Training Workload

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
The Godfather
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΠΟΕΛ
Location: Λευκωσία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίδες, είπα φέτος να φτιάξω τα δικά μου προγράμματα προπόνησης. Άλλη η μαγεία να παίζεις με δικές σου προπονήσεις, τακτικές κλπ, συν το ότι φτιάχνεις τα προγράμματα με βάση το στυλ παιχνιδιού που θέλεις και το τι θέλεις από κάθε θέση.

Η απορία μου λοιπόν αφορά το workload στο κάθε πρόγραμμα. Ποιο είναι το ιδανικό? Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέχω? (πχ feedback από παίχτες).
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Αυτο ισως σε ενδιαφερει

http://community.sigames.com/showthread ... urious-Way
pilotos7
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Apr 05, 2009 1:51 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καποιοι απο τους παικτες μου ειναι δυσαρεστημενοι με την προπονηση.
Πως γινεται να βαλω τους συγκεκριμενους παιχτες σε ενα πιο χαλαρο προγραμμα χωρις να χρειαστει να μειωσω την ενταση της προπονησης? Π.χ δεν θελω να μειωσω την προπονηση στο ΑΜ αλλα ουτε και να φτιαξω ξεχωριστο προγραμμα για τους δυσαρεστημενους..
Χρησιμοποιω fireblast.
Ευχαριστώ!
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η μοναδική λύση που έχεις είναι να φτιάξεις ξεχωριστό πρόγραμμα, δε γίνεται διαφορετικά...
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

pilotos7
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sun Apr 05, 2009 1:51 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταλαβα...
Πριν τον αγωνα οταν επιλεγουμε εντεκαδα εχει μια επιλογη για την ενταση της προπονησης πριν τον αγωνα?Ειναι καλυτερο να την βαλω στο low ή average?
Επισης παιζω με 2 παικτες στο κεντρο.Οι βασικοι μου παικτες στο report λεει οτι ο ενας ειναι deep lying playmaker και ο αλλος ball winning midfielder.Αν στην τακτικη δεν επιλεξω για τις θεσεις τους, αυτες τις επιλογες αλλα π.χ box to box και advance playmaker τοτε δεν θα αποδιδουν καλα ή αν εχουν τα καταλληλα χαρακτηρηστικα θα παιζουν καλα ακομα και σε αυτες τις επιλογες?
manikis48
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Dec 04, 2011 12:28 am
Football Manager της ομάδας: norwich city
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια γεια σας.μια βοηθεια παρακαλω.στο traing εκει που πρεπει να εχει την λιστα των παικτων μου με το τι προπονηση κανει ο καθενας,εχει εξαφανιστει!η λιστα ειναι κενη,δν μου βγαζει κανενα ονομα!ειναι καποιο τεχνικο προβλημα?στην πρωτη ομαδα που ειχα ηταν ολα οκ,αλλα τωρα στην δευτερη ομαδα που πηγα υπαρχει αυτο το προβλημα,οποτε πρεπει να μπαινω ξεχωριστα στον καθε παικτη κ να του οριζω την προπονηση απο το profile του.....καμια ιδεα???
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”