μια παλια ιστορια...[SEASON 7][The End]

Ιστορίες που αντέχουν στο χρόνο και συνεχίζουν τη πορεία τους
Post Reply
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Crewe Alexandra F.C vs West Ham F.C
ImagevsImage
Image
Η ομαδα επαιζε ενα δυσκολο εντος εδρας παιχνιδι αλλα μπορουσαμε να το κερδισουμε γιατι ειμασταν πιο ποιοτικη ομαδα...
Spoiler: show
Image
Η ομαδα επαιξε ενα παρα πολυ καλο ποδοσφαιρο μετα το γκολ που δεχτικαμε βγηκαμε μπροστα και το γυρισαμε βαζοντας 4 γκολ!ο Campbell ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση και δεν σταματαει να σκοραρει!
Image
Palermo F.C vs Crewe Alexandra F.C
ImagevsImage
Image
Ηταν το πρωτο ματσ που διναμε για το Europa μπορουμε να παρουμε την νικη αν προσεξουμε την αμυνα μας
Spoiler: show
Image
Η παλερμο ειναι πιο καλη ομαδα αλλα μπορουμε να την περασουμε γιατι εχουμε πολυ καλο τερματοφυλακα!Βαλαμε ενα γκολ στο δευτερο ημιχρονο με τον συνηθη υποπτο τον Campbell αλλα μας ισοφαρισαν στο 87 αν κερδιζαμε σημερα ηταν μιση προκριση αλλα και η ισοπαλια ειναι πολυ καλο αποτελεσμα!
Image
Wolves F.C vs Crewe Alexandra F.C
ImagevsImage
Image
Ενα δυσκολο εκτος εδρας παιχνιδι απεναντι σε μια ομαδα που δεν της εχουμε παρει τον αερα
Spoiler: show
Image
Δεν παιξαμε καλα αλλα ο Campbell αρκουσε για να παρουμε την νικη!οταν προηγηθηκαμε με 0-2 γυρισαμε πισω για να μην κουραστουμε...
Image
Ipswich F.C vs Crewe Alexandra F.C
ImagevsImage
Image
Δευτερο συνεχομενο εκτος εδρας παιχνιδι αλλα μπορουμε να το κερδισουμε αν προσεξουμε!
Spoiler: show
Image
Ενα γκολ απο τον Campbell αρκουσε για να παρουμε την νικη...η καλη αμυνα μας βοηθησε στο να κλειδωσουμε το αποτελεσμα!
Image
Crewe Alexandra F.C vs Palermo F.C
ImagevsImage
Image
Το πιο δυσκολο παιχνιδι η ομαδα εχει αγχος καθως αν κερδισουμε η κρατησουμε το 0-0 περναμε στην επομενη φαση!
Spoiler: show
Image
Κριμα αυτο το αποτελεσμα μας αφηνει με μια πικρα στο στομα...Μπορουσαμε να το κρατησουμε το 1-1 αλλα δεν το καταφεραμε...Κριμα γιατι παιξαμε πολυ καλα...χασαμε και ευκαιριες για να το γυρισουμε το παιχνιδι αλλα και για να το ισοφαρισουμε ξανα δεν πειραζει αποδειξαμε οτι η ομαδα ειναι φτιαγμενη για μεγαλα πραγματα!

Image
Crewe Alexandra F.C vs Arsenal F.C
ImagevsImage
Image
Μετα απο τον αποκλεισμο για το Europa θελαμε να κερδισουμε την αρσεναλ για λογους ψυχολογιας αλλα και για να εχουμε νικη μεσα εξω και να ειμαστε απο πανω της σε περιπτωση ισοβαθμιας!
Spoiler: show
Image
Με μια γκολαρα απο τον μικρο που γυρισε τον δεκεμβριο απο τον δανεισμο του κερδισαμε τον αγωνα το γκολ ηταν μια βολιδα εκτος περιοχης οριζοντιο δοκαρι και μεσα!
Image

