Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε... 2: Η διαθήκη του ποδοσφαιρόφιλου!

Πάσης φύσεως Editor-ικές καταστάσεις αλλά και ιστορίες "μικρού μήκους"
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εννοειται οτι ξεκιναω τωρα αμεσως!επιτελους να εχει λιγο ενδιαφερον το καλοκαιρι....να σαι καλα
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shadow13m wrote:Εννοειται οτι ξεκιναω τωρα αμεσως!επιτελους να εχει λιγο ενδιαφερον το καλοκαιρι....να σαι καλα

Περιμένω σχόλια και εντυπώσεις!
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Περιμένω σχόλια και εντυπώσεις![/quote]

πολυ καλη φαση και γουσταρα που οι ποιο πολλοι παιχτες δεχοντουσαν να ερθουν στον παναθηναικο.Πηρα ας πουμε marcelo vidal elia sanchez κτλπ!το budjet ηταν αρκετο για να φτιαξεις μια αξιολογη ομαδαρα!Το μονο που με χαλασε ηταν το οτι οι αλλες ομαδες δεν ειχαν παιχτες αληθινους κ δε μπορουσες στο μελλον να αγορασεις κποιον και επισης ειχα τοσα πολλα ανοιχτα πρωταθληματα και μου εβγαλε μονο 22.000 παιχτες.Αυτα κατα τα αλλα πολυ καλη δουλεια και εχει πολυ ενδιαφερον να φτιαξεις μια καλη ομαδα χωρις να πρεπει να κανεις ακριβα συμβολαια με αποτελεσμα τα οικονομικα σου να ειναι χαλια.
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεύτερη σεζόν και πολλές ομάδες πούλησαν ακριβά τις ευκαιρίες που είχαν βρει τζάμπα κι έχουν φτιάξει αξιόλογες ομάδες.
Το αποτέλεσμα είναι πέντε αγωνιστικές πριν το τέλος του πρωταθλήματος η αγωνία να είναι στο κόκκινο:


Image
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα πεθανεις ρε;Πηρες την ιστορια μου χωρις copyright...Θελω να του δωσετε Ban να ειστε δικαιοι
Spoiler: show
Πλακα σου κανω ρε...Και σε ευχαριστω πολυ κιολας για τα καλα σου λογια για το υπερτεραστιο μυαλο μου και αυτο που σκεφτηκε :D ...Πιο πολυ σε ευχαριστω ομως γιατι εκανες αυτην την ιστορια.Ηταν τελειο το σεναριο και δεν μπορεσα να το τελειωσω...2 παρατηρησεις 1) για ποιο λογο δεν πηρες μεγαλα ονοματα;με τοσα λεφτα και με τοσους ελευθερους μπορεις να κανει πραγματα και θαματα(αν και ο βασικος λογος που το βαρεθηκα ηταν πως ειχα κανει την Μικτη Κοσμου με ερυθρολευκα)...2)Παρε το πρωταθλημα οπωσδηποτε...Ευχαριστω και παλι...Αν εχεις χρονο δες την καινουρια ιστορια μου...
Solo Mango

Image
User avatar
partenopei
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Sun Sep 05, 2010 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Borrusia Dortmount,Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stratosav7 wrote:Θα πεθανεις ρε;Πηρες την ιστορια μου χωρις copyright...Θελω να του δωσετε Ban να ειστε δικαιοι
Spoiler: show
Πλακα σου κανω ρε...Και σε ευχαριστω πολυ κιολας για τα καλα σου λογια για το υπερτεραστιο μυαλο μου και αυτο που σκεφτηκε :D ...Πιο πολυ σε ευχαριστω ομως γιατι εκανες αυτην την ιστορια.Ηταν τελειο το σεναριο και δεν μπορεσα να το τελειωσω...2 παρατηρησεις 1) για ποιο λογο δεν πηρες μεγαλα ονοματα;με τοσα λεφτα και με τοσους ελευθερους μπορεις να κανει πραγματα και θαματα(αν και ο βασικος λογος που το βαρεθηκα ηταν πως ειχα κανει την Μικτη Κοσμου με ερυθρολευκα)...2)Παρε το πρωταθλημα οπωσδηποτε...Ευχαριστω και παλι...Αν εχεις χρονο δες την καινουρια ιστορια μου...
Χαχαχαχαχαχα,τον γουσταρω τρελα αυτον τον πο*στη...Λεω τωρα τα λεει αληθεια και βγαζει σποιλερ και μας στελνει ολους...
Καλη αρχη ρε σε μια ιστορια που ο αχρηστος παρατησε;
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

partenopei wrote:
stratosav7 wrote:Θα πεθανεις ρε;Πηρες την ιστορια μου χωρις copyright...Θελω να του δωσετε Ban να ειστε δικαιοι
Spoiler: show
Πλακα σου κανω ρε...Και σε ευχαριστω πολυ κιολας για τα καλα σου λογια για το υπερτεραστιο μυαλο μου και αυτο που σκεφτηκε :D ...Πιο πολυ σε ευχαριστω ομως γιατι εκανες αυτην την ιστορια.Ηταν τελειο το σεναριο και δεν μπορεσα να το τελειωσω...2 παρατηρησεις 1) για ποιο λογο δεν πηρες μεγαλα ονοματα;με τοσα λεφτα και με τοσους ελευθερους μπορεις να κανει πραγματα και θαματα(αν και ο βασικος λογος που το βαρεθηκα ηταν πως ειχα κανει την Μικτη Κοσμου με ερυθρολευκα)...2)Παρε το πρωταθλημα οπωσδηποτε...Ευχαριστω και παλι...Αν εχεις χρονο δες την καινουρια ιστορια μου...
Χαχαχαχαχαχα,τον γουσταρω τρελα αυτον τον πο*στη...Λεω τωρα τα λεει αληθεια και βγαζει σποιλερ και μας στελνει ολους...
Καλη αρχη ρε σε μια ιστορια που ο αχρηστος παρατησε;
πουστης;τεσπα αν με γουσταρεις πρεπει να περιμενεις στην σειρα,προηγουντε αλλες...
αχρηστος;εγω ειμαι ο ελεγχτης των παντων...για αυτο ελεγχω το μυαλο σου και λεω πως θα αυτακτονησεις στα επομενα 10 λεπτα
Solo Mango

Image
User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αχρηστος;εγω ειμαι ο ελεγχτης των παντων...για αυτο ελεγχω το μυαλο σου και λεω πως θα αυτακτονησεις στα επομενα 10 λεπτα
Καιρό έχουμε να τον ακούσουμε.. Λες;... :P
User avatar
partenopei
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Sun Sep 05, 2010 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Borrusia Dortmount,Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειμαι ζωντανος haters!!!
Post Reply

Return to “The other way”