[Ανάλυση] ΑΕΚ

Εδώ αναλύουμε το έμψυχο δυναμικό κάθε ομάδας και προτείνουμε σχήματα και πιθανές μεταγραφές που θα βοηθήσουν
Post Reply
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ωραίος τότε.Βεβαια και free να τους πάρεις συνήθως πληρώνεις πολλά on fee και στον manager.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
User avatar
Vangelis21
Backup
Backup
Posts: 872
Joined: Sat Feb 06, 2010 8:15 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Dover
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βεβαι αλλα προσεχεις παντα. δεν δινω πανω απο 1 μυρριο συνολικα κι αυτα στους καλους
User avatar
Vangelis21
Backup
Backup
Posts: 872
Joined: Sat Feb 06, 2010 8:15 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Dover
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλα δεν υπαρχουν ενεργοι παικτες που να μιλανε εδω? νταξει βλεπω μερικους σε αλλα threads αλλα που να λεμε για τις ομαδες μας?
User avatar
nikiforenko666
Coach
Coach
Posts: 2907
Joined: Tue Nov 09, 2004 11:12 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

venom1987
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Apr 22, 2010 1:26 am
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησα το μανατζερ φορτωνοντας μονο ελληνικο πρωταθλημα και β εθνικη
με large db.....με patch και pack και ολα τα υπολοιπα....

Πουλησα ολη την ομαδα σχεδον ή δανεικους οσοι δεν φευγανε και εβγαλα πολλα χρηματα....και σαφως δεν εμεινε φραγκο απο τις μεταγραφες.....
και εφτιαξα την εξης ομαδαρα..... :

Με συστημα φυσικα 4-4-2 ρομβος:

areola

rafael(δανεικος)-παπαδοπουλος(δανεικος)-μανωλας-digne

mendy

fortounis zezinho


henrique


sanogo kadlec



αλλαγες τπτ ιδιαιτερο: maniatis,fabio(δανεικος),bruno(δανεικος),castaignos(δανεικος),tiago alves,son heung(δανεικος),suso(δανεικος)



Στο αγωνηστικο τομεα για τον kadlec τι να πω???36 γκολ πιστευω οτι ο παιχτης
ειναι μπαγκαρισμενος δεν εξηγηται αλλιως.....απλα απιστευτος για τα σατιστικα που εχει και αυτα που εκανε....
Μετα 10αρι να μου βαζι 30 γκολ δεν το εχω ξαναδει......φοβερος......
Τωρα για τα 2 μπακ ο παπαδοπουλος 15 γκολ και μανωλας 9 πιστευω πολυ καλο συνολο.....

ΠΟΡΕΙΑ:
Πρωταθλημα το πηρα με 10 βαθμους διαφορα απο τον 2ο παναθηναικο!
Κυπελο τελικος με ολυμπιακο (τι περιεργο?) ανετη νικη 4-1!
Europa ομιλος dinamo buc,juventus,trabzospor

Trabzospor-AEK 1-3
AEK-Dinamo buc 2-0
AEK-JUVENTUS 3-3
JUVENTUS-AEK 1-1
AEK-Trabzospor 4-2
Dinamo buc-AEK 0-2

Ανετα πρωτος και τωρα αρχιζουν τα καλα.....
Κληρωση με Νapoli και οποιος περνουσε θα επαιζε με το
ζευγαρι παναθηναικος-Dinamo buc...(ναι περασε 2η στον ομιλο μ)

NAPOLI-AEK 2-5
AEK-NAPOLI 2-1

SECOND KNOCKOUT

AEK-PANATHINAIKOS 4-1
PANATHINAIKOS-AEK 0-2

QUARTER FIRST LEG

AEK-ANDERLECHT 5-2
ANDERLECHT-AEK 2-3


SEMI FINAL

FC KOBENHAHV-AEK 1-1
AEK-FC KOBENHAHV 3-1

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.........

FINAL
TOTTENHAM-AEK 0-2
(κομπλε και οι 2 ομαδες....)

