Οι ρόλοι των επιθετικών μας

Η Μαύρη Βίβλος του ποδοσφαίρου! Συζητήστε γενικά για τις τακτικές στο ποδόσφαιρο....
Post Reply
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εφτιαξα ενα προγραμματακι σε εξελ για να βγαινουν οι ρολοι των επιθετικων, καποια πραγματα για τα move κ.λ.π.: http://www.sendspace.com/file/bwwaa5
αν κανεις θελει μπορω να του γραψω εδω τι βγαζει αν βαλει σσ του επιθετικου του
Last edited by eliaska41 on Sat Feb 25, 2012 9:19 am, edited 1 time in total.
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Έβαλα τον Σουκούνα που έχω στον Παναιτωλικό και μου τον έβγαλε κανονικά poacher, αλλά ως βαθμό μου έβγαλε μόνο 14,2195. Λίγο μικρό μου φαίνεται μιας και έχει βάλει πάνω απο 100 γκολ σε 3,5 χρόνια.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στο save μου ο παικτης αυτος αν βγαλεις μεσο ορο των 10 στοιχειων που εχει ο poacher βγαζει 14,2 αν τα υπολογισεις ολα ισοδυναμα (οποτε και στο προγραμματακι που δεν ειναι ολα ισοδυναμα οι διαφορες δεν ειναι μεγαλες). οποτε το συμπερασμα μου ειναι απο αυτο που μου λες οτι για ελληνικο πρωταθλημα το 14 ειναι υπεραρκετο. για Ευρώπη θα 'θελα να φτανουν οι ξενοι παικτες μου το 15. φαντασου οτι ο Μεσσι βγαζει περιπου 17
(το οχι που λεω στο να τον αποκτησω ηταν υπολογισμενο για Ολυμπιακο που ειχα και με στοχο να παρω το τσαμπιονς λιγκ δεν λεω οτι δεν κανει για Παναιτωλικο ο παικτης σου Ανδρεα, απλα θα ξερεις οτι απο τα φανερα στοιχεια αν κρινεις προφανως το 14 σου ειναι αρκετο)
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Είμαι 2014 με 3 πρωταθλήματα και 2 κύπελλα και στο C.L. έχει πανω απο 10 γκολ σε 2 διοργανώσεις, να φανταστείς μου δίνουν 10Μ γι αυτόν ενώ είναι και διεθνής με την Γαλλία, ίσως το 15 να είναι υπερβολικό ως αξιολόγηση.
Reoullas
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλό το προγραματάκι. Με βοήθησε αρκετά στο να βρώ σε τι κινήσεις να προπονήσω αρκετούς από τους παίκτες μου.
Ήθελα να ρωτήσω μονο αν ο δημιουργός θα μπορούσε να φτιάξει και για τις υπόλοιπες θέσεις ανάλογο προγραμμα.
Ευχαριστώ πολυ.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε μου εδω ειναι αυτο που ειχα φτιαξει για το 11 (απο τοτε εχω εντοπισει καποιες αλλαγες αλλα μπορει να σε βοηθησει και αυτο πιστευω. οι ρολοι δεν ταυτιζονται με αυτους που λεει ο βοηθος γιατι οι συντελεστες που χρησιμοποιησα στο 11 δεν ηταν δυνατον να ελεχθουν αφου δεν μας αποκαλυπταν τους ρολους τοτε)
http://www.sendspace.com/file/oj46g4
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Reoullas
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Θα το δοκιμάσω και θα σου δώσω Feedback.

Ευχαριστώ και πάλι.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τιποτα φιλε μου. κανονικα θα 'θελα να βελτιωσω το εξελ του 11 με βαση αυτα που λεω εδω για move:
viewtopic.php?f=289&t=35286
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Reoullas
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Apr 30, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μήπως μπορείς να με διαφοτίσεις σχετικά με τους συντελεστές που ωάζεις στις μεταωλητές σου, γιατί αν μπορέσεις να μου πεις θα κάνω για εσένα το excellaki μιας και είμαι άνεργος αυτή τη στιγμή και έχω υπερβολικά πολύ ελεύθερο χρόνο.

Ευχαριστώ και πάλι.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βαλτα ισοδυναμα
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Στη σκακιέρα!”