Απ'το μηδέν στο άπειρο...

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
Post Reply
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tssks wrote:Αρκετές καλές μεταγραφές, αλλά έχω μια απορία όσον αφορά τον Πέσιτς.
Γιατί τον έδιωξες; Δεν είναι καλός ή δεν ανανέωνε;
Ήταν μικρός, και ήθελα να τον ανανεώσω. Ούτως ή άλλος, γίνεται ένα σχετικό παιδομάζομα στην ομάδα, και αυτός ίσως να είχε και προοπτικές (σε κάποιο παλαιότερο παιχνίδι μου τον πήρε ο Άρης). Ζητούσε όμως πολύ μεγάλο ποσό, και εγώ δεν είχα budget ούτε για νερό την ώρα του αγώνα... Όταν πλέον τα οικονομικά μου έφτιαξαν, αυτός δεν ήθελε να μπει σε συζητήσεις :(
Δεν πειράζει όμως, αυτός έχασε -nerd
yakamuki wrote:φιλε φευγοντας απο το γηπεδο μαλλον οι βαζελοι σου τραγουδαγαν http://www.youtube.com/watch?v=2o8U8P-8MM8

Off Topic:
yakamuki, στη β' εθνική πόσοι ξένοι επιτρέπονται ρε???? -glwssa Ο Πηλαδάκης θα μείνει μέχρι τέλους όπως οι καλοί καπετάνιοι??? -titanikos
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
tssks
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Dec 10, 2010 6:23 pm
Football Manager της ομάδας: ΠAOK, Cannes
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, ΑΙΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xanthos_fantom wrote: Ήταν μικρός, και ήθελα να τον ανανεώσω. Ούτως ή άλλος, γίνεται ένα σχετικό παιδομάζομα στην ομάδα, και αυτός ίσως να είχε και προοπτικές (σε κάποιο παλαιότερο παιχνίδι μου τον πήρε ο Άρης). Ζητούσε όμως πολύ μεγάλο ποσό, και εγώ δεν είχα budget ούτε για νερό την ώρα του αγώνα... Όταν πλέον τα οικονομικά μου έφτιαξαν, αυτός δεν ήθελε να μπει σε συζητήσεις :(
Δεν πειράζει όμως, αυτός έχασε -nerd
Εγώ στο save μου με τον ΠΑΟΚ τον έχω πάρει και τον δανείζω από εδώ κι από εκεί για να μη γκρινιάζει...Που θέλει να μου παίζει και βασικός... :P
Αλλά είναι αρκετά καλός...κρίμα, όντως αυτός έχασε :P :P :P
und der Haifisch der hat Tränen ~ und die laufen vom Gesicht ~ doch der Haifisch lebt im Wasser ~ so die Tränen sieht man nicht

Image Two-Headed Tales



caer está permitido, levantarse es obligatorio
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά το ματς με τον Παναθηναικό πρέπει να ανασυνταχτούμε, και να κινηθούμε γρήγορα να καλύψουμε τις τρύπες του ροστερ, καθώς τα χρονικά περιθώρια στενεύουν. Οι 2 στόπερ που ζητούσαμε, μάλλον θα γίνουν ένας (αν όχι κανένας), αφού δεν υπάρχει φράγκο! Οι απορίψεις έρχονται η μία μετά την άλλη, αφού με ψίχουλα δεν έρχεται κανείς. Το ίδιο ισχύει και για τον αριστερό μπακ.
Έχουμε κάνει κάποιες επαφές με 2 παίχτες (1 DC και ένα DL) που δείχνουν ότι θα δεχτούν, το επίπεδο τους όμως κάθε άλλο παρά με ικανοποιεί.

Κατά τα άλλα προετοιμάζομαι για τον επόμενο αγώνα στην Τρίπολη με τον Αστέρα.
Παραμονές του αγώνα όμως έιχαμε μία περίεργη εξέλιξη. Ότι έχω γυρίσει σπίτι από την προπόνηση και ο Νίκος Μαχλάς με παίρνει τηλέφωνο:

