Ξαναχτίζοντας την .... Akropolis

Εδώ κάνεις τα πρώτα σου βήματα στο τομέα των ιστοριών
JasonZante
Asst Researcher Ζακύνθου
Asst Researcher Ζακύνθου
Posts: 4317
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:37 am
Football Manager της ομάδας: IF Brommapojkarna
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,ΠΑΟ
Status: Be humble, bitch, sit down, be humble
Location: Pattaya, Thailand
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μόνο 5 χιλιάρικα ρε συ? :D

Α και κάτι άλλο εγώ δεν θα πήγαινα με την γυναίκα μου στην Σουηδία -puppie

Nickpes21 wrote:Image

Akalla, Stockholm ... 1/2/2010 , 5 το απόγευμα

I think that it is about time dear Brunghilde ... I must call him now

Image


-Ναι ?
-Hello, may I speak with mr Pestma ... Persma ... Pesmetzoglou ?
-Pesmatzoglou you mean ... I'm all ears, who is it ?
-Γεια σου πατριώτη !!!!
-Μυτιληνιός είσαι ?
-Όχι, Έλληνας
-(κανείς δεν είναι τέλειος) Με ποιόν έχω τη τιμή να ομιλώ ?
-Από Σουηδία σε παίρνω, δεν γνωριζόμαστε ... βρήκα τα στοιχεία σου από ένα γραφείο Manager ... είμαι πρόεδρος σε μια ομάδα εδώ με Ελληνικές ρίζες ... Ξέρεις, ψάχνουμε προπονητή ...
-Συγγνώμη γιατί με πιάσατε εξ απροόπτου ... για τι ακριβώς θέμα μιλάμε ?
-Έχουμε μια ομάδα εδώ, λέγεται Akropolis IF, είμαστε στη 4η κατηγορία και σκεφτόμασταν αν θα ήθελες να αναλάβεις. Δεν έχουμε χρήματα ιδιαίτερα, το γήπεδο μας είναι μικρό, αλλά έχουμε όρεξη και θέληση να χτίσουμε μια καλή ομάδα.
-Μάλιστα ... για την ώρα δεν είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικά όλα αυτά, όμως και εδώ χάλια είναι ... είπε και ο Benny κάτι μπούρδες εχθές ...
-Σου προσφέρουμε 5000 € το χρόνο
-Με συγχωρείτε, αλλά 5000 δεν φτάνουν στην Ελλάδα, πόσο μάλλον στη Σουηδία
-Θα σας προσφέρουμε και δουλειά στο οικογενειακό ταβερνίο, έχουμε σουβλάκια, τζατζίκια και άλλα Ελληνικά πράγματα
-Εαν θα έχω και δωρεάν διατροφή στη ταβέρνα το συζητώ
- .... Εντάξει, το προσφέρουμε και αυτό
-Καλώς, ετοιμάζω γυναίκα και παιδί και με το πρώτο Αεροπλάνο θα είμαστε Σουηδία ... σε ποια πόλη είστε ?
-Στοκχόλμη, λίγο έξω δηλαδή. Θα συνεννοηθούμε αύριο για το πως θα βρεθούμε ...
-Καληνύχτα




-Γυναίκα, φεύγουμε για Σουηδία, ντύσε το παιδί, βρήκα δουλειά!!!!
"Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor"
User avatar
Macross
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 3243
Joined: Tue Sep 02, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Γλυφάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nickpes21 wrote: -Σου προσφέρουμε 5000 € το χρόνο
-Με συγχωρείτε, αλλά 5000 δεν φτάνουν στην Ελλάδα, πόσο μάλλον στη Σουηδία
-Θα σας προσφέρουμε και δουλειά στο οικογενειακό ταβερνίο, έχουμε σουβλάκια, τζατζίκια και άλλα Ελληνικά πράγματα
Μπορείς αντί για προπονητική και τακτική που δεν το κατέχεις να ποστάρεις συνταγές.
And they shall know no fear...
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

καλή αρχή φίλε και συγχαρητήρια... μόνο αν θέλεις μην γράφεις με τα γαλάζια γράμματα... είναι πολύ φωσφοριζέ και κουράζουν, άσε που δεν διαβάζονται εύκολα... διάλεψε αν μπορείς κάποιο άλλο χρώμα να συνδυάσεις με το βαθύ μπλέ
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

"Kontrollera Flight 2121 från Athena"
(Άφιξη πτήσης 2121 από Αθήνα αστοιχείωτοι)


-Μου είπε πως θα είναι στην έξοδο των αφίξεων ... αμα δεν τον καταλάβω έχω τηλέφωνο
-Υπάρχει εκεί ένα με πινακίδα που γράφει το όνομα σου
-Μεγαλεία .... κράτα καλά τον μπέμπη και πάμε ... πολύ χιόνι ρε γμτ ...

