tutoring

Δεν ξέρετε τι σημαίνει το mentality, πως θα δώσετε οδηγίες στους παίκτες; Δεν ξέρετε καν ότι υπάρχουν τακτικές στο FM; Ρωτήστε εδώ!
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mojotzotzo wrote:ενας της SI ειχε πει για παλιοτερο μανατζερ(μαλλον φμ9 αλλα δεν εχει αλλαξει κατι στο φμ11) οτι το ποια απο τις επιλογες θα πατησουμε παιζει ρολο μονο στον μεγαλο παιχτη(γιατι ουσιαστικα αναλογα ποιο πατησεις του δειχνεις την "σημαντικοτητα" του στην ομαδα) αλλα δεν παιζει ρολο στο πως θα εξελιχθει το tutoring του παιχτη


η προσωπικοτητα του παιχτη καθοριζεται απο καποια μενταλ αττς οποτε η προσωπικοτητα θα αλλαξει αναλογα το ποσο θα αλλαξουν αυτα κατα την διαρκεια του tutoring


edit: δηλαδη οποια και αν πατησουμε απο τις επιλογες δεν παιζει ρολο στο ποια moves θα μεταφερθουν και ποια αττς θα αλλαξουν
άρα μεταφέρονται ολα οπωσδηποτε;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

οχι
αυτο εξαρταται απο το ποσο καλα θα παει το tutoring
απλα το ποσα θα μεταφερθουν και ποσο καλα θα παει το tutoring δεν εξαρταται απο την επιλογη που θα πατησεις
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν βρω ενα μικρο παικτη με μικρο determ και γενικα μικρα mental και εχω ενα μεγαλο με πολυ καλα mental που παιζει ιδια θεση (ειναι απαραιτητο; γιατι;) τοτε βελτιωνεται. αν ομως ο μικρος εχει 20 determ και μικρα τα αλλα mental πρεπει να αποφασισω αν θα θυσιασω το determ για τη βελτιωση των αλλων μενταλ (αν ο μεγαλος εχει πιο μικρο determ εννοω)
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”