Desperate Husbands

Ιστορίες ένα βήμα πριν από τη καταξίωση
Post Reply
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κριμα ρε γμτ,πραγματικα κριμα! :(

Ωστοσο,η πορεια σου ηταν αξιοθαυμαστη και δε θα μπορουσαμε να ζητησουμε τιποτα περισσοτερο :wink:

Γερμανια-Γαλλια και νικανε οι Γερμανοι,3οι οι Ιταλοι,για εμενα.
Words are meaningless...and forgettable.
nek.
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 657
Joined: Sat Nov 13, 2010 8:38 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Status: 5 ος λοχος δυναμη 5ος λοχος κολαση
Location: Κυψελη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κριμα ρε συ τσακ πραγματικα....παλεψες αλλα δυστηχως η αμυνα σε προδωσε .εκανε και το λαθος ο Νινης...κριμα τσαμπα γκολ.
Παντως αν σκεφτουμε με τι ροστερ εφτασες στους 8 του κοσμου...ειναι πραγματικα σπουδαιο...μπραβο =D> =D> =D>
Image
Spoiler: show
Image
Nino Angelucci
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Mon Jan 17, 2011 10:18 am
Football Manager της ομάδας: P.A.O.K.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και.. τώρα.. Τι μέλλει γενέσθαι; Αξίζουν άλλα 2 χρονάκια νομίζω για το Euro.. Συναντάς Ιταλία στον τελικό κλπ..
User avatar
john neapoli
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 272
Joined: Sat Feb 26, 2011 10:26 am
Football Manager της ομάδας: ΝΑΚ Μπρέντα
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.,Arsenal,Holland
Status: Περιμένοντας το 3ο πρωτάθλημα!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τωρα τι κανουμε?
-συνεχιζουμε για το euro[ναιιιιιιιιιιιι -foumarw] ή σταματαμε την ιστορια[οχιιιιιι -ksilo -tsekouri -nutkick ]
ARSENAL TILL DEATH

Στην μαγική σούπαλιγκ ο 15ος
κάνει διπλό μέσα στον 4ο με δέκα παίχτες απο το 19'
και κερδίζει 5-1 τον 3ο την επόμενη αγωνιστική



ΜΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΖΩ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΖΩ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ....
ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ....
ΨΗΛΑ , ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ...... 1926
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεδομενων των αναλογιων καλα τα πηγες...

Με ευνοικη κληρωση μπορουσες παραπανω και μεταξυ μας εκανες οτι μπορουσες για να εχεις ευνοικη κληρωση,αλλα η μονη ομαδα που φανταζει οτι μπορει να το παρει περασε απο σενα...Για μενα αυτο το ζευγαρι θα εβγαζε και τον Παγκοσμιο Πρωταθλητη δεν περασες εσυ περασε η Ιταλια αρα το πηρε....


Μου προκαλει τρομερη εντυπωση πως μπορεις και παιζεις τοσο καλο ποδοσφαιρο με Ελλαδα σε 3 χρονια...Μεσα σε τρια χρονια εισαι στην ελιτ...

Για μενα αν αντεχεις νομιζω οτι πρεπει να δωσεις αλλη μια ευκαιρια στις δυο μεγαλες διοργανωσεις...αλλα ειναι πολλα τα 4 χρονια που πρεπει να παιξεις...

Απλα στο λεω γτ ειναι πιο δυσκολο να χτισεις ομαδα στην εθνικη παρα σε συλλογο....
User avatar
fastskorpio1
Amateur
Amateur
Posts: 126
Joined: Sun Feb 17, 2008 4:23 pm
Football Manager της ομάδας: Ατρόμητος
Αγαπημένη Ομάδα: Απολλων Καλαμαριάς
Status: Spam for your life ;)
Location: Καλαμαριά
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

παταπληκτικό :P :P :P :P :P :P εντάξει το να τα καταφέρεις όλα αυτά με την ελλάδα πέρα από την πλάκα είναι αξιοθαύμαστο!!!
Η ΡΩΜΑΝΙΑ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΝ ΑΝΘΕΙ ΚΙ ΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

chelseafan wrote:Κρίμα, κρίμα, μπορούσαμε το κάτι παραπάνω. Εύκολα το ξανασηκώνει η Ιταλία στον τελικό με Χιλή. Και 3η η Γαλλία.
Ειλικρινά τώρα δε ξέρω αν θα μπορούσαμε να πετύχουμε κάτι περισσότερο απο το "παρα λίγο στους "4" του κόσμου"....

bahraspower wrote:Όπως το είπες,μαχόμενος έπεσες,ωραία ήταν ως εδώ. -diatakste Γαλλία-Ιταλία με τους πρώτους να το παίρνουν. Ε τρίτη η Χιλή λέω.