(Ν.Μ. = Νίκος Μαχλάς, εγώ = εγώ)
Ν.Μ.: Έλα Cris, καλησπέρα
εγώ: Καλησπέρα πρόεδρε
Ν.Μ.: Πως πήγε η προπόνηση? Έτοιμοι για την Τρίπολη?
εγώ: Όλα καλά, όλοι ετοιμοπόλεμοι. Σκέφτομαι μερικές αλλαγές, δεν τους έχω ενημερώσει όμως ακόμα. Θέλω να είναι όλοι ετοιμοπόλεμοι, δεν είμαι σίγουρος ακόμα
Ν.Μ.: ΟΚ Cris, εσύ ξέρεις, δεν έχω αμφιβολίες. Για άλλο σε ήθελα όμως
εγώ: Ακούω πρόεδρε...
Ν.Μ.: Ήρθε ένα fax σήμερα. Για παίχτη...
εγώ: Ποιος?
Ν.Μ.: Timothee Atouba. Ο Καμερουνέζος αριστερός μπακ
εγώ: :o Ξέρω, ξέρω... Πρόεδρε... ε... μπορούμε???
Ν.Μ.: Δεν είμαι σίγουρος Cris... Το ταμείο είναι μείον, και ζητάει ήδη πολλά
εγώ: Αν το κάνουμε αυτομάτως ανεβαίνουμε επίπεδο... Πρόεδρε, με άλλον έναν καλό αμυντικό... μη με πεις τρελλό... χτυπάμε ακόμα και ευρώπη...
Ν.Μ.: Cris, το καταλαβαίνω, το ίδιο όραμα με σένα έχω και εγώ για την ομάδα...
εγώ: Προεδρέ... Νίκο... Αν μπορούμε, ΠΡΕΠΕΙ να το κάνουμε...
Ν.Μ.: Εντάξει Cris, θα κάνουμε ότι μπορούμε. Ζητάει πολλά όμως. Διερευνητικά ρώτησα και μου είπαν κάτι για 25.000 το μήνα. Αν δεν κατέβει δεν πρόκειται να γίνει τίποτα
εγώ: Άσε με να το χειριστώ εγώ
Ν.Μ.: Αν το θέλεις ας γίνει
εγώ: Για τι ταβάνι μιλάμε?
Ν.Μ.: Κοίτα, είμαστε ήδη πάνω. Άσε να μιλήσω με το λογιστήριο και σε ενημερώνω
εγώ: Εντάξει, περιμένω με ανυπομονησία...
________________________________________________________________________________________________________________________
Αργά το βράδυ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ν.Μ.: Έλα Cris, λοιπόν, 2η υπέρβαση για φέτος. 4800 το μήνα
εγώ: .................................. :|
Ν.Μ.: Cris, είμαστε ήδη πολύ πάνω...
εγώ: οκ, θα κάνω ότι μπορώ
Ν.Μ.: Επίσης, οι διαπραγματεύσεις με τους άλλους 2 μένουν όπως είναι. Δεν μπορούμε να ανεβάσουμε ούτε ευρώ
εγώ: Ναι, καταλαβαίνω. Νίκο, θα κάνω ότι μπορώ. Και να είσαι σίγουρος πως όλα τα ρίσκα είναι για το καλό της ομάδας. Στο τέλος ελπίζω ότι θα δικαιωθούμε...
Ν.Μ.: ...και ότι δεν θα μας πάνε μέσα!!!
εγώ: χαχα
Ν.Μ.: χα... ναι... :?
εγώ: Εντάξει λοιπόν, μιλάμε αύριο πάλι!
Ν.Μ.: Καλό βράδυ

Την επόμενη μέρα αναχωρούμε για Τρίπολη, και προσπαθώ να μείνω συγκεντρωμένος για το ματς, παρά τα συνεχή τηλέφωνα με τον μάνατζερ του Ατουμπα.
Έγιναν κάποιες αλλαγές σε σχέση με τον πρώτο αγώνα, είμαστε έτοιμοι για το καλύτερο.
Spoiler: show
Image
Image
Image
Πήραμε τους 3 βαθμούς σε ένα ματς που θα μπορούσαμε να φέρουμε x ή και να χάσουμε! Ο Αστέρας ήταν αντικειμενικά καλύτερος, η υπεροχή του όμως ήταν φλύαρη, με πολύ κατοχή μπάλας, κοντινές πάσες και μακρινά σουτ. Εμείς αντιθέτως ήμασταν πιο αποτελεσματικοί και βγαίναμε στην κόντρα συχνά δημιουργώντας προβλήματα. Goncalves και Sisic σε μεγάλη βραδιά, πίσω πολλά προβήματα. Στο τέλος αναγκαστήκαμε να πα'ιξουμε φουλ επίθεση, πίεση ψηλά, και δικαιωθήκαμε με γκολ στο 80' και το 83'

