Walk on...[END]

Ιστορίες που κέρδισαν την άνοδό τους σε επαγγελματικό επίπεδο
Post Reply
AlEx_FaMaGuStA
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 422
Joined: Mon Jan 25, 2010 2:37 am
Football Manager της ομάδας: Αχιλλέας Νεοχωρίου Άρτας
Αγαπημένη Ομάδα: Σαλαμίνα Αμμοχώστου
Status: once erasmus - always erasmus
Location: Cyprus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι ξεφτίλα ήταν αυτή η 4άρα που μας έριξες :?: -thymwmenos
Πολυβόλο η επίθεση σου :2gunfire:
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

The_Phenom wrote:Ωραία η αρχή και η 4άρα στη United, αλλά η διάρκεια έχει σημασία! :wink:
περιμένουμε τη συνέχεια...
Και τα δύο έχουν σημασία!
AlEx_FaMaGuStA wrote:Τι ξεφτίλα ήταν αυτή η 4άρα που μας έριξες :?: -thymwmenos
Πολυβόλο η επίθεση σου :2gunfire:
:twisted: :twisted: .. Και που σαι ακόμα!!! :P


Μάγκες τώρα γράφω διαγωνίσματα κάθε μέρα και την Τρίτη το βράδυ θα βρω κενό για να γράψω συνέχεια!!!

Ευχαριστώ!
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Περιμένουμε εναγωνίως φίλε... ΑΚΟΜΑ???? :D
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σόρρυ παιδιά αλλά μέχρι την άλλη Παρασκευή γράφουμε κάθε μέρα σχολείο εξετάσεις(έχει πολλά μαθήματα η Δευτέρα Λυκείου γμτ :D ).. Θα προσπαθήσω να κλέψω χρόνο το βράδυ για να ποστάρω την συνέχεια.. Γύρω στα 15 ματς θα είναι!!
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[Π] - Παρουσιαστής εκπομπής Sky Sports


Image


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=39oqqDMj ... re=related[/youtube]

[Π] - Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι και καλώς ήρθατε στο Sky Sports. Σήμερα έχουμε την τιμή να έχουμε κοντά μας τον νεαρό πολυνίκη προπονητής της Λίβερπουλ κύριο Μητρόπουλο.
Καλησπέρα Γιώργο.

[Γ] - Καλησπέρα σας.

[Π] - Λοιπόν Γιώργο όπως έχουμε δει με την μέχρι τώρα πορεία της Λίβερπουλ τα πας περίφημα. Και σε ντέρμπι και σε απλά ματς.

[Γ] - Ναι. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος με την απόδοση των παικτών μου. Πολλοί στην Αγγλία δεν το περίμεναν πως τώρα στην 15η αγωνιστική θα είμαστε 3 βαθμούς πίσω από την πρώτη Chelsea και θα ισοβαθμούμε με την Tottenham.

[Π] - Έχεις δίκιο και το πιο αναπάντεχο είναι ότι όλο αυτό το έχεις καταφέρει εσύ. Ένας προπονητής από το πουθενά ή μάλλον καλύτερα, ένας προπονητής από τα βάθη της Ελλάδας στο παρασκήνιο του Αγγλικού πρωταθλήματος!

[Γ] - (Γέλιο)..

[Π] - Ο απολογισμός μέχρι τώρα είναι πολύ καλός. 20 ματς, 17 νίκες, 1 ισοπαλία και μόλις 2 ήττες. Εξαιρετική δουλειά μέχρι τώρα!

[Γ] - Ναι τα πάμε πάρα πολύ καλά αλλά θέλουμε αρκετή δουλειά μέχρι να φτάσουμε στην κορυφή.

[Π] - Λοιπόν ας τα πάρουμε με την σειρά. Πρώτα για το πρωτάθλημα.

[Γ] - Για πάμε.


Image



[Γ] - Ένα πολύ θετικό ξεκίνημα όπου προμήνυε πολλά για την συνέχεια του πρωταθλήματος. Σε αυτό το ματς ο Suarez έδειξε από την αρχή τις προθέσεις του όπως και ο Vucinic.

