Ακύρωση μεταγραφών μέσω editor

Απορίες πάνω στον νέο FM Data Editor αλλά και σε πρόσθετα εργαλεία.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
bayernmitsos
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Fri Dec 18, 2009 3:23 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έφτασε η μεταγραφική περίοδος του Γενάρη και ο πρόεδρος παίρνει την κατάσταση στα χέρια του.. Έρχονται προτάσεις για τους καλύτερούς μου παίκτες και ο πρόεδρος της δέχεται γιατί τις θεωρεί πολύ καλές για να αρνηθούμε.. Υπάρχει τρόπος να ακυρώσω μέσω editor την μεταγραφή ή να τους επιστρέψω στην ομάδα όταν αυτοί φύγουν?
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

με το FMRTE κάτι θα μπορείς να κάνεις σίγουρα.

viewtopic.php?f=243&t=31975
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
bayernmitsos
Trialist
Trialist
Posts: 91
Joined: Fri Dec 18, 2009 3:23 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TazZ wrote:με το FMRTE κάτι θα μπορείς να κάνεις σίγουρα.

viewtopic.php?f=243&t=31975

Ευχαριστώ πολύ. Το κατέβασα αλλά δεν βρίσκω πως μπορώ να μεταφέρω παίκτες από μια ομάδα στην άλλη. Μπορείς να βοηθήσεις?
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γραφω στην αναζητηση το ονομα του παικτη που μου πηρε. κανω κλικ πανω στο ονομα του για να φαινονται τα στοιχεια του. παω: swap players. παταω το μεγενθυτικο φακο στην 3η σειρα. κανω κλικ μεσα στο κουτακι κατω απο το Type the name, γραφω το ονομα ενος παικτη αχρηστου για μενα. παταω enter. κανω κλικ στο ονομα του για να επιλεγει. παταω apply. παταω save (τη δισκετα). προχωραω 1 μερα το παιχνιδι
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Data Editor / 3rd party programs”