Επόμενος στόχος η ολοκλήρωση του ροστερ με DC και DL, στη συνέχεια κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι.
Last edited by xanthos_fantom on Tue Feb 08, 2011 8:44 pm, edited 1 time in total.
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
yakamuki
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Sat Jan 15, 2011 5:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xanthos_fantom wrote:Off Topic:
yakamuki, στη β' εθνική πόσοι ξένοι επιτρέπονται ρε???? -glwssa Ο Πηλαδάκης θα μείνει μέχρι τέλους όπως οι καλοί καπετάνιοι??? -titanikos
ΡΕ φιλε ο Πηλαδάκης δεν έχει λόγο να φύγει απο την ομάδα.. Α' εθνική, καινούριο γήπεδο ολα κοπμλε.. και ας παίζω και με τον Νταμπίζα. :-D
God forgives. I don't.
Frantzol
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Nov 10, 2004 11:42 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είδα τη διπλή ανατροπή και συγκινήθηκα. Τέτοιες ομάδες και παλικαράδες βγάζει η Κρήτη. Δεν παρατήσαν τα όπλα να υποθέσω ούτε όταν γύρισατε το match. Περιμένω το match με τους παγουράδες για να πάω στο γήπεδο... Θα μαζέψω 10 λεωφορεία και 20 navara να ανέβουμε πάνω . :) Άντε και με το καλό στο UEFA.
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επόμενη του αγώνα στην Τρίπολη, 2 μέρες πριν τη λήξη της μεταγραφικής περιόδου, και παρά το τελευταίο επιτυχές παιχνίδι μας, δεν μπορώ να ηρεμήσω.
Περιμένουμε τις 3 τλευταίες απαντήσεις σε προτάσεις που έχουμε κάνει αλλά αυτές δεν έρχονται...

29 Αυγούστου
Η αγωνία στο κατακόρυφο. Ψάχνουμε για τίποτα ελεύθερους που μας έχουν διαφύγει και αξίζουν τον κόπο να τρέξουμε τελευταία στιγμή, αλλα μάταια.
Ο Ατουμπα δεν απαντάει, και είμαι σε αναμένα κάρβουνα. Ούτε ο στόπερ όμως φάνηκε να ενδιαφέρεται να μας απαντήσει...
Ο πρόεδρος με ενημερώνει ότι ο Αφρικανός αριστερός μπακ αποδέχεται την πρόταση μας
Off Topic:
(ο παίχτης είναι από την Κομόρος παρακαλώ... Νησί ακριβώς πάνω από την Μαδαγασκάρη, μεγέθους 2 ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ τετρ.χιλιομέτρων)
Του ζήτησα να καθυστερήσει την ολοκλήρωση της μεταγραφής μέχρι τις 31, μήπως και γίνει το θαύμα με τον Ατουμπα.

30 Αυγούστου
....
....
....
Τίποτα. Μήπως δεν έχει σήμα??? Α, έχει :| :clock:
....
....
....

31 Αυγούστου
Ώρα 11:15. Τηλέφωνο!
Έλα πρόεδρε! Καλημέρα! Έχουμε καμία απαντ... Τι? Υπέγραψε ο Ραπόνι? Ωραία, τουλάχιστον έχουμε άλλη μία επιλογή στην άμυνα.... Ο Ατουμπά? Κάτι νεότερο? :?: :?:
Α... κατάλαβα...Με ποιόν? Α είναι και αυτός... ΟΚ, κλείσε τη μεταγραφή. Ο Ατουμπά δεν δείχνει πρόθυμος να απαντήσει και θα μείνουμε χωρίς μπακ...


Οκ, κλείσαμε ένα στόπερ που υπό άλλες συνθήκες θα ήταν το πολύ αναπληρωματικός , και ένα αριστερό μπακ για να σκουπίζει τα παπούτσια του Πίτσου... -puppie
...........
...............
...................
.................
.............
........




Ώρα 18:00. Τηλέφωνο!
Ναι? Καλησπέρα πρό... ΤΙ?????? ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ?????????? Στο γραφείο, ναι , ναι , ερχομαι! έρχομαι! (κλικ-τουτ-τουτ-τουτ) ΕΡΧΟΜΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

την επόμενη μέρα:
Spoiler: show
Image
Τα προφίλ των παιχτών που πήραμε με τη λήξη της μεταγραφικής περιόδου:
Spoiler: show
Image
Image
Image
Δεν μπορώ παρά να είμαι χαρούμενος!!! Καλύψαμε την τρύπα του DL με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!
Αν είχαμε βρει και κάποιον πιο αξιόπιστο στόπερ... Αλλά ας μην είμαι αχάριστος! Ο Μαχλάς μου έκανε όλα τα χατήρια, και πλέον μένουν τα αποτελέσματα για να τον δικαιώσω!
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραια αποτελεσματα πολυ καλες μεταγραφες Τωρα παμε γερα...
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλές μεταγραφές και πολύ καλη ιδέα με τα πρωτοσέλιδα
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλές οι μεταγραφές! Πήρες και την παικτάρα τον Damonde!!!

