Λαθος με εμφανίσεις

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν γνωρίζω αν γίνεται κατι παρόμοιο με άλλη ομάδα ή άλλο σε άλλο πρωτάθλημα αλλά όταν έχω τον ολυμπιακό περισσότερες φορές παίζω με τη μαύρη εμφάνιση (2η) παρά με την πρώτη ακόμα κ αν ο αντίπαλος έχει άλλο χρώμα απ το κόκκινο ή όταν έχει κόκκινο δεν παίζει ποτέ (ούτε εντός ούτε εκτός) με τη δεύτερη του εμφάνιση πάντα εγώ θα παίζω με τη μαύρη. Αυτό γινόταν και στο περσινό manager.
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Edit by multiplier

Δεν έσβησα την πρώτη φορά το post χωρίς λόγο. Έχω τονίσει πολλές φορές ότι οι κανόνες του forum απαγορεύουν διπλοποσταρίσματα και οι κανόνες του τομέα διευκρινίζουν ότι κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει.

Πιθανότατα δεν έχει συναντήσει άλλος το πρόβλημα ή το έχει συναντήσει και δεν το παρατήρησε καν γιατί δεν τον ενοχλεί. Με το να το ξαναγράφεις δεν πρόκειται να ευαισθητοποιήσεις κανέναν.

Σε παρακαλώ διάβασε τους κανόνες του forum και του τομέα και προσπάθησε στο μέλλον να τους τηρείς.
Post Reply

Return to “Bugs”