-Ο κος Δάμος ?
-Ο κος Πεσματζόγλου? Καλωσήρθατε στη Στοκχόλμη, ελπίζουμε να είχατε ευχάριστο ταξίδι
Θα θέλατε να σας πάω στο ξενοδοχείο και μετά να σας μεταφέρουμε στα γραφεία για τις τελικές διατυπώσεις?

-Πολύ ευχαρίστως.

1 ώρα μετά στα γραφεία της Akropolis

-Κοιτάχτε κε Δάμο, εκτιμώ πολύ την πρόταση σας όμως θέλω να ξέρω ακριβώς τις συνθήκες και τις προσδοκίες
-Στην ουσία αυτό που θέλουμε είναι η ομάδα να έχει μια αξιοπρεπή πορεία, να είναι στο πάνω μέρος του πίνακα. Τα χρήματα δεν υπάρχουν ... οι μισθοί ξεπερνούν το wadge budget και χρειάζονται σωστές κινήσεις για να μην έχουμε οικονομικά προβλήματα
-Πολύ καλά .... η φιλοσοφία μου είναι να προσπαθήσουμε να αναβαθμίσουμε τις ακαδημίες μας, να στηριζόμαστε σε δικούς μας παίκτες και σιγά σιγά να γίνει κάτι καλό, αν φυσικά ευοδωθεί η συνεργασία μας με τα χρόνια
-Άψογα...πάμε τώρα από την ταβέρνα να φάτε, σε λίγο θα βγουν και οι ανακοινώσεις
-Να πάω να πάρω την οικογένεια και θα σας βρούμε εκεί ... καλή μας επιτυχία

Image
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να δω πως θα κανεις την προπονητικη και τα τζατζικια θα πας για προπονηση και θα βρωμας σκορδιλα!καλη αρχη!
JasonZante
Asst Researcher Ζακύνθου
Asst Researcher Ζακύνθου
Posts: 4317
Joined: Sat Aug 22, 2009 10:37 am
Football Manager της ομάδας: IF Brommapojkarna
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,ΠΑΟ
Status: Be humble, bitch, sit down, be humble
Location: Pattaya, Thailand
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχουμε καλές ακαδημίες τουλάχιστον ή όποιον πιτσιρίκι να'ναι θα βάζεις? :D
"Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor"
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το επόμενο πρωί, τα νέα είχαν διαδοθεί στις τοπικές εφημερίδες οι οποίες με μια έκπληξη αντιμετώπισαν το γεγονός.

Στην αρχική ανακοίνωση της διοίκησης ο τύπος αντέδρασε με έναν μάλλον αρνητικό τρόπο
Image

Με έπιασε ένα μικρό άγχος, όμως ήρθε το μύνημα του προέδρου να με ησυχάσει
Image

Στη συνέχεια επισκέφτηκα για πρώτη φορά το γήπεδο που είναι και ο χώρος προπονήσεων.
Image

Η γνωριμία μου με τους παίκτες ήταν πρώτο μέλημα. Έχουμε μερικούς Έλληνες , που όμως τα Ελληνικά τους περιορίζονται στο "Έλενα Παπαρίζου" :shock: και οι υπόλοιποι Σουηδοί ντόπιοι.
Καλά παιδιά δείχνουν, λίγο κρυόκωλοι αλλά εκεί που ζουν τι να το κάνεις ...