[Π] - Ναι και όπως βλέπουμε σκόραρε κι ένας νεαρός παίκτης. Ο Jonjo Shelvey.

[Γ] - Ναι. Τον Shelvey τον πιστεύω πολύ!! Γιαυτό πήρε αρκετές ευκαιρίες από εμένα μέχρι τώρα και θα συνεχίσει να παίρνει.
Αλλά θα δούμε στο τέλος πως τα έχει πάει μέχρι τώρα μαζί με τις δύο μεταγραφές που μέχρι τα πρώτα ματς ήταν υπό αμφισβήτηση από πολύ κόσμο!





Image

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5X0JcJ5mkUE[/youtube]





Image




[Π] - Το πρώτο στραβοπάτημα δεν άργησε να έρθει.

[Γ] - Αυτή είναι η αλήθεια. Θυμάμαι πως τότε όλοι οι ποδοσφαιριστές είχαν μπει μέσα στον αγωνιστικό χώρο με την ψυχολογία του βαριέμαι να παίξω σήμερα γιατί δεν έβαλες άλλον στην θέση μου.
Αλλά την άλλη μέρα κάθισα τους μίλησα λογικά πως αυτό δεν πρέπει να ξαναγίνει γιατί είμαστε μεγάλο σωματείο και πολύς κόσμος έχει απαιτήσεις από όλους μας και ευτυχώς λογικεύτηκαν!

[Π] - Γενικά έχεις αυτό το λέγειν.

[Γ] - Μου αρέσει να συνομιλώ με τους παίκτες μου και γενικά να υπάρχει μία επικοινωνία. Προσπαθώ να τους δώσω να καταλάβουν πως όλοι εδώ είμαστε μια ενωμένη οικογένεια.
Δεν είμαι από τους προπονητές που έρχονται για τα τυπικά λένε ένα γεια σας και φεύγουν.
Μοιράζονται οι παίκτες τις ανησυχίες τους μαζί μου, προσωπικά τους προβλήματα και σε ένα βαθμό οφείλεται η εξαιρετική πορεία μας. Γι αυτό η ψυχολογία των παικτών είναι στα ύψη!!

[Π] - Μπράβο Γιώργο. Έτσι πρέπει. Διότι η ψυχολογία είναι το 50% της επιτυχίας κιόλας!

[Γ] - Σωστά!

[Π] - Πάμε παρακάτω.



Image



[Π] - Δεύτερο ντέρμπι της χρονιάς το οποίο στέφθηκε με επιτυχία!

[Γ] - Έτσι είναι. Το highlight του αγώνα ήταν όταν ο Suarez τετ-α-τετ με τον Cech πήγαινε να κάνει το πλασέ και πριν το κάνει έρχεται ο David Luiz με ένα τάκλιν από πίσω και σπρώχνει την μπάλα βάζει το αυτογκόλ και παίρνει την μπουκιά από το στόμα του Luis.
Ο David σαστισμένος, ο Cech με τον Suarez τον κοίταζαν για λίγο εκνευρισμένοι και το κοινό γιούχαρε.
Άσε. Τρελό γέλιο :P

[Π] - Χαχα. Θυμάμαι. -rofl



Image



[Π] - Καπάκι κι άλλο ντέρμπι αλλά αυτή τη φορά γνώρισες την ήττα. Πες μας λίγα λόγια.

[Γ] - Εδώ κολλάει μία παροιμία που λέμε εκεί στην Ελλάδα. Τρίτη και φαρμακερή!
Ήταν ένα συγκλονιστικό ματς. Σαν χθες το θυμάμαι. Είχε ένα ημίχρονο γεμάτο με φάσεις η κάθε ομάδα.
Συνολικά σε όλο το ματς 8-9 τετ-α-τετ.
Όποιος και να νίκαγε θα ήταν αδικία όπως και το Χ άμα ερχόταν.
Εντάξει ήταν από τα ματς διαφήμισης ποδοσφαίρου κι από αυτά που δεν θες να τελειώσουν ποτέ!

