Προσθήκη παικτών μέσω editor

Απορίες πάνω στον νέο FM Data Editor αλλά και σε πρόσθετα εργαλεία.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
ZANTINO
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Fri Nov 17, 2006 12:43 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα στην πολύ όμορφη κοινότητα του fmgreece,θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση που ίσως να είναι κάπως κουτή για πόλλους απο εσάς,αλλά επειδή δεν γνωρίζω και θα ήθελα να ασχοληθώ με το mod κάποιων ομάδων,θέλω να μάθω πως γίνεται να αλλάξω τα ονόματα ποδοσφαιριστών.
Έχω κατεβάσει τα πρωταθλήματα Γ' , Δ' εθνικής και περιφερειακά πρωταθλήματα και θα ήθελα να βάλω τους κανονικούς παίκτες,αρχικά στην Ζάκυνθο και στον Αστέρα Μαχαιράδου,επίσης θα ήθελα να ξέρω αν εκτός απο τα ονόματα μπορώ να επέμβω και στα χαρακτηριστικά τους όπως ύψος κιλά κλπ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Από τον ΑΠΣ Ζακύνθου λείπουν μόνο 3 παίκτες, τους έχει δει να αγωνίζονται; αν ναι, γράψε μου εδώ: τα χαρακτηριστικά τους viewtopic.php?f=80&t=29899&start=15 ...έτσι ώστε να τους προσθέσω σε επόμενο επίσημο data update.

Μπορείς να προσθέσεις και από μόνος σου βέβαια όποιους παίκτες θες και να επέμβεις σε όλα τους τα χαρακτηριστικά μέσω του editor του παιχνιδιού :wink:
ZANTINO
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Fri Nov 17, 2006 12:43 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχήν ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση,θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο..........οκ βρίσκω πχ τον Αστέρα Μαχαιράδου στον editor του παιχνιδιού και μου εμφανίζει ένα πάικτη (συγκεκριμένα τον Γιώργο Κακολύρη) όταν πατάω add με βγάζει σε ένα μενου που ζητάει Id ή όνομα,ρωτάω τώρα, πρέπει να χρησιμοποιήσω κάποιον απο τους ήδη υπάρχον παίκτες ή μπορώ να φτιάξω καινούργιους απο την αρχή;
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Εννοείται ότι μπορείς να φτιάξεις και νέους παίκτες.

Τσέκαρε πάντως και το περσινό forum για τον data editor μήπως βρεις κάτι χρήσιμο: viewforum.php?f=199 ...αν και κατά την άποψη μου για να μάθεις τον editor πρέπει να κάνεις και τα λαθάκια σου και τις δοκιμές σου.
Post Reply

Return to “Data Editor / 3rd party programs”