Τακτική για Manchester City

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
CHOURDIS
Amateur
Amateur
Posts: 242
Joined: Wed Mar 31, 2010 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: Rangers
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η - Porto- Newcastle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ημουν στη Sheffield United και στα μεσα της 3ης χρονιας εφυγα για να παω στη Manchester City εχει πολυ καλους παιχτες αλλα τα παει χαλια στο πρωταθλημα και δε ξερω τη τακτικη να χρησιμοποιησω το ροστερ της ομαδας ειναι αυτο :
Spoiler: show
Image

Edit:παιδια ειναι και ο Pastore και Toure στην δευτερη ομαδα
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καταρχην φιλε μου βγαλες τα ματια με τετοια μεγαλη εικονα που ανεβασες..
Οσο αναφορα για τακτικη μπορεις να μπεις viewforum.php?f=252 και να ψαξεις καπια που θεωρεις οτι θα τεριαζει αλλα εγω στην θεση σου θα πηγαινα σε ενα 4-3-3 (amr-aml-fc)
CHOURDIS
Amateur
Amateur
Posts: 242
Joined: Wed Mar 31, 2010 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: Rangers
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η - Porto- Newcastle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rtms wrote:καταρχην φιλε μου βγαλες τα ματια με τετοια μεγαλη εικονα που ανεβασες..
Οσο αναφορα για τακτικη μπορεις να μπεις viewforum.php?f=252 και να ψαξεις καπια που θεωρεις οτι θα τεριαζει αλλα εγω στην θεση σου θα πηγαινα σε ενα 4-3-3 (amr-aml-fc)
πουλησα το cazorla και Balotelli και θα παρω Coentrao αλλα δεν μπορω να σκεφτω πως να ειναι περιπου το συστημα μεχρι στιγμης εφτιαξα ενα και 2/2 αλλα δεν ειναι πολυ σιγουρος οτι θα παει καλα με τις μεγαλες ομαδες
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βλεποντας μια γρηγορα τους παιχτες σου καλο μου φαινεται και το 4-3-1-2 το ειχα δοκιμασει και γω σε Σιτυ 1η χρονια κ βγηκα 2ος λογω των πολλων τραυματισμων δυστυχως αλλα απεδιδε πολυ καλα.
CHOURDIS
Amateur
Amateur
Posts: 242
Joined: Wed Mar 31, 2010 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: Rangers
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Φ.Η - Porto- Newcastle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas35 wrote:Βλεποντας μια γρηγορα τους παιχτες σου καλο μου φαινεται και το 4-3-1-2 το ειχα δοκιμασει και γω σε Σιτυ 1η χρονια κ βγηκα 2ος λογω των πολλων τραυματισμων δυστυχως αλλα απεδιδε πολυ καλα.
εγω παλι παιζω τωρα με 4-3-3 αλλα μου ακουγεται καλη ιδεα 4-3-1-2 και θα δοκιμασω και εγω εχω προβλημα με τους τραυματισμους
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2011”