Πρόβλημα με FM 2011(γραφικά..?)

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2011
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
tacv7
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:30 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos C.F.P.
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το πρόβλημα έχει προκύψει τις τελευταίες μέρες, και πιστεύω πως έγκειται στην παλαιότητα του pc. Έχουμε και λέμε:
Καθώς παίζω, στο ξαφνικό κολλάει το pc, πετάει κάτι κόκκινα χιόνια, δεν κουνιέται το ποντίκι και αν ακούω μουσική νομίζεις πως scratchάρει... Όλα αυτά,χωρίς να κάνει reboot, αν δεν κάνω εγώ. Έχω απελπιστεί,γιατί πάω και γα&*#άτα με την Αμβουργάρα...:(
Specs Pc:
Intel Pentium D 2.8
2 GB ram
Msi Nvidia 6600 gt 128 MB
600 w PSU
1ΤΒ WD HDD
ImageImageImageImageImage
Δεκατρίαδωδεκαϊσμός= Τρόπος Ζωής
lazazaros
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Aug 17, 2011 5:34 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tacv7 wrote:Το πρόβλημα έχει προκύψει τις τελευταίες μέρες, και πιστεύω πως έγκειται στην παλαιότητα του pc. Έχουμε και λέμε:
Καθώς παίζω, στο ξαφνικό κολλάει το pc, πετάει κάτι κόκκινα χιόνια, δεν κουνιέται το ποντίκι και αν ακούω μουσική νομίζεις πως scratchάρει... Όλα αυτά,χωρίς να κάνει reboot, αν δεν κάνω εγώ. Έχω απελπιστεί,γιατί πάω και γα&*#άτα με την Αμβουργάρα...:(
Specs Pc:
Intel Pentium D 2.8
2 GB ram
Msi Nvidia 6600 gt 128 MB
600 w PSU
1ΤΒ WD HDD
Το παιχνίδι προφανώς και δεν έχει να κάνει με το πρόβλημά σου..Στο παρουσιάζει γενικά ή μόνο σε αυτό?
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one.’

José Mourinho
tacv7
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:30 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos C.F.P.
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καμιά φορά και στο Counter που παίζει ο αδερφός μου. Μου την σπάει γιατί την άλλη φορά πέρασα μισή σεζόν σε ένα βράδυ(:P) και εκεί που λέω πάω να κάνω save,τσουπ, μου την έκανε... -nerd -ksilo
ImageImageImageImageImage
Δεκατρίαδωδεκαϊσμός= Τρόπος Ζωής
lazazaros
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Aug 17, 2011 5:34 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άρα 100% δε φταίει το FM.. To είναι κάτι προφανώς με τη μνήμη σου..Αλλά από μακριά δεν μπορώ να είμαι σίγουρος.. Δοκίμασε να πάρεις μία 4άρα μνήμη..
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one.’

José Mourinho
tacv7
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:30 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos C.F.P.
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα πάω να αγοράσω μια 2άρα ακόμα μπάς και βρώ το φώς μου...Ευχαριστώ για το χρόνο σου...
ImageImageImageImageImage
Δεκατρίαδωδεκαϊσμός= Τρόπος Ζωής
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”