Η βαθμολογια εχει διαμορφωθει ετσι μετα απο 4 αγωνιστικες:
Image


Μια προσωπικη διακριση για δευτερο συνεχομενο μηνα:
Image
Τι κραταμε απο αυτες τις αγωνιστικες:
:arrow: Η ομαδα προσπαθησε να περασει στα ημιτελικα του Europa αλλα δεν ειναι ετοιμη για εκει ακομα!Ο απολογισμος ειναι σιγουρα θετικος καθως στην πρωτη εμφανιση ειμασταν η ευχαριστη εκπληξη της διοργανωσης!
:arrow: Στο πρωταθλημα η ομαδα παει εξαιρετικα και παιρνει τα αποτελεσματα που θελει!
:arrow: Μεγαλυτερη νικη ειναι αυτη με την αρσεναλ γιατι μας βοηθαει παρα πολυ για το μελλον!
Τι θα δουμε στο επομενο τελευταιο ποστ για την χρονια αυτη:
Image
:arrow: Εχουμε δυσκολο προγραμμα αλλα αμα το προσεξουμε μπορουμε να παρουμε τα αποτελεσματα που θα μας βοηθησουν στο να βγουμε Champions League!
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κριμα ρε γαμωτο για τον αποκλεισμο.Τα πηγαμε πολυ καλα.Τους κοντραραμε στα ισια.Η αληθεια ειναι οτι εχουν φοβερη ομαδα μβιλα,παστορε,σο κλπ κλπ

Του χρονου CL να τα γκρεμισουμε ολα.

Επιτελους θελω καινουργιο γηπεδο.Βαρεθικα να βλεπω αυτη την σαβουρα :D
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σαβουρα η γηπεδαρα της crewe???? ντροπη και αισχος...εγω τους το λεω να του ανεβασουμε χωρητικοτητα αλλα δεν το κανουν εχουμε μονο 15000 θεσεις...οταν ξεκινησα το save ηταν 11000 αν δεν κανω λαθος....
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spyrus7 wrote:σαβουρα η γηπεδαρα της crewe???? ντροπη και αισχος...εγω τους το λεω να του ανεβασουμε χωρητικοτητα αλλα δεν το κανουν εχουμε μονο 15000 θεσεις...οταν ξεκινησα το save ηταν 11000 αν δεν κανω λαθος....
Πρεπει να φτιαξουμε καινουργιο.Αυτο ειναι σαβουρα.Τωρα θα πεζουμε CL σε αυτο το κοτετσι θα φιλοξενουμε μεγαλες ομαδες?
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κριμα για τον αποκλεισμο,ομως πεσαμε με το κεφαλι ψηλα. Παμε τωρα για ενα θεαματικο τελος στο πρωταθλημα!
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BlueAno wrote:Κριμα για τον αποκλεισμο,ομως πεσαμε με το κεφαλι ψηλα. Παμε τωρα για ενα θεαματικο τελος στο πρωταθλημα!
Θες και θεαματικο εσυ τρομαρα σου!
Spoiler: show
ΑΝΤΙΝΑΚΟΙΤΑΞΕΙΣΤΗΝΟΜΑΔΑΜΑΣΠΟΥΤΡΩΣ4ΓΚΟΛΑΠΟΤΟΝΒΑΖΕΛΟΜΙΛΑΣΚΑΙΓΙΑΘΕΑΜΑ.ΑΜΑΔΕΝΤΟΠΑΡΕΙΣΦΕΤΟΣΣΥΚΩΝΕΣΕΚΑΙΦΕΥΓΕΙΣΠΡΟΧΘΕΣ.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Chelsea F.C vs Crewe Alexandra F.C
ImagevsImage
Image
Παιζαμε ενα πολυ δυσκολο εκτος εδρας αγωνα με την ομαδα που βρισκεται στην πρωτη θεση!
Spoiler: show
Image
Μας ισοφαρισαν στο τσακ!Μπορουσαμε να κερδισουμε αλλα και η ισοπαλια ειναι πολυ καλο σκορ!
Image
Crewe Alexandra F.C vs Manchester City F.C
ImagevsImage
Image
Ηταν δευτερο συνεχομενο παιχνιδι που παιζαμε με την ομαδα που βρισκεται μια θεση παω απο μας αν την κερδισουμε βαζουμε υποψηφιοτητα και για να κλεψουμε το πρωταθλημα στις τελευταιες αγωνιστικες!
Spoiler: show
Image
Φεραμε ενα 0-0 που ειναι χρυσαφη για την πορεια του πρωταθληματος!