Ετσι ι ιστορια εγραψε ενα φοβερο αν και οχι δυσκολο τρεμπλ....
και τωρα συνεχιζω....μου ζητανε ολη την ομαδα σχεδον....και βλεπουμε....
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

venom1987 wrote:Ξεκινησα το μανατζερ φορτωνοντας μονο ελληνικο πρωταθλημα και β εθνικη
με large db.....με patch και pack και ολα τα υπολοιπα....

Πουλησα ολη την ομαδα σχεδον ή δανεικους οσοι δεν φευγανε και εβγαλα πολλα χρηματα....και σαφως δεν εμεινε φραγκο απο τις μεταγραφες.....
και εφτιαξα την εξης ομαδαρα..... :

Με συστημα φυσικα 4-4-2 ρομβος:

areola

rafael(δανεικος)-παπαδοπουλος(δανεικος)-μανωλας-digne

mendy

fortounis zezinho


henrique


sanogo kadlec



αλλαγες τπτ ιδιαιτερο: maniatis,fabio(δανεικος),bruno(δανεικος),castaignos(δανεικος),tiago alves,son heung(δανεικος),suso(δανεικος)



Στο αγωνηστικο τομεα για τον kadlec τι να πω???36 γκολ πιστευω οτι ο παιχτης
ειναι μπαγκαρισμενος δεν εξηγηται αλλιως.....απλα απιστευτος για τα σατιστικα που εχει και αυτα που εκανε....
Μετα 10αρι να μου βαζι 30 γκολ δεν το εχω ξαναδει......φοβερος......
Τωρα για τα 2 μπακ ο παπαδοπουλος 15 γκολ και μανωλας 9 πιστευω πολυ καλο συνολο.....

ΠΟΡΕΙΑ:
Πρωταθλημα το πηρα με 10 βαθμους διαφορα απο τον 2ο παναθηναικο!
Κυπελο τελικος με ολυμπιακο (τι περιεργο?) ανετη νικη 4-1!
Europa ομιλος dinamo buc,juventus,trabzospor

Trabzospor-AEK 1-3
AEK-Dinamo buc 2-0
AEK-JUVENTUS 3-3
JUVENTUS-AEK 1-1
AEK-Trabzospor 4-2
Dinamo buc-AEK 0-2

Ανετα πρωτος και τωρα αρχιζουν τα καλα.....
Κληρωση με Νapoli και οποιος περνουσε θα επαιζε με το
ζευγαρι παναθηναικος-Dinamo buc...(ναι περασε 2η στον ομιλο μ)

NAPOLI-AEK 2-5
AEK-NAPOLI 2-1

SECOND KNOCKOUT

AEK-PANATHINAIKOS 4-1
PANATHINAIKOS-AEK 0-2

QUARTER FIRST LEG

AEK-ANDERLECHT 5-2
ANDERLECHT-AEK 2-3


SEMI FINAL

FC KOBENHAHV-AEK 1-1
AEK-FC KOBENHAHV 3-1

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.........

FINAL
TOTTENHAM-AEK 0-2
(κομπλε και οι 2 ομαδες....)

Ετσι ι ιστορια εγραψε ενα φοβερο αν και οχι δυσκολο τρεμπλ....
και τωρα συνεχιζω....μου ζητανε ολη την ομαδα σχεδον....και βλεπουμε....
Τρομερη πορεια εγω την 2η καταφερα να τ παρω και εχασα 1-3 απο barca στ super cup :cry: :cry: τωρα η ομαδα μου ηταν areola- manolas - nasuti - argyriou - monzon - raul meireles(free τον ιαν της 2ης χρονιας !!!!)-scocco-leonardo-kadlec-neymar (απιστευτος τελη 1ης χρονιας )-verratti 8) 8) 8) 8) τωρα ειμαι 5η χρονια και εχω φτασει 4 τσου λου με live 8α δειξει
johnjohnjohn
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Fri Nov 26, 2010 4:57 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα,
θα ηθελα να μαθω αν εχει γινει σε κανεναν σας δεκτο board request για κατασκευη γηπεδου και αν ναι κατω απο ποιες συνθηκες.
Ευχαριστω.
*sorry αν δεν ειναι το καταλληλο τοπικ, δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

