Combos Winger / Target Man

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτος ο κομβος με δυσκολευει λιγο.Πχ στην πορτο ο amr ειναι ο Hulk και παιζει Inside frw.Aπο την αλλη πλευρα ομως aml ειναι ο rodriguez ο οποιος ειναι καθαρα παιχτης γραμμης μιας και εχει foot left only.Αρα αυτος μπαινει ως winger.Τωρα ο επιθετικος (Falcao) πρεπει να μπει target man για να αποδωσει ο κομβος?Η πρεπει να παιζω και στις 2 πλευρες με winger για να βαλω τον επιθετικο μου 100% target man?
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

combos;
Last edited by eliaska41 on Fri Aug 26, 2011 1:33 pm, edited 1 time in total.
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

εγω στην πορτο επαιζα με τον χαλκ δεξια σαν inside και αριστερα ο rodriguez σαν winger με φαλκαο ταργκετ μαν αλλα σε ρολο σαπορτ
και απεδιδε εξαιρετικα

ισως απλα καλυτερα να προτιμησεις το κεντρικο χαφ που ειναι πιο επιθετικογενες να παιζει απο την πλευρα του winger
oioigolf
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Thu Jun 30, 2011 4:30 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rtms wrote:Αυτος ο κομβος με δυσκολευει λιγο.Πχ στην πορτο ο amr ειναι ο Hulk και παιζει Inside frw.Aπο την αλλη πλευρα ομως aml ειναι ο rodriguez ο οποιος ειναι καθαρα παιχτης γραμμης μιας και εχει foot left only.Αρα αυτος μπαινει ως winger.Τωρα ο επιθετικος (Falcao) πρεπει να μπει target man για να αποδωσει ο κομβος?Η πρεπει να παιζω και στις 2 πλευρες με winger για να βαλω τον επιθετικο μου 100% target man?
Thank you for sharing, good luck to you!
Image
____________________________________
Golf Clubs For Sale|Callaway Diablo Edge Irons
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”