Πως θα αλλάξω τον αριθμό των ομάδων στη Superleague?

Απορίες πάνω στον νέο FM Data Editor αλλά και σε πρόσθετα εργαλεία.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
nickvav
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Nov 13, 2007 3:39 am
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος στον Editor να αλλάξουμε τον αριθμό των ομάδων μιας κατηγορίας, εν προκειμένω της Superleague και της Football League στην Ελλάδα;;;
Ακόμα και με Nation Rules που χρησιμοποιώ για να ενεργοποιήσω τη Football League 2, η Superleague είναι κλειδωμένη στις 16 ομάδες και η Football League στις 18 ομάδες και δεν μπορώ να τις αλλάξω.
Οπότε τώρα που θα γίνουν 18 οι ομάδες στη Superleague, τι θα κάνουμε;;;;
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5488
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

δεν είναι σίγουρο ακόμα οτι θα γίνουν 18 οι ομάδες. όταν γίνουν 18, υπάρχει το fmgreece...
User avatar
nickvav
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Nov 13, 2007 3:39 am
Football Manager της ομάδας: Aris
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ναι μεν, αλλά... έλα που δεν θα αντέξω να περιμένω επίσημες ανακοινώσεις κι επίσημα - ανεπίσημα updates!!!!
Αύριο πρωί πρωί θα πάω να αγοράσω το FM2012 και μέχρι το βράδυ θα έχω περάσει τις μεταγραφές που δεν θα έχει περασμένες, και θα έχω βάλει σε τάξη τις κατηγορίες και τις ομάδες, θα έχω ενεργοποιήσει και τη Football League 2, και αύριο τέτοια ώρα θα έχει αρχίσει το "κάψιμο"!!!!!!!
Για να γίνει αυτό όμως, θα πρέπει να έχω αλλάξει τον αριθμό των ομάδων της Superleague!!!!!!!!!!!
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5488
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

και ποιες ομάδες θα βάλεις; και εγώ μπορει να λέω οτι θέλω 24 ομάδες... αυτό δε σημαίνει κατι..
Post Reply

Return to “Data Editor / 3rd party programs”