johnjohnjohn wrote:Καλησπερα,
θα ηθελα να μαθω αν εχει γινει σε κανεναν σας δεκτο board request για κατασκευη γηπεδου και αν ναι κατω απο ποιες συνθηκες.
Ευχαριστω.
*sorry αν δεν ειναι το καταλληλο τοπικ, δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω
φιλαρακι οχι μονο δεν εγινε δεκτο,αλλα εχει περασει και κανα 1,5 χρονος απο τοτε και δεν ενεργοποιειτε η κολοεπιλογη
σε αλλο σειβ παντως, μου αγορασαν το οακα οταν το ζητησα με κανα 800ρι τον μηνα στην τραπεζα για 30 χρονια
iNiT
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri May 06, 2011 5:01 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα,

νεος εδω περα, διαβασα με προσοχη τον οδηγο για την ΑΕΚ, και εχω καποιες αποριες. Οπως θα δειτε δεν τον ακολουθησα πιστα (wheres the fun in that αλλωστε) αλλα εκανα μια μιξη με αυτα που πιστευω εγω οτι ειναι σωστα/μου αρεσουν.

Εχω παρει:
Μichel Μανιατη και Γεωργιαδη, ολοι βασικοτατοι στο σχημα μου.
Δεν εχει φυγει καποιος βασικος, εκτος απο κατι Lukac Jahic και Λαγος, Eder.

Οκ, ακριβο σχημα θα μου πειτε καθοτι τα βαρια συμβολαια και παιχτες αξιας δεν εχουν φυγει, αλλα ρισκο, γιατι πιστευω θα βγαλω καλα λεφτα με την πορεια μου, ειμαι Δεκεμβρη της πρωτης χρονιας, εχω περασει στο Euro Cup, Κυπελλο ειμαι κυριλλε και Πρωταθλημα πρωτος με καποια καλη διαφορα.

Τα πηγαινω αρκετα καλα, αλλα δεν ξερω, πιστευω οτι θα μπορουσα και καλυτερα. Για πειτε λιγο προτασεις για σχηματα, θεσεις και μεταγραφες προσωπικου και παικτων. Φυσικα οτιδηποτε αλλο σας ερθει στο μυαλο, θα ειμαι χαρουμενος να το συζητησω.

http://img28.imageshack.us/i/451j.png/
http://img607.imageshack.us/i/4312.png/
aggelos21
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Dec 28, 2010 4:54 pm
Football Manager της ομάδας: AEK F.C. reeee
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα παιδιά,

Λοιπόν, ΑΕΚτζής και πάντα ξεκινώ με ΑΕΚ γιατί έχει δουλίτσα πολύ στην αρχή και γιατί είμαι ΑΕΚ!
10/11. Βάζω μπρός για την πρώτη σεζόν και αφήνω το προπονητικό τίμ σχεδόν όπως έχει με πολύ μικρές αλλαγές γιατί οικονομικά δεν συμφέρει να κάνεις αποδεσμεύσεις.
Όπως βλέπετε και στις φώτο την πρώτη σεζόν έδιωξα παίχτες που μπορόυσαν να φέρουν λεφτά στα ταμεία, υπήρχαν εναλλακτικές(μετά απο άρρωστο ψάξιμο)και προοπτικές μεταπώλησης εννοείται! Η σεζόν τελειωσε με πρωτάθλημα μόνο(απλά μαραθώνιος με ΠΑΟ, να 'ναι καλά ο κάντλετς!και ημιτέλικα γιουρόπα λίγκ,έχασα στα πέναλτυ απο παλέρμο). http://imageshack.us/photo/my-images/14 ... histo.png/

