Yannis Tafer ST (6M) ----->Όταν ο Θεός έπλασε τον Γιάννη. :)

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Επιθετικούς!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
gogakos
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Mon Oct 22, 2007 1:53 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

.Ονοματεπώνυμο : Yannis Tafer
·Θέση :ST
·Ηλικία :19
·Ομάδα :Olympique Lyonnais (Δανεικός στην Toulouse FC όταν ξεκινάει το παιχνίδι)
·Εθνικότητα :Γάλλος
·Αξία αγοράς : 6 M


Την πρώτη χρονιά τραυματίας για 7 μήνες. Μετά έβγαλε την πρωτη σεζόν με 25(1) εμφανίσεις
και 18 γκόλ (19 συμμετοχές στο πρωταθλημα με 12 γκολ) σε όλες τις διοργανώσεις. aver rating όλης της σεζον 7.35

Την δεύτερη χρονιά χωρίς τραυματισμούς 28 εμφανίσεις στο πρωταθλημα με 22 γκολ και aver. rating 7.49

Την τρεχουσα χρονια
χωρις τραυματισμούς μεχρι τον Ιανουαριο 19 εμφανίσεις στο πρωταθλημα με 24 γκολ και aver. rating 8.02


Γενικά ειναι ενας παικτης με φοβερη εξέλιξη. Στα 2,5 τελευταια χρονια δεν μου εχει τραυματιστει (ουτε ιωση).
Απο πίσω εχω τον Νινη που βοηθαει πολυ στην αναπτυξη.
Παίζω με συστημα 4-1-2-1-2.
Κατα την αποψή μου ενας απο τους καλύτερους ΑΡΙΣΤΕΡΟΠΟΔΑΡΟΥΣ στρικερ

Στο Football Manager 2010 τον είχα παρει και στη 5 σεζον (στα 24 του) πηρε χρυσο παπουτσι


Image


Image
Last edited by gogakos on Sun Sep 04, 2011 4:48 pm, edited 6 times in total.
Thanasis159
Backup
Backup
Posts: 754
Joined: Tue Mar 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Oλυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και στο δικό μου save, τον έχει πάρει ο Παναθηναικός στην αρχή της 3ης σεζόν και μέχρι τώρα τα πάει πολύ καλά. Είναι 2ος σκόρερ με 7 goal σε 9 αγώνες, πίσω από τον δικό μου Abel Hernandez που έχει 12 :P
GioHal
Trialist
Trialist
Posts: 34
Joined: Sun May 31, 2009 3:54 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον εχω παρει δανεικο στον ολυμπιακο την δευτερη χρονια και το παιδι σπερνει!με οψιον 7 εκατ.περυσι στο τελευταιο patch μας τα χαλασε αλλα τωρα πεταει και παλι!
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18242
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

τον πήρα φρι τη σεζον 16-17 στην ΑΕΚ. φέτος, στον 7ο χρόνο στην ομάδα, έσπασε το ρεκορ γκολ πρωταθλήματος του μιμη παπαιωαννου(234) και συνεχιζει. η καλύτερη του επίδοση ήταν 47 γκολ. με ψήνει τοσο που θα τον κρατήσω να κλεισει την καριερα του σε μενα και μόλις κλεισει θα ξεκινήσω νεο παιχνιδι και θα προσπαθήσω να τον παρω απο την αρχή. έχει πάρει 4 φορες χρυσο παπούτσι και 1 πρωτος σκόρερ στο τσου λου με 16 γκολ σε 8 παιχνιδια! στο δικό μου σειβ τον είχε να λιωνει η λυον στις ρεζερβες της,μπορεί αν κάνετε υπομονη να τον πάρετε φτηνότερα.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλός (για Ολυμπιακό)
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Επιθετικοί”