Καλή συνέχεια 8)
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ παιδιά για τη συμμετοχή σας! Για λίγο ένοιωθα ότι τα διαβαζω μόνο εγώ -meaculpa -meaculpa -meaculpa -meaculpa
(α, και ο yakamuki, ο οποίος περιμένει κάθε φορά να με δει να μπαίνω fmgreece για να σκεφτεί την επόμενη μαλ....αγανιά που θα μου γράψει :P )
SiNgLe wrote:Πολύ καλές οι μεταγραφές! Πήρες και την παικτάρα τον Damonde!!!

Καλή συνέχεια 8)
Τον πιστεύω πολύ, έχει και εμπειρία από την κατηγορία. Νομίζω θα γίνει μάχη στα χαφ για το ποιος θα παίζει :)
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
yakamuki
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Sat Jan 15, 2011 5:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xanthos_fantom wrote:(α, και ο yakamuki, ο οποίος περιμένει κάθε φορά να με δει να μπαίνω fmgreece για να σκεφτεί την επόμενη μαλ....αγανιά που θα μου γράψει :P )
Ρε φίλε τι να κανω; Αναγκάζομαι.. Αφου έχω που έχω τον πόνο μου με την ομάδα, έχω κ εσένα.
Όσο για τις μεταγραφές, γενικά πολύ καλές, αν και νομίζω οτι πρόσεξες πολύ τα half σου παρά την άμυνα. σε βλέπω για ομάδα "τρώω 2, βάζω 3". Είναι κ η ελλάδα γενικά περίεργο πρωτάθλημα. gl anyway.. (αν και θελω να με ενημερώσεις για τον atouba γιατι γενικά δεν μου έχει δώσει τις καλύτερες εντυπώσεις, παρα τις νουμεράρες του. :-) :-)
God forgives. I don't.
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yakamuki wrote:αν και θελω να με ενημερώσεις για τον atouba γιατι γενικά δεν μου έχει δώσει τις καλύτερες εντυπώσεις, παρα τις νουμεράρες του. :-) :-)
Ε!!! Λίγα για τον παιχταρά!!! -ksilo -ksilo Αν ήταν η ζήλια ψώρα...
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πέρασε λοπόν η μεταγραφική περίοδος, και μόνο ικανοποιημένος μπορώ να αισθάνομαι. Υπάρχει βέβαια η τρύπα στο κέντρο της άμυνας (μπορεί να ήρθε ο gioda, από εκεί και πέρα το χάος όμως), αλλά είμαι αισιόδοξος για την πορεία της ομάδας.
Συνολίκα οι μεταγραφικές κινήσεις μας ήταν οι εξής:
Spoiler: show
Players in
Image
Players Out
Image
Μετά τους 2 πρώτους αγώνες είμαστε στην 12η θέση της βαθμολογίας, με 3 βαθμούς απολογισμό, μετά από ένα κακό και ένα μέτριο παιχνίδι.

3η Αγωνιστική | ΠΑΟΚ - ΟΦΗ (Γήπεδο Τουμπας)
Στη συνέχεια ακολουθεί ακόμα μία δύσκολη έξοδος από το νησί, αφού φιλοξενούμαστε στην Τούμπα από τον ΠΑΟΚ. Ο Ατουμπά θα πάρει άμεσα θέση βασικού, αν και δεν έχει ούτε μία βδομάδα στην ομάδα. Πιστεύω όμως ότι με την ποιότητα που διαθέτει θα ανταπεξέλθει άμεσα. Το μεγάλο πρόβλημα έρχεται από την μεριά του Gioda, που ένας μικροτραυματισμός τον κρατάει εκτός αποστολής. Θα κατεβούμε ως συνήθως, κοιτώντας να είμαστε καλά στημένοι αμυντικά και χτυπώντας στις αντεπιθέσεις.
Spoiler: show
Image
Image
Image
Πριν το ματς σκεφτόμουν ότι μία ισοπαλία δεν θα μας χαλούσε. Μετά από αυτό όμως, και με τον ΠΑΟΚ να κυμαίνεται σε μέτρια επίπεδα απόδοσης, σκέφτομαι μήπως έπρεπε να είχαμε μπει από την αρχή πιο επιθετικά.
Αμυντικά το παιχνίδι μας ήταν τέλειο, αφού σοβαρές ευκαιρίες ο ΠΑΟΚ δεν μπόρεσε να δημιουργήσει. Έτσι τα εύσημα πάνε κυρίως στην τετράδα της άμυνας, που ήταν αλλάνθαστη σε όλο το ματς.
Με αυτόν τον βαθμό ανεβαίνουμε στην 10η θέση.