11/12. Δεύτερη σεζόν πολύ σκάουτιν και αρκετή αλλαγή σε προπονητικό τίμ. Επίσης έδιωξα πολύ σαβούρα αλλά έφερα νέους με(πάντα) μεταπωλητικές προοπτικές. Θα δείτε στην συνέχεια τη εννοώ μεταπώληση και διαχείρηση μπάτζετ και αναβάθμιση στάτους. Σίγουρα ο Κάντλετς πάλι έδωσε ρεσιτάλ όπως ο σκόκο και ο μάρλ γκονζάλεζ. Μπουρδίσο πίσω φοβερός. Η σεζόν τελείωσε με τρέμπλ. http://imageshack.us/photo/my-images/90 ... histo.png/

12/13. Τρίτη σεζόν, οι αλλαγές και οι μεταρυθμίσεις συνεχίζονται ακατάπαυστα στο προπονητικό τίμ και το σκάουτιν. Η πολιτική απόκτησης νέων και ταλαντούχων παικτών παραμένει ακλόνητη και οι πωλήσεις συνεχίζονται. Όλοι οι παίχτες που πήρα είναι κάτω των 24 ετών εκτός απο τον Ανελκά ο οποίος και έφυγε μετά απο μία εβδομάδα για την Ρόμα για 7.5Μ!!!! Επίσης έφυγε πολύς κόσμος και πήρα μια ανάσα οικονομικά και τώρα έχω μικρότερο ρόστερ. Παλόσι, Κάντλετς πάρτυ στην επίθεση με 96 γκόλ τελείωσα το πρωτάθλημα. Πρωτάθλημα, κύπελλο και φιναλίστ Τσάμπιονς Λίγκ με Μπάγερν (2-1 στην παράταση) αφού πέρσι την είχα διαλύσει με 0-3 και 1-0 στα ημιτελικά!
Επίσης αναλαμβάνω την Ακτή Ελεφαντοστού πηγαίνω μουντιάλ και βγαίνω τρίτος!
http://imageshack.us/photo/my-images/58 ... histo.png/

13/14. Τέταρτη σεζόν σκόρπισα αρκετά τα λεφτά μου αλλά τα πήρα πίσω αργότερα. Η απώλεια του Τσάμπιονς Λίγκ μου έκατσε βαριά μάλλον!!! Πλέον το προπονητικό τίμ είναι έτοιμο και ακόμη δεν έχω αλλάξει σχεδόν τίποτα. Η μεταγραφή του Βουκόγιεβίτς πολύ καλή και για την ηλικία του (30). Άλλο ένα τρέμπλ.
Τέλη Ιουνίου αδειάζει η θέση στην εθνική Αγγλίας, μετά απο το Μουντιάλ και την αναλαμβάνω..όλοι κωλόγεροι!
http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... histo.png/

2014/15, Ήρθε επιτέλους το αήτητο πρωτάθλημα!!
Πιστέυω πως ήταν μία υπερβολικά δαπανηρή ομάδα σε συμβόλαια αλλά ευτυχώς οι ηλικίες ήταν πολύ καλές για πωλήσεις. Σε μερικές θέσεις είχα και 3 παίχτες και γινόταν χαμός, έσπαγα το κεφάλι μου κάθε φορά ποιόν να βάλω και γι αυτό έδιωξα πολλούς βασικούς και ανέβασα επίσης πολλούς απο την 2η ομάδα. Επίσης απο εκέινη την σεζόν τα έσοδα απο πωλήσεις έφτασαν τα 60μ και δεν έχω πέσει ούτε 1μ πιο κάτω 3 σεζόν μετά. Χάιλαιτ σίγουρα η επιστροφή του Παπασταθόπουλου απο την κατακρεουργημένη Μίλαν. Ο Ντινιέ επίσης έγινε το πουλέν μου! Ακόμη ένα τρέμπλ με 33 γκόλ στο Τσάμπιονς Λίγκ (1ος) και σπάω το ρεκόρ συνέχομενων νικών της Μπαρτσελόνα (12) κάνωντας 13!!!
Ένα χρόνο μετά την πρόσληψη στον πάγκο της Αγγλίας ανοίγει η θέση της Βραζιλίας, μετά απο το κόπα Αμέρικα, και δεν το σκέφτομαι ούτε λεπτό. Απλά η καλύτερη εθνική που παίζει στο παιχνίδι μαζί με Αργεντινή και Ισπανία. Επίσης αγοράστηκε το ΟΑΚΑ!!!
http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... histo.png/