[Π] - Κι ευτυχώς έχεις παίξει κι άλλα τέτοια και γενικότερα είσαι από τους προπονητές που προσφέρουν πολλά γκολ και πλούσιο θέαμα!

[Γ] - Ναι. Με την άμυνα δεν τα πάω πολύ καλά. Δηλαδή δεχόμαστε ένα γκολ ανά παιχνίδι περίπου αλλά με την επίθεση τα πάω περίφημα γιατί εκεί είναι ο τομέας μου. Προσπαθώ να παίζω ένα ελκυστικό ποδόσφαιρο. Αυτή είναι η φιλοσοφία μου που ευτυχώς την πέρασα αμέσως στους παίκτες κα ιτην αφομοίωσαν στον 100% σε ''χρόνο dt''!



Image



[Π] - Τι έγινε εδώ ρε μεγάλε. Πολύς ντόρος έγινε ότι το έδωσες.

[Γ] - Άσε. Μας άφησε με ανοικτό στόμα η φοβερή εμφάνιση της Newcastle όπου αποδικνύει περίτρανα πως στο ποδόσφαιρο δεν υπάρχουν φαβορί. Και από τότε έφυγε από τις τελευταίες θέσεις και έφερε κάποια θετικά αποτελέσματα πολύ σημαντικά για την συνέχειά της!!!


Μεταξύ μας τώρα μου το ζήτησε ένας φίλος μου να το δώσω. Ο Μάνος(GrKiller) Και τι να κάνω. Είμαι μεγάλη ψυχή... :D

[Π] - Γκούχου, γκούχου... μαζέψου.. Πάμε λοιπόν στον επόμενο αγώνα..



Image




[Γ] - Δεν έχω να πω πολλά εδώ. Ψιλό χαλαρή νίκη. Κακώς αλλά δεν ασχοληθήκαμε και πολύ γιατί ακολουθούσαν πιο δύσκολα παιχνίδια και δίναμε την ευκαιρία σε αναπληρωματικούς καθώς παίζουμε συνέχεια Τετάρτη-Σάββατο παιχνίδια!




Image




[Γ] - Τα ίδια με από πάνω. Το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι ο Wilson έφαγε πολύ καζούρα στα αποδυτήρια. Άσε τρελό γέλιο..


[Π] - Τα έμαθα από ένα ρεπορτάζ που έκανα ο ίδιος τότε σε αυτό το ματς.




Image




[Π] - Suarez on fire :2gunfire: κι εδώ!!

[Γ] - Ναι η παικτούρα. Όπως και ο Vucinic με τις ασσίστ του και τις ντρίμπλες του!!!





Image





[Γ] - Σε αυτό το ήσυχο Σαββατιάτικο απογευματάκι παίξαμε ωραία μπάλα σκοράραμε το πρώτο γκολ και τι πήγαμε να πάθουμε ρε. Από το πουθενά η West Ham έφυγε κόντρα επίθεση και πήρε πέναλτι. Άσε ρε πήγα να μείνω.
Ευτυχώς έχουμε τον φύλακα άγγελο κάτω από τα δοκάρια και το έσωσε.

[Π] - Και άντε μετά να έφτανες την πρώτη Tottenham που δεν έχει κάνει ούτε μία ήττα φέτος(τουλάχιστον μέχρι τότε).

[Γ] - Άστα να πάνε ρε. Πήγα να μείνω. Πραγματικά από του ΠΟΥΘΕΝΑ! :shock:





Image





[Π] - Ανέλυσε μας αυτό το ματς

[Γ] - Έλα πάμε παρακάτω βαρέθηκα. Έχουμε άλλα 8 ματς ακόμα να παρουσιάσουμε. Αφού οι αριθμοί μιλάνε από μόνοι τους!

[Π] - :shock: :? :?

Που τον βρήκανε αυτόν ρε; :|





Image





[Π] - Δεν νομίζω να θες να φύγουμε κι από εδώ!

