4-1-2-1-2, Assymetric 2011 (by ballas38)

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Η τακτική είναι ένας συνδιασμός ενός δικού μου σχηματισμού που έχει τον MCL σε θέση ML και της γνωστής επιθετικής τακτικής 4-1-2-3 που κυκλοφορεί!!

Έχει δοκιμαστεί και σε μεγάλες (ΠΑΟ, Man.City) και σε μικρές (Μετέωρα).

Απλά Cheat.

Είναι στο νέο φορμάτ για να μπορείτε να δώσετε shouts! Στην πραγματικότητα 5 αμύνονται και 5 επιτίθενται σε αυτή την τακτική, οπότε τα πλάγια μπακ δε σας ενδιαφέρει να έχουν επιθετικές αρετές (γι'αυτό και κάνει για μικρές ομάδες). Ο μεσαίος Striker καλό να είναι πιο δημιουργικός, ο MCR να είναι το πιο τρεχαντήρι σας, ενώ ο DM είναι 'άγκυρα'.

Image
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκιμαστηκε κιολας η τακτικη !Εχω παιξει 6 ματς με chelsea και τα αποτελεσματα ειναι εως τωρα θετικα.Αυτο που εχω να παρατηρησω ειναι οτι ειχα 6 στις 6 νικες αλλα με σκορ το ανωτερο εως 2-0 χωρις να εχω δεχθει ουτε ενα γκολ και αυτο που με εντυπωσιασε ειναι οτι η ομαδα εχει φοβερη κατοχη μπαλας αρκετες φορες 70% αλλα δεν σκοραρει ευκολα.Αυτα απο μενα!
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”