Είμαι περίεργος να δω αν στο φμ θα ισχύσει ο νόμςο που θέλει οτι στη Λατινική Αμερική το σηκώνουν Λατίνοι. Η Χιλή έμεινε, αλλα δε μου γεμίζει το μάτι...Θα μου πεις 180 λεπτά είναι...Άντε να δούμε...
SiNgLe wrote:Έλα μωρέ. Κωλόφαρδα γκολ η Ιταλία -kwloxero Τελικός: Ιταλία - Γαλλία (το σηκώνει η Γαλλία για ρεβανς) Και την 3η θέση καταλαμβάνει η Γερμανία.

Δεν έχω δει καθόλου ρόστερ των ομάδων πλην της Χιλής που δεν τη πολυπιστεύω είναι η αλήθεια...


stelmat wrote:Κριμα ρε γμτ,πραγματικα κριμα! :( Ωστοσο,η πορεια σου ηταν αξιοθαυμαστη και δε θα μπορουσαμε να ζητησουμε τιποτα περισσοτερο :wink: Γερμανια-Γαλλια και νικανε οι Γερμανοι,3οι οι Ιταλοι,για εμενα.
Το γούσταρα είναι η αλήθεια και αυτό μου φτάνει...

nek. wrote:κριμα ρε συ τσακ πραγματικα....παλεψες αλλα δυστηχως η αμυνα σε προδωσε .εκανε και το λαθος ο Νινης...κριμα τσαμπα γκολ.
Παντως αν σκεφτουμε με τι ροστερ εφτασες στους 8 του κοσμου...ειναι πραγματικα σπουδαιο...μπραβο =D> =D> =D>
Και όμως είναι πραγματικά μεγάλη πρόκληση να ψάχνεις βάσει θέσης και αναγκών αυτης τους καλύτερους που υπάρχουν απο μια εθνικότητα, και όχι καμια σούπερ, την Ελλάδα. Και όμως υπάρχουν παίκτες που μπορείς να τους εκμεταλλευτείς...



Nino Angelucci wrote:Και.. τώρα.. Τι μέλλει γενέσθαι; Αξίζουν άλλα 2 χρονάκια νομίζω για το Euro.. Συναντάς Ιταλία στον τελικό κλπ..

Η αλήθεια είναι πως πλέον με την Ιταλία έχω ανοίξει πόλεμο...Και πρέπει μια μάχη να τη πάρω...


john neapoli wrote:τωρα τι κανουμε?
-συνεχιζουμε για το euro[ναιιιιιιιιιιιι -foumarw] ή σταματαμε την ιστορια[οχιιιιιι -ksilo -tsekouri -nutkick ]
Ειλικρινά δε ξέρω αν αντέχω να συνεχίσω και το save και την ιστορία...Θα χαλαρώσω και θα προσπαθήσω. Και αυτό διότι πιστεύω στον έρωτα με τη δεύτερη ματιά. Έτσι παντρεύτηκα.

nicklloris wrote:Δεδομενων των αναλογιων καλα τα πηγες...Με ευνοικη κληρωση μπορουσες παραπανω και μεταξυ μας εκανες οτι μπορουσες για να εχεις ευνοικη κληρωση,αλλα η μονη ομαδα που φανταζει οτι μπορει να το παρει περασε απο σενα...Για μενα αυτο το ζευγαρι θα εβγαζε και τον Παγκοσμιο Πρωταθλητη δεν περασες εσυ περασε η Ιταλια αρα το πηρε....Μου προκαλει τρομερη εντυπωση πως μπορεις και παιζεις τοσο καλο ποδοσφαιρο με Ελλαδα σε 3 χρονια...Μεσα σε τρια χρονια εισαι στην ελιτ...Για μενα αν αντεχεις νομιζω οτι πρεπει να δωσεις αλλη μια ευκαιρια στις δυο μεγαλες διοργανωσεις...αλλα ειναι πολλα τα 4 χρονια που πρεπει να παιξεις...Απλα στο λεω γτ ειναι πιο δυσκολο να χτισεις ομαδα στην εθνικη παρα σε συλλογο....