[Γ] - Όχι ρε. Τρελός είσαι;
Σε αυτό το ματς. Παίξαμε ΤΗΝ μπάλα
Όλοι είχαν φαβορί την Tottenham επειδή είχε την καλύτερη άμυνα και μία από τις καλύτερες επιθέσεις αλλά και επειδή δεν είχε κάνει ούτε μία ήττα.
Αλλά όταν κάποιος παίζει με την Liverpool καλό θα είναι να ξέρει ότι το αποτέλεσμα θα είναι ένα και μοναδικό!
Δεν νομίζω να χρειάζεται να πω ποιο!!

[Π] - Φυσικά και όχι. Ένα ματς solo Suarez και με ανατροπή του σκορ!!!

[Γ] - Ναι παρότι βρεθήκαμε σχετικά νωρίς πίσω στο σκορ δεν απογοητευτήκαμε. Κι ας μπήκε ξαναλέω αρκετά νωρίς. Για πολλούς η ψυχολογία τότε τσακίζεται αλλά άλλο οι πολλοί και άλλο η Liverpool 8)



Τώρα ας περάσουμε στο Carling Cup..




Image


Image


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zBwm4uTWaVg[/youtube]




Image




[Π] - Μια δύσκολη και αγχωτική νίκη βλέπω εγώ εδώ..

[Γ] - Κοίτα το αστείο της υπόθεσης είναι ότι εγώ δεν ήθελα να προκριθώ καθώς έλεγα Τετάρτη-Σάββατο όλο ματς παίζουμε θα μαμηθούν οι παίκτες μου..
Έτσι είχα βάλει νέους μέσα, αναπληρωματικούς κλπ αλλά η τύχη βλέπεις μας ευνόησε και προκριθήκαμε παρότι δεν παίξαμε μπάλα..

[Π] - Ευτυχώς δηλαδή γιατί όπως θα δούμε στην συνέχεια πήρες την προσωπική σου εκδίκηση από τον Wenger!





Image





[Γ] - REVENGE!

Πόσο την καταχάρηκα αυτή μας την νίκη. Ήθελα να ταπεινώσω τον Wenger για όσα έλεγε για μένα και τελικά το έκαν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! 8)

ΤΗΝ 5ΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΣΑΣ Γ....Ε!!!!


Άντε γεια πελάτες!
:ribo +1!!!!!

[Π] - Καλά ηρέμησε ρε Γιώργο. Τελικά η τύχη σε ευνόησε με τους χωριάτες για αυτόν εδώ το λόγο.

[Γ] - Ναι. Και να φανταστείς ήθελα τον αποκλεισμό ο βλάκας! :D
ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΛΕΜΕ ΡΕΕΕΕ!!



Τώρα σειρά έχει το Europa League



Image

Image

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xUMQzsD2D-4[/youtube]




Image

[Π] - Αφού έπαιξες και το τελευταίο αδιάφορο ματς με την Rudar έπεσες σε έναν όμιλο μέτριο με:


LEVERKUSEN
BESIKTAS
Π.Α.Ο.Κ.



Αλλά έδειξες πως τα καταφέρνεις μια χαρά κι εκεί και τα συνεχόμενα παιχνίδια δεν σε επηρρεάζουν και πήρες την πρόκριση στα πρώτα τέσσερα ματς με τα δύο τελευταία να μένουν και να είναι αδιάφορα..




Image


Image


Image


Image



[Γ] - Ένα μόνο έχω να πω! ΘΑ ΤΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[Π] - Πριν κλείσουμε κυρίες και κύριοι να σας πούμε ότι δεν είχαμε εικόνα από το ματς με την Fulham όπου η Liverpool νίκησε με 5-0(δεν έπιανε το alt+F9) και να δούμε τα στατιστικά του μικρού του Shelvey και των μεταγραφών που έγιναν το καλοκαίρι!
(Του Τοροσίδη είναι σε .png καθώς δεν άλλαζε για κάποιο περίεργο λόγο. Σόρρυ :? )




Image



Image



Image



Image


Ξέχασα να βγάλω φώτο με την βαθμολογία από το Europa αλλά την θυμάμαι:


