Μικρότερες κατηγοριες

Απορίες πάνω στον νέο FM Data Editor αλλά και σε πρόσθετα εργαλεία.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
pikos
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Aug 11, 2004 3:15 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έχει δει κανείς το editor??

υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσουμε μικρότερες κατηγορίες (γ εθνική και δ εθνική?)

προσπάθησα με το extinct αλλα δεν κάνει κάτι

γνωρίζει κάποιος???

thnx
paul_13
Indispensible
Indispensible
Posts: 1589
Joined: Sat Dec 04, 2004 2:54 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός, Μπέτις
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Location: Δραπετσώνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pikos wrote:έχει δει κανείς το editor??

υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσουμε μικρότερες κατηγορίες (γ εθνική και δ εθνική?)

προσπάθησα με το extinct αλλα δεν κάνει κάτι

γνωρίζει κάποιος???

thnx

Δες εδώ.
viewtopic.php?f=239&t=30988
PegassosTheHellinian
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Sat Mar 15, 2008 6:45 pm
Football Manager της ομάδας: Hercules
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να ρωτήσω κάτι - δεν ξέρω αν είναι το σωστό τόπικ: Γιατί στο πρωτάθλημα Γαλλίας η κατηγορία cfa ενώ είναι ενεργοποιημένη δεν μπορεί κάποιος να επιλέξει ομάδα;
PegassosTheHellinian
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Sat Mar 15, 2008 6:45 pm
Football Manager της ομάδας: Hercules
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να υποθέσω ότι δεν ξέρει κανείς...; Το περίεργο είναι ότι στον έντιτορ είναι κανονικά ενεργοποιημένη.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είτε δεν ξέρει κανείς, είτε αυτός που ξέρει δεν είδε την ερώτηση, είτε αυτός που ξέρει και είδε την ερώτηση δε μπορούσε να απαντήσει, είτε αυτός που ξέρει είδε την ερώτηση και ενώ μπορούσε να απαντήσει βαριότανε, είτε...
Forum rules wrote:ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
PegassosTheHellinian
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Sat Mar 15, 2008 6:45 pm
Football Manager της ομάδας: Hercules
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξέρω τον κανόνα φίλε μου. Και πιστεύω ότι οι κανόνες είναι αυτοί που κρατάνε ένα φόρουμ "καθαρό" και εύχρηστο.
Αν νομίζεις ότι το ύφος μου ήταν ειρωνικό, κάνεις μεγάλο λάθος. Ελπίζω και το δικό σου μήνυμα να μην έχει δόση ειρωνείας. Θα μπορούσες - ως υπεύθυνος - να απαντήσεις (αφού μπήκες τελικά στη διαδικασία ποσταρίσματος) ένα "δεν ξέρω".
Προσωπικά πιστεύω ότι πρόκειται για bug του παιχνιδιού. Το ίδιο έχω παρατηρήσει και σε προηγούμενα μάνατζερ.
Ευχαριστώ.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένα δεύτερο ποστ από τον ίδιο χρήστη, ενώ μπορεί να χρησιμοποιήσει το edit, και για να γίνει μια ερώτηση με προφανή απάντηση είναι αυτό που προσπαθεί αυτός ο κανόνας να προλάβει, ακριβώς για να παταμείνει το forum καθαρό και εύχρηστο. Δεν είναι εκεί για να κάνει το μπαμπούλα σε παράλογα απαιτητικούς χρήστες, αλλά πολύ απλά γιατί το να ποστάρει κάποιος 2 και 3 φορές σερί ρωτώντας αν υπάρχει απάντηση ή ακόμα χειρότερα απαιτώντας να λάβει μία "γεμίζει" τη σελίδα χωρίς λόγο και δε συμβάλει στην καθαριότητα και ευχρηστία του forum.

Μπορούσα πολύ απλά να διαγράψω το μήνυμα, αλλά επειδή είσαι νέος χρήστης και επειδή ασφαλώς κάθε φορά που βγαίνει νέα έκδοση έχουμε αρκετούς νέους χρήστες προς το παρόν απλά εξηγώ το σκεπτικό μου όσο μπορώ για να μπορέσετε να προσαρμοστείτε στις συνθήκες που θέλουμε να διατηρήσουμε στο forum, να βοηθήσετε και φυσικά να βοηθηθείτε.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
chris1561985
Amateur
Amateur
Posts: 247
Joined: Tue Sep 21, 2010 12:22 pm
Football Manager της ομάδας: Brighton
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

παιδια ασχετο αλλα το εχω παρατηρησει οτι καπιοι ειστε πολυ επιθετικοι με τους χρηστες.για moderator μιλαω και αυτους που φενονται με πρασινο χρωμα.μπηκα στην θεση του παιδιου γιαυτο και εκατσα να σχολιασω.μπορειτε να μιλατε πιο ευγενικα!ειχε ειρωνια το μυνημα σου θαρρεις και εκανε τρομερο κακο!και αν παρατηρησεις φιλε μου multiplier το παιδι εκανε την πρωτη ερωτηση ημερα ΤΡΙΤΗ και εφοσον δεν πηρε απαντηση ξαναpostare ημερα ΠΕΜΠΤΗ...λαθος ξελαθος που ξαναpostare ε ενταξει μην τα ισοπεδονουμε και ολα! παντα φιλικα :-)
α και να μην το ξεχασω.αποψη μου αλλα ειναι λαθος οταν ποσταρει καποιος σε καπια θεματα να μην εμφανιζονται στην προβολη ενεργων θεματων.ενα 99% ειναι και αυτος ο λογος που κανεις ποτε δεν ειδε και μαλον δεν θα δει και ποτε τετοια θεματα για να βοηθησει..Ευχαριστω!
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν έχετε κάποιο πρόβλημα με τη λειτουργία του site ή κάποια πρόταση μπορείτε να πάτε εδώ: viewforum.php?f=6

και να εκφράσετε την άποψή σας χωρίς να συνεχίζουμε να "μολύνουμε" άσχετα topics.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Post Reply

Return to “Data Editor / 3rd party programs”