ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ pic ΤΟ FM

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2011
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
Leonidas Ledris
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Mon Jun 20, 2011 5:08 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχω νέο υπολογιστή με πάρα πολύ καλά χαρακτηριστικά και windows 2007 κι όταν έχω τελειώσει για παράδειγμα έναν αγώνα στο παιχνίδι πατάω το κουμπί που έχουν όλα τα computers και είναι για να βγάζεις φωτογραφίες θέλοντας να τραβήξω το σκορ....και μετά όταν πηγαίνω να κάνω paste την φωτογραφία σε ένα αρχείο ζωγγραφικής μου βγαίνει σαν να έχω κλειστό το football manager δηλαδή βγαίνει στη φωτογραφία η επιφάνεια εργασίας.....Α και κάτι άλλο...αν κάποιος ξέρει πώς αποθηκεύεις replays ας με βοηθήσει.....
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

από ότι είδα σε άλλον φίλο απάντησαν με αλτ + εφ9 βγάζεις φότο, όχι πριντ σκριν
JasonZante
Asst Researcher Ζακύνθου
Asst Researcher Ζακύνθου
Posts: 4317
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:37 am
Football Manager της ομάδας: IF Brommapojkarna
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,ΠΑΟ
Status: Be humble, bitch, sit down, be humble
Location: Pattaya, Thailand
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιβεβαιώνω alt + f9 και αποθηκεύονται στο documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/screenshots
"Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor"
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”