ότι δείχνει τον Ολυμπιακό κυπελούχο. Όντως τον δείχνει αλλά δεν είναι bug. Πήγα στην ιστορία του κυπέλου για να δω τους περασμένους νικητές,και τελειώνει η λίστα στο 2009 (όταν το πήρε ο Ολυμπιακός στον τελικό με την ΑΕΚ). Λείπει δηλαδή ο περσινός τελικός.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Hyborian wrote:Φτάνω προημιτελικό! φέρνω ισοπαλία στην έδρα του Ατρoμ;hτου! Στον επαναληπτικό πάμε παράταση. Ισοπαλία και εκεί! Πάει η διαδικασία στα πέναλτυ και κολλάει! Δεν μου βγάζει πουθενά επιλογή για continue στα πέναλτυ! Παίζω πάνω από δέκα χρόνια manager δεν νομίζω να μου διέφύγε κάτι! Κρατάω επιφύλαξη αλλά ίσως να είναι bug! Ανaγκάστηκα και έκανα load!

Πατα το Spacebar, πιθανως θα συνεχισει! :wink:
User avatar
phoinix
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Sun Oct 22, 2006 3:58 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panatha
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

αυτο που λετε με το κυπελλο που εδειχνε μεχρι το 2009 δε ειναι τπτ... μολις τελειωσει η πρωτη σεζον βγαζει και την ιστορια του 2010 κανονικα... δεν ξερω γιατι δεν την δειχνει μεχρι τοτε...
Post Reply

Return to “Bugs”