Σε 4 αγώνες:

Liverpool: 12
Leverkusen: 4
Π.Α.Ο.Κ.: 4
Besiktas: 3






Σόρρυ που το άργησα αλλά φταίνε οι εξετάσεις βλέπετε!
User avatar
GrKiller
Coach
Coach
Posts: 2819
Joined: Tue Jun 09, 2009 11:46 am
Football Manager της ομάδας: Juve
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΦΗ , Man Utd , Juve
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ανωτερώτητα της Νιουκαστλ σε νίκησε και όχι η επιμονή μου να το δώσεις :P

Τουμπανακι ο Σέλβει !
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γι αυτό μου τα έπρηζες στο msn; :D


Ο Shelvey έτσι ξεκινάει το game. Δεν έχει τουμπανιάσει ακόμα καθόλου. Έχει δύο αστέρια και περιθώριο βελτιώσης για άλλα δύο!
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ χαλαρος 8)
Τρεμπλ, ΟΚ, του χρονου οτι διοργανωση παιξεις τη σηκωνεις αλλα μετα? Εννοω πως το save εχει... ημερομηνια ληξης, εκτος αν εχεις καποιο συγκεκριμενο προτζεκτ.
User avatar
Tripoli6
Amateur
Amateur
Posts: 108
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:18 pm
Football Manager της ομάδας: Αστέρας Τρίπολης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλοι οι Τοροσίδης Vucinic και Shelvey. -traino η ομαδα. συνεχισε ετσι και θα φτασουμε ψηλα!!!!
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bjbill wrote:Πολυ χαλαρος 8)
Τρεμπλ, ΟΚ, του χρονου οτι διοργανωση παιξεις τη σηκωνεις αλλα μετα? Εννοω πως το save εχει... ημερομηνια ληξης, εκτος αν εχεις καποιο συγκεκριμενο προτζεκτ.
Γενικά και irl είμαι χαλαρός τύπος! 8) -ksaplwstra
Κοίτα θα σηκώσω πρώτα CL και μετά θα φύγω για νέα challenges!

Tripoli6 wrote:πολυ καλοι οι Τοροσίδης Vucinic και Shelvey. -traino η ομαδα. συνεχισε ετσι και θα φτασουμε ψηλα!!!!
Αυτό έχω σκοπό να κάνω 8)
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καναμε τις πρωτες γκελες αλλα συγχωρησε!!!!




Off Topic:
Κατω στο μουσικο μονοπωλειο των Kasabian!!!!
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτό έλειπε να μην με συγχωρούσατε :D
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πουλημενε!!! ΟΥ ΡΕ ΟΥ!!! ΟΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΕ,ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ! ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΘΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΟΜΑΔΑΡΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ NEWCASTLE! -thymwmenos
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SiNgLe wrote:Αυτό έλειπε να μην με συγχωρούσατε :D
Συγχωρεμένος... -papas


:) Ωραίος μαν, πάμε για μεγάλα πράματα τώρα... Θέλω 6ο Ευρωπαικό τρόπαιο στο Μερσευσαιντ!
Ντάξει και το πρωταθληματάκι δεν θα με χάλαγε...

U ll never walk alone...
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BlueAno wrote:Πουλημενε!!! ΟΥ ΡΕ ΟΥ!!! ΟΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΚΥΡΙΕ,ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ! ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΘΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΟΜΑΔΑΡΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ NEWCASTLE! -thymwmenos
Ο Μάνος φταίει 8)
Delije7 wrote:
SiNgLe wrote:Αυτό έλειπε να μην με συγχωρούσατε :D
Συγχωρεμένος... -papas


:) Ωραίος μαν, πάμε για μεγάλα πράματα τώρα... Θέλω 6ο Ευρωπαικό τρόπαιο στο Μερσευσαιντ!
Ντάξει και το πρωταθληματάκι δεν θα με χάλαγε...

U ll never walk alone...
Και τα 4 θα τα σηκώσουμε ρε!! Και του χρόνου CL!!!!!!
Post Reply

Return to “League two”