match performance

Δεν ξέρετε τι σημαίνει το mentality, πως θα δώσετε οδηγίες στους παίκτες; Δεν ξέρετε καν ότι υπάρχουν τακτικές στο FM; Ρωτήστε εδώ!
Post Reply
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν ο παίκτης μου έχει απόδοση πολύ καλή π.χ. 8 και πάνω στα 5 τελευταία παιχνίδια του λέω καλά λόγια και αν έχει παίξει πολύ καλά στον προηγούμενο αγώνα τον επαινώ μέσω του private chat. Αυτά βοηθούν να ανέβει το ηθικό του και να γίνω αγαπημένος του. Μήπως όμως χαλαρώνουν οι παίκτες; Στο ελληνικό πρωτάθλημα νικούσα και είχα περάσει στους 16 στο τσάμπιονς λιγκ. Εκεί η Λυον με διέλυσε. Εγώ επαινούσα τους παίκτες για να ανέβει η απόδοση τους ακόμα πιο ψηλά (άλλη φορά δεν ασχολιόμουν καθόλου να επαινέσω με τον παραπάνω τρόπο μόνο τους μάλωνα για κάρτες και κακή απόδοση). Δεν θα έπρεπε να αυξάνεται η απόδοση ενός παίκτη που σου λέει ότι είναι ευχαριστημένος για τα καλά σου λόγια;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Ε δεν είναι τόσο απλοϊκό. Εξαρτάται από την προσωπικότητά του βασικά.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nik_33 wrote:Ε δεν είναι τόσο απλοϊκό. Εξαρτάται από την προσωπικότητά του βασικά.
Αν είναι profesional, determ, resolut ....τότε δεν βοηθούν και τόσο οι έπαινοι ενώ αν είναι ambicious βοηθούν ή το ανάποδο;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ανεξαρτητα απο την προσωπικοτητα το θεμα ειναι και να τους κραζεις οταν δεν παιξουν καλα..
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και αν παρουν 5,9 και κατω δινεται και προστiμο ή warning; κατι συγκεκριμενο που ακολουθειται;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το προστιμο συνηθως κανει τα πραγματα χειροτερα,εγω χρησιμοποιω περισσοτερο το team talk και το private chat οταν θελω να εκφρασω την απογοητευση μου για την αποδοση καποιου παικτη.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ισως θα μπορουσε να καταληξουμε σε ποιες προσωπικοτητες κανει τα πραγματα χειροτερα. π.χ. στους ambicious θυμωνουν, οι determ το δεχονται...καποιος;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”