xml parsing ERROR διαφορετικό απο τα άλλα

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
panosdiak
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Dec 09, 2007 7:35 pm
Football Manager της ομάδας: aek
Αγαπημένη Ομάδα: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έπαιζα fm και και ξαφνικά πέφτει η μπαταρία από το λάπτοπ. Ανοίγω τον η/υ μου και το fm και μου βγαίνει το μήνυμα " xml parsing error not well formed (invalid token) at line 1 of database_location.xml" . Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να ανοίγει το fm και στην οθόνη πού κάνω stars new game , load κτλ να μην μπορώ να πατήσω καμία επιλογή όπως και το preferense που διάβασα σε αντίστοιχο θέμα οτι δινετε απο εκεί η λύση

θα μου ήταν πολύ χρήσιμη η βοήθεια σας.ευχαριστώ
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν κάνεις κάτι μέσα από το παιχνίδι. Είτε από τη συντόμευση είτε από steam πρέπει να κάνεις δουλειά. Ξαναδιάβασε τη λύση εδώ: viewtopic.php?f=242&t=30840 και εφάρμοσέ τη, θα πρέπει να λυθεί το πρόβλημα.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
panosdiak
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Dec 09, 2007 7:35 pm
Football Manager της ομάδας: aek
Αγαπημένη Ομάδα: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ευχαριστώ πολύ , εκείνη την ώρα απο τα νεύρα μου δεν μπορούσα ουτε να διαβάσω σωστά τις οδηγίες.να σαι καλά
dennisknt69
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Sep 16, 2011 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε multiplier μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος για το πως λυνεται το προβλημα αυτο γιατι εχω και εγω ενα παρομοιο προβλημα αλλα δεν εχω καταλαβει την διαδικασια?
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω. Το εξηγώ όσο καλύτερα μπορώ στο link που δίνω παραπάνω. Διάβασε τις οδηγίες πιο προσεκτικά και θα το καταφέρεις, είναι σχετικά απλή διαδικασία, αρκεί να βρεις που είναι τι. :wink:
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Post Reply

Return to “Bugs”