Κάπου εκεί μου ήρθε και ένα fax από τον πρόεδρα
Image

Αμέσως τον παίρνω τηλέφωνο

-Κύριε Δάμο ...
-Ναι πες μου (όπα, αρχίσαμε από τώρα τον ενικό ? )
-Εδώ μου ζητάτε στην ουσία να μειώσω το budget
-E , ναι
-Μα η ομάδα έχει αδυναμίες
-Το ξέρω παιδί μου, αλλά δεν βγαίνουμε, πρέπει να προσπαθήσεις με οτι υπάρχει, δεν πάει καλά και η ταβέρνα
-Θα στραφώ σε δανεικούς τι να κάνω ... τις επόμενες μέρες θα κοιτάξω ποιοι από τους παίκτες μου κάνουν και ποιοι όχι ώστε να δω στη συνέχεια
-Οτι νομίζεις, μόνο μην ζητήσει έξτρα χρήματα

Στην επιστροφή στο σπίτι σκεφτόμουν πως να προχωρήσω. Αποφάσισα να δω στην προπόνηση όλους τους παίκτες και στη συνέχεια θα απομάκρυνα κάποιους που δεν θα μου έκαναν με μεγάλα συμβόλαια. Θα έψαχνα μικρούς πειναλέους να πλαισιώσω την ομάδα και όπου βγεί ... και μια που είπα για πειναλέους ... -mcdonalds
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχεις πολυ δυσκολο εργο πρεπει να ψαξεις παρα πολυ στους ελευθερους καλους παικτες...για να δουμε τι θα κανεις....
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχει περάσει μια εβδομάδα προπονήσεων ... επιστρέφω στο σπίτι

-τελικά άξιζε τον κόπο, έχει η ομάδα κάποιες βάσεις?
-Κοίτα, έχουμε μερικούς καλούς για το επίπεδο, ένας ΕλληνοΣουηδός, ο Παππάς (όχι της ΑΕΚ)
Image
ένας Claus
Image
και ένας Σουηδός μαύρος, Allyn τον λένε
Image
Σε αυτούς θα βασιστώ και γύρω τους θα χτίσω την ομάδα.
Έχω κάνει και κάποιες κινήσεις για μεταγραφές
Image
Ο Simba και ο Andreasson πιστευω να βοηθήσουν. Γενικά είναι δύσκολα όμως πιστεύω οτι θα πάμε καλά
-μακάρι ... πάντως ευτυχώς που αυτοί παίζουν το πρωτάθλημα τους άνοιξη με φθινόπωρο ... δεν είναι για μπάλα με τα χιόνια
-Αφού για να κάνουμε προπονηση φοράνε παγοπέδιλα -mperdema
Αύριο είπα τον πρόεδρο και τον βοηθό μου να έρθουν για φαγητό, να βαλουμε τη μεγάλη σημαία της ΑΕΚ στο σαλόνι ... να δουν τι άφησα για χάρη τους ...
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα εχεις πολυ δυσκολο εργο με την ομαδα αλλα σε πιστευω θα τα πας πολυ καλα!
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη κι απο μενα,ευχομαι να τα πας οσο το δυνατον καλυτερα :-)
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η προετοιμασία κύλησε με κάποια φιλικά και προβληματισμούς. Πλέον η ομάδα συγκεντρώνεται για το πρώτο παιχνίδι με αντίπαλο την Varmdo. Στο λεωφορείο που μας μεταφέρει στη περιοχή του αγώνα με παίρνει τηλέφωνο ο πρόεδρος

-Έλα, φτάνετε?
-Ξέρω γω? Δεν εχω ξαναπάει, κάτι δάση και λίμνες βλέπω.
-Ε καλά πάτε.Εκει στις λιμνες εχει καλη πεστροφα, στο γυρισμό ρίξτε κανα καλάμι να φέρετε μερικές για την ταβέρνα
- :shock:
Καλη επιτυχία στον αγώνα, να ξέρεις είναι καλούτσικη ομάδα αυτή
- Τι να σας πω. Εδώ καλά καλά ακόμα δεν ξέρω τη δική μου.
-τουτ τουτ (έπεσε η γραμμή)

