4-2-4 golden attack

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

.....................................................................................gk(role:goalkeeper-duty:defend)...................................................................................

.....dr(role:wing back-duty:attack)........dc(role:central defender-duty:stopper)........dc(role:central defender-duty:stopper).......dl(role:wing back-duty:attack)



.......................................................mcr(role:central midfielder-duty:support).......mcl(role:ball winning midfielder-duty:defend).....................................


...amr(role:winger-duty:attack)......................................................................................................................................aml(role:winger-duty:attack)


.........................................................stcr(role:trequartista-duty:attack).............stcl(role:advanced forward-duty:attack).........................................



philosophy:balanced
starting strategy:attacking
passing style:more direct
creative freedom:more expressive
closing down:press more
tackling:more aggresive
marking:man marking
crossing:default
roaming:default


sorry που δν εβαλα φοτο αλλα δν μπορω να ανεβασω με τιποτα
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Καλημερα,

Τι αποτελεσματα ειχες?

Μπορεις να την ανεβασεις? Παρατηρω οτι ο κοσμος βαριεται να δοκιμασει αν δεν ειναι ετοιμα ολα :P
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα
Φιλε μ δν μπορω να την ανεβασω γιατι τ pc κολαει συνεχως και με πετα εξω και μπαινω απο το laptop
Παντως 1η χρονια μ ΑΕΚ 1ος με 23 νικες 4ισοπαλιες και 3 ηττες στον τελικο κυπελλου εχασα στα πεναλτυ απο τον πανα8ηναικο και europa εφτασα στους 16 απο Τοτεναμ
*Ειχα παρει σε δοσεις Νeymar και Galeano και με 1.1Μ kadlec και με 1.5Μ Marco verratti

2η χρονια (που ειμαι τωρα) ειμαι 1ος με 6 βα8μους απο τον πανα8ηναικο και περασα μολις (2ος με 4 βαθμους απο τον τριτο) απο την φαση τον ομιλων στο champions league και κληρω8ηκα με Μπορντο στο Κυπελο παω αρκετα καλα
*ΠΗΡΑ fernando gago ΑΠΟ ΡΕΑΛ ως transfer listed παιδευτηκα στο συμβολαιο αλλα τον επεισα(δεν ηταν και δυσκολο αφου μονο εγω τον η8ελα) και Leandro grimi αφου ηταν unhappy επειδη δν του δινονται ευκαιριες και τον τιτανομεγιστο gai assulin

Βεβαια μην ρωτας για το budjet μου γιατι με τετοιες δοσεις που δινω τον μηνα και με τετοιους τσιγκουνηδες στην διοηκηση που δν μου δινουν ουτε ενα μυριο η κατασταση ειναι ................ αστα
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”