Νικ, δε ξέρω γιατι αλλά το ποστ σου με έχει κάνει να σκέφτομαι σοβαρά να συνεχίσω το save, μόνο και μόνο για τη πρόκληση που περιγραφείς. Πρέπει να βάλουμε κάποια πράγματα στη θεση τους.


Πήρα την Ελλάδα στη 10η θέση του κόσμου κάτι που προϋποθέτει παρουσία στο πρώτο γκρουπ δυναμικότητας στις κληρώσεις. και στα προκριματικά γιούρο και μουντιάλ και στους ομίλους γιούρο και μουντιάλ. Αυτό δεν είναι τύχη, είναι στατιστικό.

Η τύχη ήρθε ξεκάθαρα στον όμιλο του μουντιάλ αλλά όσες φορές μας χαμογέλασε η τύχη, εμείς δεν το αρνηθήκαμε.

Έγιναν και στραβές. Όπως αυτή με Γεωργία και Ισραήλ στο ξεκίνημα στο δρόμο για το γιούρο 12, όπως η ήττα από την Ουγγαρία στο δρόμο για το μουντιάλ 14, και τα διορθώσαμε αυτά τα λάθη με μεγάλες νίκες.


Το ξαναλέω, αρχικός μου στόχος ήταν να πάω στο γιούρο και στο μουντιάλ και αφού το κατάφερα είμαι ΟΚ πόσο δε μάλλον από τη στιγμή που πέρασα και στις δυο διοργανώσεις από τους ομίλους και έκανα μια νίκη σε τρια παιχνίδια στα νικ άουτ...

fastskorpio1 wrote:παταπληκτικό :P :P :P :P :P :P εντάξει το να τα καταφέρεις όλα αυτά με την ελλάδα πέρα από την πλάκα είναι αξιοθαύμαστο!!!
Όταν μπορείς να συνδυάσεις απόλαυση προορισμού και απόλαυση ταξιδιού, είναι μαγεία...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Image

The story so far

Spoiler: show
Πέτρος (υπάλληλος σε τράπεζα) και Θάλεια (υπάλληλος σε εφορία), Αντώνης (δικηγόρος) και Ελένη (καθηγήτρια), Οράτιος (υπεύθυνος πωλήσεων σε μαγαζί) και Ειρήνη (υπάλληλος σε εταιρία δημοσκοπήσεων), Κωστής (διαφημιστής) και Σύλβια (διαφημίστρια).

Μια μεγάλη παρέα οκτώ ατόμων και τους δικούς τις νόμους και κανόνες. Οι άντρες θεωρούν οτι ο κόσμος γυρίζει γύρω από μια μπάλα, και οι γυναίκες ότι ο παράδεισος είναι ένα τεράστιο εμπορικό κέντρο, που έχει μόνιμα εκπτώσεις και δέχεται πληρωμές σε 198 άτοκες δόσεις. Πέτρος - Θάλεια και Αντώνης - Ελένη ήταν ήδη παντρεμένοι και στο κλαμπ μπήκαν πρόσφατα και οι υπόλοιποι της παρέας...

Ο Πέτρος είναι άρρωστο ΠΑΟΚσάκι, ο Αντώνης ΑΕκσάκι από κούνια, ο Οράτιος είναι φόλα Αρειανός και ο Κωστής είναι απλά Παναθηναϊκός. Οι τέσσερις τους τρελαίνονται για ποδόσφαιρο και οι γυναίκες τους τρελαίνονται που οι άντρες τους τρελαίνονται για ποδόσφαιρο αλλά το έχουν αποδεχθεί και αυτό διότι γι' αυτές το ποδόσφαιρο είναι λόγος συναντήσεών τους.

