Football Manager 2011 11.3.0f178533 has stopped working.

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2011
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
Anofroussos
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AΝΟΡΘΩΣΗ ΑΕΚ ΜΑΝ UTD
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχην, να ξεκαθαρισω οτι εψαξα ολα τα παρομοια topics και κανενος το προβλημα δεν μοιαζει με το δικο μου. Να παρω τα πραγματα απο την αρχη, χτες το απογευμα ενω επαιζα fm κατα την διαρκεια ενος παιχνιδιου, το pc μου εσβησε (δεν καταλαβα ακομη γιατι και μπαταρια ειχε και απολα) ετσι ξαφνικα. Το βραδυ ανοιγω κανονικα το παιχνιδι και οταν παω να πατησω με το mouse στο score ενος (οποιοθδηποτε) αγωνα με πεταει εξω και μου λεει, δεν θυμαμε ακριβως τι, κατι σαν "invalid highlights error..." πατω οκ μου το ξαναβγαζει ξαναπατω οκ και συνεχιζω το παιχνιδι, μεχρι να ξαναπατησω σε καποιο σκορ οπου το error επαναλαμβανετε. Ετσι κανω uninstall και install το παιχνιδι. Στο install μου λεει installation complete but some erros occured. Παταω το shortcut fm 11 και μου εμφανιζει το τιτλο που εβαλα στο τοπικ. Δεν ανοιγει καν!! Βοηθεια. Να προσθεσω πως ημουνα 2021 και ειχα εγκαταστηση το patch 11.3 πριν κανα μηνα. Ευχαριστω ελπιζω να ξερει καποιος την λυση...
User avatar
Anofroussos
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AΝΟΡΘΩΣΗ ΑΕΚ ΜΑΝ UTD
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

να προσθεσω κατι, μολις κανω το παιχνιδι εγκατασταση (μετα απο uninstall) τις πρωτες φορες που θα πατησω το shortcut για να ανοιξει το παιχνιδι μου λεει "Warning: Couldn't find data folder! data/ sigfx" και επειτα...stopped working...
Επισης στο installation log μου λεει τα εξης:
Ιnstall File: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\db\1100\server_db.dat
Status: ERROR
Additional Notes: ERROR - ZeroGme: ZIP_Read: error reading zip file

Install Directory: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\
Status: FATAL ERROR
Additional Notes: FATAL ERROR - Error Installing Folder Contents: java.util.zip.ZipException: ZIP_Read: error reading zip file

βοηθεια
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”