-coach vi kom
- Ρε συ Παππά, τι λέει ο Pettersson, πες του να μου μιλάει Αγγλικά επιτέλους
-Λέει οτι φτάσαμε coach
- Καλά εδώ είναι .... λες και βρήκαν έναν αγρό και φύτεψαν δοκάρια ...
ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΤΕ...Γιαλαβούζη κάνε τη μετάφραση
Θα παίξουμε 4-5-1 , Allyn θα είσαι στη κορυφή της επίθεση. Γιάννη θα είσαι πάγκο για αλλαγή. Θα παίξουμε με έναν επιθετικό.
Ο Felix θα είναι ο επιπλέον παίκτης στο κέντρο. Κλείστα και στιβαρά, πάμε για την ισοπαλία και οτι κάτσει
Spoiler: show
Image
Για κάποιο λόγο που ποτέ δεν κατάλαβα είμασταν αρκετά καλοί, ο Παππάς από δεξιά δείχνει πραγματικά καλός παίκτης. Οι άλλοι δεν μας απείλησαν ιδιαίτερα και μάλλον εύκολα νικήσαμε. Νομίζω πως στα εκτός θα καθιερώσω το 4-5-1 και το 4-4-2 στα εντός
Τηλεφωνώ σπίτι ...

-Ναι?
-Έλα, επιστρέφουμε ... πήρα κάτι πέστροφες, βάλε το φούρνο να ζεσταίνει, θα φάμε βασιλικά σήμερα!!!
Last edited by Nickpes21 on Sat Oct 08, 2011 8:47 pm, edited 1 time in total.
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1481
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
H Ακροπολις εκανε φετος προετοιμασια στο προπονητικο κεντρο του Παναιτωλικου. Το τιμανε το ονομα τους! :D
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ωραιο το πρωτο ματσ!συγχαρητηρια για την νικη!Συνεχισε ετσι για να δουμε τι θα κανουμε στο μελλον
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ημέρα αγώνα, πρωί πρωί και τηλεφωνεί ο πρόεδρος

-Καλημέρα, βρέχει
-Ε τι , πως ?
-Φοβάμαι πως δεν θα έρθει κόσμος
-Λες και μαζεύουμε πλήθη Ε δεν πειράζει, το βασικό είναι να πάει καλά η ομάδα
-Μα πήρα τόσα hot dog από το ΙΚΕΑ για την καντίνα, ποιος θα τα πάρει?
-Πρόεδρε, πρέπει να φύγω να παω στο γήπεδο ... να δουμε τακτικές


Με την άφιξη μου στο γήπεδο οι παίκτες είναι εκεί. Στο cdplayer των αποδυτηρίων παίζει Abba, "the dancing queen" :shock:

-Καλά με τέτοια τραγουδια φτιάχνεστε?
(Γιαλαβουζης)-Coach είναι αρκετά "ανεβαστικό"
-Έχω φέρει κάτι manowar, θα σας πωρώσει, κάτσε να βάλω
(A.Pettersson)-Vad är det för oväsen
-Δεν του έχω πει να μιλάει αγγλικά αυτουνού? Αμα τον ξαναβάλω βασική γράψτε μου. Καποιος να του το πει
-ok coach, calm down, I'm sorry
-Λοιπόν, σήμερα θα παίξουμε 4-4-2 ... η ενδεκάδα που ετοιμάζαμε από την αρχή. Γιάννη (Τσόμπος) θα σου γεμίζουν τη μπάλα και με το κεφάλι να βρίσκεις τον Allyn, είσαι ψηλό παιδί και το έχεις. Από τα πλάγια θα παίζουμε. Simba και Παππάς είναι ευκαιρία να φανείτε σήμερα. Οι άλλοι είναι το φαβορί αλλά με προσοχή κάτι θα γίνει
Spoiler: show
Image
Βαρετό παιχνίδι, εκείνοι μακρυνά σουτ, εμείς κάναμε και μερικές καλές φάσεις. Το γκολ στις καθυστερήσεις μας έστειλε όλου στα κάγκελα. Είναι εμφανές πως δεν είμαστε ομάδα πρωταθλητισμού αλλά όχι και τόσο κακοί όσο νόμιζα στην αρχή, για το επιπεδο της κατηγορίας τουλάχιστον
-Grattis παιδια (άτσα και το Σουηδικό μου). Παίξαμε καλά, και να μην το έβαζε αυτός θα το έβαζε ο Γιάννης που ακολουθούσε από πίσω. Το βασικό είναι πως κρατάμε καλά πίσω

Μπαίνει ο πρόεδρος

-ΞΕΠΟΥΛΗΣΑ!!!!
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
Post Reply

Return to “Conference”