Μέσα σ' όλα και ο Τιμάλα Κασίμε. Αντικατέστησε τον Ότο Ρεχάγκελ στο τιμόνι της εθνικής και μέχρι στιγμής έχει καταφέρει να αφήσει το στίγμα του στο Ελληνικό ποδόσφαιρο. Με ποιο τρόπο; Κατάφερε να οδηγήσει την εθνική Ελλάδος στο Euro 2012, με την Ελλάδα να γράφει τη τρίτη της συνεχόμενη παρουσία σε τελικά διοργάνωσης. Ενδιάμεσα εργάστηκε για δυο μήνες στον ΠΑΟΚ, τη σεζόν 2010 - 2011 (έξι αγωνιστικές), συμβάλλοντας στη παραμονή του Δικεφάλου στη κατηγορία, ενώ την επόμενη σεζόν ανέλαβε τον Άρη προς το φινάλε του πρώτου γύρου και από 14ο τον οδήγησε στη κατάκτηση του κυπέλλου και της πρώτης θέσης των play off που οδηγούν στα προκριματικά του Champions League.
Στα τελικά του Euro 2012, η Εθνική Ελλάδος αποκλείστηκε στη προημιτελική φάση, χάνοντας από (τη μετέπειτα πρωταθλήτρια) Ιταλία με σκορ 2-0. Στα δυο επόμενα χρόνια κατάφερε να φτάσει με την Εθνική ως τη τελική φάση του παγκοσμίου κυπέλλου, ενώ τη σεζόν 2013 - 2014 κατέκτησε τον δεύτερό του τίτλο σε συλλογικό επίπεδο, το κύπελλο Ελλάδος με τον Παναθηναϊκό.
Previously on Desperate Husbands

Το μεγάλο βραδυνό μπιτς πάρτι που στήθηκε στο ξενοδοχείο που πήγε η παρέα, με αφορμή το παιχνίδι της Εθνικής ομάδας με αντίπαλο την Ιταλία, συνεχίζεται και παρά τα όσα έγιναν, το κέφι είναι σε υψηλά επίπεδα...

Season 6, Season finale


-[Π] Πλάκα - πλάκα, σκορποχώρι γίναμε φέτος... Εμείς Ρόδο, εσείς, Κρήτη, ο Οράτιος Κέρκυρα και ο Κωστής Σπέτσες...Οι Σπέτσες αλήθεια πως του 'ρθαν;

-[Α] Έλα ντε...Μάλλον η δικά του θα έριξε την ιδέα και επειδή θα βαριόταν να "απαντήσει" και να ψάξει μέρος να αντιπροτείνει είπε ναι

-[Π] Ε, αυτό, δεν είναι "ναι", είναι "ε, δε μαμείς;"

-[Α] Ότι και να είναι τώρα.... Γιατί, εσύ είσαι φαν της Ρόδου;

-[Π] Ντάξει ρε φίλε, δεν έχω πάει, η δικιά μου βρήκε μια προσφορά. Μακρυά από το σπίτι και τη ρουτίνα θα είμαστε, καλά θα 'ναι... Και είναι και μεγάλο νησί, έχει επιλογές. Όπως εσείς, που πάτε Κρήτη...Τη καλύτερη δουλειά φίλε...

-[Α] Και οι δυο μας δεν έχουμε πάει κάπου εκτός Ηρακλείου, και έχει ένα σωρό μέρη να πας. Άσε που μια εβδομάδα μπορεί στο τέλος να μας φανεί και λίγο...

-[Π] Ε, έτσι είναι αυτά. Μια εβδομάδα σου φαίνεται λίγο, να πεις να κλείσεις δέκα και μέρες σου φαίνονται πολλές...

-[Α] Χαβαλές να γίνεται...Μπουχτήσαμε κιόλας εδώ, να πάμε λίγο κάπου να μη δω τηλεόραση, να βγει η μπάλα απο το κεφάλι μου...

-[Π] Γιατί, άσχημα ήταν;

-[Α] Όχι ρε φίλε, μουντιάλ και άσχημα; Αλλά πάντα το άτιμο είναι overdose...Και στο κάτω - κάτω, τι θα μας μείνει;

-[Π] Η πρόκριση στους οκτώ, το αυτογκολ του Νίνη...

-[Α] Ρε μ' αυτό το αυτογκολ...Αν δεν ήταν εκεί, θα την έβαζε ο Ιταλός. Άσε που του πήγε η μπάλα με δύναμη στα πόδια...