Image
Stoke F.C vs Crewe Alexandra F.C
ImagevsImage
Image
Ηταν ενας πολυ δυσκολος αγωνας καθως η stoke τις τελευταιες αγωνιστικες εχει ανεβει παρα πολυ και κανει συνεχεια νικες!αν προσεξουμε μπορουμε να κερδισουμε
Spoiler: show
Image
Αυτη η ισοπαλια μας βαζει σε προβληματα καθως στην τελευταια αγωνιστικη θελω μονο νικη για να βγω στο champions league!
Image
Crewe Alexandra F.C vs Liverpool F.C
ImagevsImage
Image
Ειναι το πιο δυσκολο παιχνιδι απο μερια ψυχολογιας γιατι αν δεν μπουμε δυνατα για να παρουμε το αποτελεσμα που θελουμε τοτε δεν θα βγουμε στο champions league
Spoiler: show
Image
Το γυρισαμε το σκορ εξαιτιας του μεγα παστελωτει του Campbell!!χατ τρικ και απο εκει που εχανα με 0-2 το γυρισαμε σε 3-2!!τους καναμε πλακα !!!!!!
Image
Η βαθμολογια σταματησε ετσι:
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Και τωρα τα αλλα πρωταθληματα της ευρωπης:
Image
Image

Image
Image

Image
Image

Image
Image

Image
Image

Και τωρα τα βραβεια που πηραν οι παικτες μου
Image
Image
Image


Τι κραταμε απο αυτες τις αγωνιστικες:
:arrow: Μονο το οτι βγηκαμε στο champions league!!!
:arrow: Και την πολυ καλη εμφανιση με την liverpool!
Στο επομενο ποστ θα δουμε:
:arrow: Μεταγραφες
:arrow: Και αναλυτικα το ροστερ που θα εχουμε μεχρι τοτε!
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο ρε μεγαλε!!! μου θυμησες στα τελευταια παιχνιδια λιγο απο εμενα...χαμος.
Περιμενουμε δυνατα τις μεταγραφες και εχεις υποσχεθει μια αναλυση... :D
Α! ειναι ευκολο να μ δωσεις ενα ss του Campbell??
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για να δουμε τωρα τι προεδρο εχεις και ποσα λεφτα θα σκασει για την ενισχυση της ομαδας.Τους εβγαλες και CL.
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ Χ ρε παιδι μου :D Αλλα αφου βγηκες Τσου Λου τοτε ολα οκ :D
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
geohard
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Thu Dec 25, 2008 12:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man.United
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spyrus7 wrote:Image
Ευχαριστω παλικαρε! παντος σε εμενα ειναι πολυ χαλια δεν εχει κανει συμμετοχη εδω και 3 χρονιες αν κ μενει ελευθερος τωρα.
FM13
Η ιστορια μου: Mια πόλη μια ομάδα! (ΠΑΟΚ) (Liverpool F.C)
viewtopic.php?f=359&t=38267


FM11

Η ιστορια μου: The Voice Of The South Come On(Southampton F.C)
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε αυτο το ποστ θα κανω αναλυση του ροστερ που θα εχουμε την νεα σαιζον

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
Spoiler: show
Image
Image
Image
David Ospina:Ο βασικος τερματοφυλακας της ομαδας.Χωρις αυτον δεν θα καταφερναμε πολλα σε ολες τις διοργανωσεις που αγωνιστηκαμε και φετος θα ειναι παλι ο βασικος τερματοφυλακας με διαφορα.
Michalis Sifakis:Ο αναπληρωματικος τερματοφυλακας μας οποτε χρειαστει θα ερθει απο τον παγκο και θα δωσει λυση ειναι παρα πολυ καλος τερματοφυλακας και στην championship ηταν ο βασικος συντελεστης που βοηθησε στο να ανεβουμε κατηγορια!
Cristiano:Ενας καλος τερματοφυλακας που τον πιστευω για το μελον αλλα πρεπει να βελτιωθει και αλλο.

ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Christian Ribeiro:Ο βασικος δεξιος μπακ(Δεν εχουμε και αλλον!) περσυ εκανε μια παρα πολυ καλη χρονια και στα φιλικα που δωσαμε τωρα τα πηγε παρα πολυ καλα.

Darren O'dea:Ο darren ειναι πολυ καλος παικτης και ειναι μια πολυ αξιοπιστη λυση για αλλαγη θα παρει χρονο συμμετοχης αν χρειαστει.

Christian:Ο βασικος αριστερος μπακ περσυ ηταν αναντικαταστατος και εκανε μια εξαιρετικη χρονια με την ομαδα.
Jonathan Rossini:Ο ενας απο τους δυο βασικους στοπερ μου ηρθαν προτασεις για να φυγει το καλοκαιρι αλλα δεν της εκανα δεκτες γιατι δεν υπαρχουν αξιοπιστες λυσεις για να αγορασω.

Casemiro:Ο παικτης αυτος οπου και να τον βαλω ειτε για αμυντικο ειτε για μεσο κανει παρα πολυ καλες εμφανισεις.Φετος τον βλεπω οτι θα ειναι στην αμυνα καθως δεν εχω πολλες λυσεις.

Souleymane Traore:Ειναι καινουριος στην ομαδα και παρα πολυ καλος παικτης.Πιστευω οτι θα δωσει πολλες λυσεις στην αμυνα αλλα και στο κεντρο...

Στοχος:Θελω να προτεινεται εναν δεξιο μπακ γιατι εχω προβλημα σε αυτην την θεση...Σε λιγο καιρο αρχιζω της αγωνιστικες υποχρεωσεις και γιαυτο εχω παγωσει το save μεχρι να βρω εναν καλο παικτη για αυτην την θεση...
DM-MC-AM
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Thomas Ayasse:Οτι και να πω για αυτον τον παικτη θα ειναι λιγο ειναι απο τους πιο παλιους παικτες στην ομαδα καθως παιζει για εμας απο τοτε που ειμασταν στην npower league 1.Ηταν βασικος και αναντικαταστατος καθως κανει παρα πολυ καλες εμφανισεις και ματωνει για την φανελα!Φετος ο ανταγωνισμος εχει μεγαλωσει και μπορει να μην παιζει βασικος αλλα θα παρει τις ευκαιριες του!

Fabian Delph:Περσυ εκανε μια εξαιρετικη χρονια και ηταν ενας απο τους λογους που τερματισαμε σε αυτην την θεση.Φετος οπως εχω φτιαξει την ομαδα θα ειναι βασικος.

Nicola Rocchi:Τον πηρα για αλλαγη καθως ειναι μικρος αλλα ειναι πολυ καλος.Θα παρει φετος χρονο συμμετοχης αλλα πιστευω σε αυτον και πιστευω οτι θα βγει και του χρονου ισως να ειναι και βασικος.

Fernando Forestieri:Ειναι ο βασικος πισω απο τον επιθετικο καθως εχει πολυ καλη πασα και βγαζει συνεχεια τετ-α-τετ τον Campbell!Φετος θα πρεπει να προσπαθησει αρκετα για να ειναι βασικος.

Lefteris Iordanidis:Αυτος ο παικτης τον αγορασα περσυ αλλα τον εδωσα δανεικο μεχρι τον δεκεμβριο απο τοτε που γυρισε πηρε χρονο συμμετοχης και εβαλε και μια γκολαρα.Φετος τον πιστευω και θα παρει και πιο πολυ χρονο συμμετοχης απο περσυ.Τον πιστευω και ελπιζω να με βγαλει ασπροπροσωπο!
ΑΚΡΑΙΟΙ
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Giovani dos santos:Ο giovani ειναι ενας πολυ καλος παικτης περσυ τον χρησιμοποιησα αρκετες φορες και εδωσε πολλες λυσεις.Και φετος θα δωσει πολλες λυσεις αλλα δεν θα πρεπει να προσπαθησει πολυ για να ειναι στην πρωτη ομαδα!