15/16. Πούλησα 5 βασικούς με την πλάνο ανάδειξης των μικρών που έιχα μαζέψει στην 2η ομάδα οι οποίοι βγάζουν μάτια. Στο πρωτάθλημα ο Παλόσι βγάζει φωτιές (30 Γκόλ) ο Κάντλετς δεν σταματάει να σκοράρει, ο Πάουλο έχει μεταμορφωθεί σε Τσάβι και πίσω οι Μανωλάς, Εντουάρντο, Παπασταθόπουλος είναι σαν Φέρντιναντ, Βίντιτς και Σάμιουέλ! Λόγω του ότι αποδυναμώθηκε η ομάδα στο ΤΣΟΥ ΛΟΥ βγήκα πρώτος στον όμιλο την τελευταία αγωνιστική(νικώντας την 1η Τσέλσι) και έπαιζα αρκετά συντηρητικά στα νόκ άουτ αφού δέχτηκα μόλις 2 γκόλ στα νόκ άουτ. Τελίκος με Παλέρμο (1-1) νίκησα στα πέναλτυ.
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... histo.png/

16/17. Βλέποντας τα νούμερα νιώθω ότι έχω μεταμορφωθεί σε Εβραίο!!! Οι τζίροι και τα κέρδη όλα αυτά τα χρόνια απίστευτα! Κοιτάω πολύ το αγωνιστικό αλλά πλέον κατα πολύ περισσότερο το οικονομικό. Έχω πλέον πολλά έξοδα σε μισθούς (35μ) αν και φυσιολογικά για τους παίχτες που έχω και τον αριθμό τους και τα έσοδα απο πωλήσεις είναι ζωτικής σημασίας. Γι'αυτό και έβαλα στόχο να ανεβάσω ταχύτητα και ο αριθμός που έβγαλα είναι εξωπραγματικός!!!95μ!!!Πλέον έχουν αρχίσει και τελιώνουν οι αληθινοί παίχτες και ρίχνω δίχτυα στους καινούριους. Κληρώθηκα με Ρεάλ στο ΤΣΟΥ ΛΟΥ για τους 16, παρά το γεγονός οτι βγήκα 1ος και αήτητος στους ομίλους.
http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... histo.png/

Και κάτι τρελό ακόμα! Έχω βάλει τον μισθό μου πολύ χαμηλά και επίσης συνολίκα πόσα έχω δώσει και πάρει απο μεταγραφές!
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... oryov.png/
Και η αξία της ομάδας ανα τον Κόσμο!
http://imageshack.us/photo/my-images/87 ... lubs2.png/
aggelos21
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Dec 28, 2010 4:54 pm
Football Manager της ομάδας: AEK F.C. reeee
Has thanked: 0
Been thanked: 0

johnjohnjohn wrote:Καλησπερα,
θα ηθελα να μαθω αν εχει γινει σε κανεναν σας δεκτο board request για κατασκευη γηπεδου και αν ναι κατω απο ποιες συνθηκες.
Ευχαριστω.
*sorry αν δεν ειναι το καταλληλο τοπικ, δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω
Μου άνοιξε μετά απο 3 ή 4 σεζόν αλλά δεν ψήνονται να φτιάξουν με τίποτα. Μόνο το ΟΑΚΑ αγοράζεις με 120μ κάποια στιγμή!
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