-[Π] Έλα μωρέ, αστικός μύθος θα γίνει το αυτογκολ...Να λες οτι προηγήθηκες με την Ιταλία, στο γύρισαν με αυτογκολ και μετά έχασες ευκαιρία για το 3-3 στο τέλος...

-[Α] Όχι τίποτε άλλο, αλλά δε το πήραν κιόλας όπως έγινε όταν μας απέκλεισαν στο Γιούρο...

-[Π] Ε, εντάξει αυτό το δικαιλογείς οτι και καλά πάντα όταν το μουντιάλ γίνεται στη Λατινική Αμερική, το κατακτά χώρα από εκείνη την ήπειρο...

-[Α] Τώρα, μου εξηγείς εσύ πως κατάφεραν οι Χιλιανοί να το πάρουν;

-[Π] Άντε πάλι τα ίδια....Βρε αγόρι μου, στα έλεγα και μετά το τελικό... Όλες αυτές οι μεγάλες διοργανώσεις είναι ένα ματς που μπορεί να σου αλλάξει τα πάντα.... Μη ξεχνάς οτι αυτοί κάθε φορά για να πάνε μουντιάλ παίζουν δυο φορές με Βραζιλία και δυο με Αργεντινή, δεν τους βλέπουν με δέος όπως εμείς. Παίξανε με Βραζιλία στους "16", τους έκατσε και μετά δε φοβόταν τίποτα και κανέναν. Τους κάθεται και ο αποκλεισμός της Ισπανίας από το Μαρόκο.... Και όλα μια χαρά...

-[Α] Δηλαδή το '18 που θα γίνει στην Ισπανία το Μουντιάλ, έχουμε ελπίδα

-[Π] Άνετα ρε...Πρώτα θα σηκώσουμε το Γιούρο του '16 μέσα στη Γαλλία και μετά θα κατηφορήσουμε και θα το σηκώσουμε κι'΄αυτο...Και που 'σαι...Μέχρι τότε, ξέρεις...

-[Α] Τι;

-[Π] Δε θα τρως μεσημεριανό...Μόνο βραδινό θα τρως....Γλαρόσουπα..


Spoiler: show

World Cup 2014
Image


Image
Image

Image


Image
Image


--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεγαλη εκπληξη να το παρει η Chile


Τελικα τη αποφασισες θα συνεχισεις (ετσι) ?
User avatar
Paul21(R)
Coach
Coach
Posts: 2594
Joined: Wed Sep 07, 2005 11:28 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: pAyLoS.R.21
twitter: PaulPotamias
Status: και το ξέρεις καλαααα ... ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΟΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑΑΑ !!
Location: Αιγαλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε τη Χιλη! :o

Εφ'οσον συνεχισεις, να ξερεις εμεις ειμαστε μαζι σου, πιο δυνατα απ' οτι πριν!
Παντως ψιλοπονηρος μου μοιαζει ο προκριματικος ομιλος για το Euro, λογικα περνας αλλα εχει παγιδες.
Δε μασας ομως, Τσακ εισαι αφου :D ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΟΟΟ!
T’estimo, Barça!
ΑΕΚΑΡΑ σε χιονια και βροχες ......
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πες μου ότι έχει και Κοντρέρας η Χιλή ...
-doublekiss


Δεν πειράζει, και οι προημιτελικοί καλά είναι :D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eπιτελους ενας ομιλος που θα σε ζορισει και λιγο.... :D

Νταξει πηγε και εχασε απο Χιλη,δεν φταιω εγω στην πραγματικοτητα θα την ειχε νικησει.... :P


Καλη συνεχεια...
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωωωω.... Η Χιλή; :o

Πάμε τώρα να σηκώσουμε το Euro :twisted: :P
Last edited by SiNgLe on Thu Mar 17, 2011 9:29 pm, edited 1 time in total.
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρεπει να εισαι πιο παρατηρητικος...Το πρωτο αφορα μουντιαλ και το δευτερο το Γιουρο...
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ πονηρός όμιλος.
Με μεγάλη προσοχή.
Δεν υπάρχει ο καθιερωμένος ''σάκος του μποξ''.
Και η Λετονία μπορεί να κάνει τη ζημιά.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
Post Reply

Return to “Championship”