2 απορίες σχετικά με μεταγραφές και διοίκηση

Συζητήστε σχετικά με το Football Manager 2012!
Post Reply
User avatar
aiva
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 617
Joined: Sun Nov 08, 2009 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα ήθελα να ρωτήσω για κάποια πράγματα που με προβληματίζουν στο παιχνίδι. Έχω ΠΑΟΚ και είμαι στο ξεκίνημα της 4ης σεζόν. 1η σεζόν πήρα πρωτάθλημα, 2η νταμπλ και 16 τσ. λιγκ και 3η πρωτάθλημα και 16 τσ. λιγκ. Αυτά που δεν με κάθονται καλά είναι τα εξής.

1) 4η σεζόν και δεν μπορώ να πουλήσω παίκτες που μέχρι τώρα έβγαζαν μάτια. Έβγαλα για παράδειγμα προς πώληση Μαλεζα (αξία 1.5Μ) και Τοράσσα (αξία 1.8Μ) και δεν τους ήθελε κανείς. Και οι δύο έκαναν 3 καταπληκτικές σεζόν. Τι διάολο;

2) Ενώ έχω καταφέρει όλα αυτά, το job status είναι στο 55-60 τοις εκατό κάθε φορά που ξεκινάει η νέα σεζόν. Είναι λογικό να βρίσκεται εκεί όταν παίρνω συνέχει πρωτάθλημα και περνάω και στην 16 του τσ. λιγκ; Δεν θα έπρεπε να με εμπιστεύονται περισσότερο; Κανονικά θα έπρεπε να με κάνουν άγαλμα!
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aiva wrote:1) 4η σεζόν και δεν μπορώ να πουλήσω παίκτες που μέχρι τώρα έβγαζαν μάτια. Έβγαλα για παράδειγμα προς πώληση Μαλεζα (αξία 1.5Μ) και Τοράσσα (αξία 1.8Μ) και δεν τους ήθελε κανείς. Και οι δύο έκαναν 3 καταπληκτικές σεζόν. Τι διάολο;

2) Ενώ έχω καταφέρει όλα αυτά, το job status είναι στο 55-60 τοις εκατό κάθε φορά που ξεκινάει η νέα σεζόν. Είναι λογικό να βρίσκεται εκεί όταν παίρνω συνέχει πρωτάθλημα και περνάω και στην 16 του τσ. λιγκ; Δεν θα έπρεπε να με εμπιστεύονται περισσότερο; Κανονικά θα έπρεπε να με κάνουν άγαλμα!

1)Εξαρταται με ποσα χρηματα τους δινεις φιλε μου..Τ ηλικια εχουν?

2)Νεα χρονια..Νεοι στοχοι..Νεα επιτευγματα..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
aiva
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 617
Joined: Sun Nov 08, 2009 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Μαλεζάς στα 28 με αξία 1.5Μ και τον έκανα offer to clubs κατεβάζοντάς τον μέχρι και στα 500k. Ο Τοράσσα στα 26 και αυτόν με offer to clubs στην αξία του (1.8Μ) και τελικά τον ήθελαν κανα δυο ομάδες μόνο δανεικό. Και μιλάμε ότι έκανε καλή χρονιά με πολλά γκολ. Για το δεύτερο ν απω ότι οι στόχοι παραμένουν ίδιοι. Τους είπα ότι πάμε να διεκδικήσουμε πρωτάθλημα όχι πάμε να το πάρουμε. Όπως και τις άλλες χρονιές. Δεν θα έπρεπε μετά από 3 καταπληκτικά χρόνια να είμαι στο 70%;
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2012”