johnjohnjohn wrote:Καλησπερα,
θα ηθελα να μαθω αν εχει γινει σε κανεναν σας δεκτο board request για κατασκευη γηπεδου και αν ναι κατω απο ποιες συνθηκες.
Ευχαριστω.
*sorry αν δεν ειναι το καταλληλο τοπικ, δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω
Ναι φιλε μου εμενα η διοικηση δεχτηκε να μου φτιαξει νεο γηπεδο 600 Μ το 2024
μετα απο 22 σερι πρωταθληματα 23 κυππελα 2 europa leagues 5 champios league και 4 super cups.AAA δν ξερω αν παιζει ρολο αλλα εχω κανει την ομαδα γνωστη σολο τον κοσμο και βγαζω πολλα εσοδα αφου απο την πρωτη χρονια ζητουσα feeder club που 8α αυξανει την φημη της ομαδας σε διαφορες χωρες ποια οι ιαπωνεζοι οι ανγκωλεζοι οι ζιμπαμπουινοι οι βολιβιανοι και πολλοι αλλοι ειναι αεκτζηδες αχαχαχαχαχαχα.Η ομαδα ειναι ποια πιο γνωστη και απο την μπαρτσα ΑΑΑ και το 2020 αλλαξε και η διοηκηση και μου δινουν transfer budjet 700 M για μεταγραφες και 30Μ για μισθους (ισως η αλλαγη διοικησης να ειναι η αιτια που μου εφτιαξαν καινουριο γηπεδο γιατι επι αδαμιδη ενω προσπαθησα πολυ τιποτα :cry: )
aggelos21
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Dec 28, 2010 4:54 pm
Football Manager της ομάδας: AEK F.C. reeee
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ngeorgenho wrote:
johnjohnjohn wrote:Καλησπερα,
θα ηθελα να μαθω αν εχει γινει σε κανεναν σας δεκτο board request για κατασκευη γηπεδου και αν ναι κατω απο ποιες συνθηκες.
Ευχαριστω.
*sorry αν δεν ειναι το καταλληλο τοπικ, δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω
Ναι φιλε μου εμενα η διοικηση δεχτηκε να μου φτιαξει νεο γηπεδο 600 Μ το 2024
μετα απο 22 σερι πρωταθληματα 23 κυππελα 2 europa leagues 5 champios league και 4 super cups.AAA δν ξερω αν παιζει ρολο αλλα εχω κανει την ομαδα γνωστη σολο τον κοσμο και βγαζω πολλα εσοδα αφου απο την πρωτη χρονια ζητουσα feeder club που 8α αυξανει την φημη της ομαδας σε διαφορες χωρες ποια οι ιαπωνεζοι οι ανγκωλεζοι οι ζιμπαμπουινοι οι βολιβιανοι και πολλοι αλλοι ειναι αεκτζηδες αχαχαχαχαχαχα.Η ομαδα ειναι ποια πιο γνωστη και απο την μπαρτσα ΑΑΑ και το 2020 αλλαξε και η διοηκηση και μου δινουν transfer budjet 700 M για μεταγραφες και 30Μ για μισθους (ισως η αλλαγη διοικησης να ειναι η αιτια που μου εφτιαξαν καινουριο γηπεδο γιατι επι αδαμιδη ενω προσπαθησα πολυ τιποτα :cry: )
2024??ti les re file!kala nai feeder clubs full alla akriva..poios bike stin dioikisi?
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενας γρηγοροπουλος buisnessman :drinking: :drinking: :drinking: xaxaxaxaaxaxa απο την κυπρο

Edit:οταν φτιαξω το pc 8α ανεβασω ss με την πορεια μου το ροστερ το νεο σταδιο τα οικονομικα κλπ κλπ κλπ
aggelos21
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Dec 28, 2010 4:54 pm
Football Manager της ομάδας: AEK F.C. reeee
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ngeorgenho wrote:Ενας γρηγοροπουλος buisnessman :drinking: :drinking: :drinking: xaxaxaxaaxaxa απο την κυπρο

Edit:οταν φτιαξω το pc 8α ανεβασω ss με την πορεια μου το ροστερ το νεο σταδιο τα οικονομικα κλπ κλπ κλπ
εγω εχω αναρτησει περιληπτικα την πορεια μου μεχρι τωρα λιγο πιο πανω στην ιδια σελιδα!
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”