Kris Commons:Ειναι ενας πολυ καλος παικτης δεν ειναι για βασικος τον εχω για τριτη λυση και οποτε χρειαστει θα δωσει αρκετη βοηθεια στην ομαδα!

Ludek zizka:Ο παικτης αυτος ειναι απο τους παλιους στην ομαδα και τον πιστευω πολυ αν μπορεσει να αποκτησει λιγο ταχυτητα.Ειναι η δευτερη λυση μου για την πτερυγα και πιστευω οτι θα παρει και πολλες ευκαιριες στην πρωτη ομαδα!
Christian Maggio:Ειναι ο βασικος παικτης για την δεξια πτερυγα.Περσυ εκανε μια εξαιρετικη χρονια και πιστευω οτι και φετος θα κανει το ιδιο.Εχει ανταγωνισμο αλλα ειναι σε καλυτερη θεση απο τους αλλους για την θεση αυτην.

Maxime Partouche:Ο maxime ειναι ενας αρκετα καλος παικτης τον εχω πολλα χρονια καθως ειναι πιο παλιος απο τον Ayasse!Ειναι πολυ γρηγορος και μας εχει βοηθησει πολυ.Οποτε χρειαστει θα δωσει λυσεις απο τον παγκο.

Jacopo Sala:Ειναι ενας πολυ καλος παικτης και θα παρει και αυτος τον χρονο συμμετοχης του φετος.Θελω να πιστευω οτι θα βελτιωθει γιατι ειναι ακομα μικρος σε ηλικια.

Andrey ArshavinΟ Arshavin ειναι πολυ καλος παικτης αλλα εχει μεγαλωσει.Δεν θα παρει πολυ χρονο συμμετοχης φετος αλλα θα λιωσει στο tuttoring στους μικρους!Θα παρει χρονο συμμετοχης στα παιχνιδια του κυπελλου λογικα...
STRIKERS
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Fraizer Campbell:Οτι και να πω θα ειναι λιγο αυτος ο παικτης περσυ με τα γκολ που εβαλε μας εβγαλε σε αυτην την θεση.Πρωτος σκορερ και με διαφορα απο τους αλλους παικτες της ομαδας περσυ.Φετος εκανα 2 πολυ καλες προσθηκες για την επιθεση και θα πρεπει να γινει καλυτερος φετος για να ειναι στην πρωτη ομαδα

Amdy Fall:Ειναι ενας πολυ καλος παικτης και ειναι μικρος φετος θα παρει χρονο συμμετοχης στα παιχνιδια κυπελλου τον πιστευω αλλα ειναι μεγαλο ο ανταγωνισμος για να γινει βασικος.

Daniel Sturridge:Ενας παρα πολυ καλος παικτης τον πιστευω και θα δωσει λυσεις οχι μονο στην επιθεση αλλα και στην αριστερη πτερυγα αμα χρειαστει.

Kevin Mirallas:Ο Mirallas ειναι ενας παρα πολυ καλος παικτης τον πιστευω για την πρωτη ομαδα αλλα θα πρεπει να προσπαθησει πολυ για να μπει στην επιθεση και αυτος....

Συνοπτικα οι μεταγραφες που εκανα μεχρι τωρα
Spoiler: show
Image
Τα αποτελεσματα στα φιλικα που εδωσα
Spoiler: show
Image
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
Image
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μυρησα κοπιες???

βτς ωραιες οι μεταγραφες.Μενει να τους δουμε στο χορταρι.

Στα φιλικα αρπαξαμε πολλα γκολ.Φτιαξε την αμυνα γιατι θα χουμε προβλημα.

Σχετικα καλο προγραμμα εχουμε στην αρχη.Μπορουμε να ξεκινησουμε δυναμικα
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πιστευω πως δεν εκανες την μεταγραφη που θα ανεβασει την ομαδα,και αυτο με ανησυχει :|
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
Post Reply

Return to “League one”