4η Αγωνιστική | ΟΦΗ - Ηρακλής (Γήπεδο Θ.Βαρδινογιάννης)
Την επόμενη αγωνιστική επιστρέφουμε στην έδρα μας με αντίπαλο τον Ηρακλή, και θέλουμε να χαρίσουμε την πρώτη εντός έδρας νίκη στους φιλάθλους μας. Η συνταγή ίδια, με 2 αλλαγές προσώπων. Damonte αντί Novo, και Sisic αντί Yakubu.
Spoiler: show
Image
Image
Image
Πολύ καλό παιχνίδι, κυριαρχήσαμε στο γήπεδο και οι φιλοξενούμενοι δεν μας αμφισβήτησαν σε κανένα σημείο. Νίκη ευκολότερη από ότι δείχνει το τελικό 1-0
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
tssks
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Fri Dec 10, 2010 6:23 pm
Football Manager της ομάδας: ΠAOK, Cannes
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, ΑΙΚ, Milan
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλό ξεκίνημα είχες, ακόμα καλύτερη συνέχεια εύχομαι! :D
und der Haifisch der hat Tränen ~ und die laufen vom Gesicht ~ doch der Haifisch lebt im Wasser ~ so die Tränen sieht man nicht

Image Two-Headed Tales



caer está permitido, levantarse es obligatorio
xanthos_fantom
Amateur
Amateur
Posts: 142
Joined: Wed Nov 24, 2004 9:31 am
Football Manager της ομάδας: Porto
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ, Gladbach, Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

5η Αγωνιστική | Παναιτωλικός - ΟΦΗ (Γήπεδο Παναιτωλικού)
Μετά τις τελευταίες καλές μας εμφανίσεις, πηγαίνουμε στο Αγρίνιο με ανεβασμένη ψυχολογία. Νεοφώτιστος και ο Παναιτωλικός, τέτοια ματς επιβάλεται να τα παίρνουμε αν θέλουμε να πάμε καλά. Στην προκειμένη βέβαια, με τον Παναιτωλικό να δείχνει φορμαρισμένος έχοντας μόνο μία ήττα από τον Παναθηναικό στα 4 πρώτα ματς (7η θέση στη βαθμολογία), το x δεν θα μας πειράξει.
Spoiler: show
Image
Image
Image
Απογοήτευση. Σκυμμένα κεφάλια. Δεν θέλω να πω τίποτα. Απαράδεκτη εμφάνιση. 3-1 και λίγα ήταν...


6η Αγωνιστική | ΟΦΗ - Ολυμπιακός Πειραιώς (Γήπεδο Θ.Βαρδινογιάννης)
Η κακή εμφάνιση της προηγούμενης αγωνιστικής μας πείσμωσε τόσο, που θέλουμε να αποδείξουμε ότι ήταν μία κακιά παρένθεση απέναντι σε έναν μεγάλο αντίπαλο. Η πληθώρα καλών κεντρικών μέσων πλέον, με φέρνει στην ευχάριστη θέση να αλλάξω το σύστημα στο αγαπημένο μου 4-4-2, αφού πρώτα το έχουμε προπονησει τις προηγούμενες βδομάδες και έχουμε έρθει σε θέση να ανταπεξέλθουμε στις απαιτήσεις του.
Spoiler: show
Image
Image
Image
Μεγάλη εμφάνιση και δικαίωση της τακτικής μας! Κρατήσαμε τη μπάλα, και βγαίναμε προσεχτικά στις αντεπιθέσεις όταν βρίσκαμε χώρο. Η ψυχολογία ξανά στα ύψη, πιστεύουμε ξανά στις δυνατότητές μας! Νίκη αφιερωμένη στους φιλάθλους μας που γέμισαν το γήπεδο και δημιούργησαν μία καυτή ατμόσφαιρα!!! Τα γκόλ του αγώνα: Την επόμενη μέρα:
Spoiler: show
Image
Hey,watch out...the phantom always strikes twice....
Post Reply

Return to “Lost and found”